Як зняти антикражный магніт з одягу або речі

В сучасних бутіках до всіх товарів прикріплені спеціальні кліпси. Вони надають гарантію, що товар не буде вкрадений. Однак іноді продавці просто забувають їх зняти. Якщо у вас немає бажання повертатися в магазин, тоді скористайтеся одним з варіантів, наведених у статті.

Навіщо потрібні магніти для одягу?

6d010b4be1470b52067a1855adf0dcde Як зняти антикражный магніт з одягу або речі

Якщо покупець не оплатив товар, то при виході з ним з магазину, встановлений турнікет почне видавати гучні сигнали. Причиною того магніт на одязі, який може бути непомітно прикріплений. Однак бувають випадки, коли продавець просто забуває його зняти і пропускна система не визначає предмет.

В домашніх умовах досить складно позбавитися від магніту, якщо не знати методи рішення. Перед тим як ми розглянемо варіанти усунення магніту з одягу, настійно рекомендується перевіряти товар перед виходом з бутіка на наявність сторонніх предметів.

Як працюють протикрадіжні датчики?

52d6b25005ec6bfb7765aacf3350fe21 Як зняти антикражный магніт з одягу або речі

Існує кілька варіантів противокражной системи в магазинах. Всі вони мають різний вигляд і форму, але виконують одну функцію – блокує крадіжку товару. На касі продавець знімає магніт спеціальним пристроєм. Частіше ми бачимо антикражки у вигляді округлої форми, які можуть бути перешкодою при примірці головних уборів або сонцезахисних окулярів. Однак є й більш практичні варіанти у вигляді гнучкої бирки, щоб покупцеві було зручно приміряти на собі одяг, або аксесуар.

Види магнітних бирок

33dc6bd1583873ecc1025822ef25b098 Як зняти антикражный магніт з одягу або речі

У Росії поширено 3 види бирок:

  1. Жорстка. Цей варіант ми найчастіше бачимо в магазинах. Жорсткі бирки прикріплені до товару і зняти їх можна тільки за допомогою спеціального ключа. Деякі підприємці використовують моделі з визначенням злому бирки, тобто при спробах позбутися від неї, продавця чи охоронця буде подано сигнал. Для зручності покупців до магніту прикріплюють тросик, щоб він не заважав при примірці.
  2. Гнучка. Бирка являє собою наклейку зі штрих-кодом. Її суть полягає в непомітності. Кріплять її зазвичай в тій частині одягу, яку покупець не розглядає. Це може бути виворіт рукава або область ліктьового згину. Мінус такого магніту полягає в тому, що його можна сховати не на всіх товарах, при цьому при виявленні він легко знімається.
  3. Бирки з особливою формою кріплення. Такі протикражні системи рідше зустрічаються, однак вони зручні як продавцям, так і покупцям. Можливість зміни форми або кріплення дозволяє встановлювати їх на пляшках, інструментах, дрібних аксесуарах та інших речах, де звичайний магніт складно закріпити.

Можна зняти бирку самостійно?

Якщо ви нерідко потрапляєте в ситуації, коли приносите додому одяг з магнітом, то вам краще обзавестися спеціальним інструментом, який з легкістю позбавить товар від детектора. Такий пристрій поширюється як на сайтах з китайськими товарами, так і в спеціалізованих магазинах. Якщо вам не вдалося знайти інструмент, тоді існує велика кількість варіантів зняти бирку в домашніх умовах за допомогою підручних засобів.

Як прибрати магніт з одягу в домашніх умовах

Всі варіанти самостійного вилучення детектора розрізняються по складності і практичності. Якщо при виході з магазину, турнікет не спрацював, тоді швидше за все в магніті присутні капсули з фарбою, що ускладнить процедуру зняття. Розглянемо методи вирішення проблеми.

Тонка гумка для волосся

394637957a5c7129915481e3fb960bf6 Як зняти антикражный магніт з одягу або речі

Гумка повинна бути тонкою. Протягуємо її між верхньою частиною детектора і одягом, щоб вона щільно обвязалась навколо кріплення. Потім беремо магніт з обох сторін і починаємо прокручувати, відтягуючи в різні сторони. В процесі вилучення детектора гумка буде захищати одяг від пориву.

Гумка і звичайні плоскогубці

e992c029b97167ecfdf99ad0ac4ba187 Як зняти антикражный магніт з одягу або речі

Цей спосіб актуальний для приладів з фарбою. Обмотуємо гумкою металевий стрижень, що знаходиться між магнітом і одягом. Потім за допомогою плоскогубців акуратно відламує опуклу частину. Витягуємо звідти капсули з фарбою, і вже руками прокручуємо обидві частини магніту.

Щипці і запальничка або свічка

755a5460578c9500b87652664bb9a7ba Як зняти антикражный магніт з одягу або речі

Якщо магніт з виїмкою вгорі, це означає, що в ньому знаходяться капсули з фарбою. Вони вымажут одяг, якщо спробувати зняти їх силою. Використовуємо запальничку або свічку, щоб розплавити виїмку. Як тільки вона стане м’якою, відриваємо її і за допомогою щипців і акуратно витягаємо капсули з пружиною. Як тільки ви її витягніть, магніт сам розшарується.

Молоток

4f7ad00beba82bc9806bddefb463c0f9 Як зняти антикражный магніт з одягу або речі

Упакуйте одяг з детектором в целофановий пакет і покладіть в морозильну камеру. Через 2-3 години дістаньте і вдарте молотком по верхній частині магніту. Метод складний і малоефективний, оскільки потрібно застосовувати досить сили, при цьому буде ризик пошкодження товару. Його також можна застосовувати для бирок з капсулами.

Кусачки

c0bbce41aa90b80da2bc15109959811c Як зняти антикражный магніт з одягу або речі

Опуклу частину відриваємо за допомогою кусачок. Робити це потрібно обережно, щоб не пошкодити капсули. Після того як внутрішня частина детектора відкрилася, дістаємо з неї вміст, включаючи пружину. Від’єднуємо магніт, розводячи обидві частини по боках.

Ніж

Цей спосіб виключає розтин датчиків з капсулами. Більшу частину магніту ставимо торцем, потім прилаштовуємо ніж до середини уздовж форми і зі всієї сили надавлюємо. Після того як на бирці з’явиться виріз, распиливаем за нього конструкцію. Щоб не пошкодити одяг, накрийте її тканиною. Замість ножа можна також застосувати пилочку для нігтів або ножівку.

З допомогою магніту

84f7674a0d6be533eb4f8ead47348b52 Як зняти антикражный магніт з одягу або речі

У спеціалізованих магазинах можна придбати неодимовий магніт з потужним полем. Ефективніше діє предмет квадратної або прямокутної форми. Чим він потужніший, тим легше вилучити детектор від одягу.

Удар об підлогу

Застосування цього способу актуально тільки для бирок без капсул з фарбами. Беремо одяг за далекий від детектора край і наносимо удар об тверду підлогу. Бити треба так, щоб під удар потрапляла верхня частина бирки. Як тільки ви потрапите потрібним місцем, магніт розпадеться.

Як зняти магніт з одягу домофоном

Домофон володіє потужним магнітом, який і послужить нам для зняття бирки. Прикладіть внутрішню частину детектора до домофону і міцно затисніть рукою. Верхню частину відтягніть на себе і магніт розпадеться. Аналогічний процес відбувається і в магазинах, тільки з застосуванням спеціального інструменту.

Чого не варто робити?

При знятті магніту в домашніх умовах потрібно дотримуватися заходів безпеки, так як ви можете не тільки пошкодити товар, але і нанести собі поранення. Зокрема, це стосується використання викрутки, ножі, кусачок і молотка.

Щоб не пошкодити сам детектор, використовуйте спеціальний інструмент або купіть неодимовий магніт. В якості альтернативи скористайтеся методом з домофоном. Всі інші варіанти мають на увазі під собою пошкодження речі. Також не забувайте про те, що в деяких пристроях будуть присутні капсули з фарбою, які треба робити дуже акуратно, інакше ви забрудните себе і товар. Варіант з підпалом пластику використовуйте тільки на вулиці або в провітрюваному приміщенні.

Отримати магніт без застосування спеціального обладнання неможливо, однак перераховані вище способи допоможуть вам позбавитися від антикражки, застосувавши підручні засоби, наявні в кожному будинку.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками