Як зробити американські бантики своїми руками докладний майстер-клас

kak sdelat amerikanskie bantiki svoimi rukami podrobnyjj master klass463 Як зробити американські бантики своїми руками докладний майстер класАмериканські бантики — це вінтажні прикраси для волосся, зроблені з різного виду стрічок і доповнені декоративними елементами. Виглядають вони завжди дуже вишукано і ошатно. Може здатися, що бантики досить складної конструкції, але насправді змайструвати таку красу для маленької модниці просто і легко, головне, правильно підібрати і скомбінувати матеріали, до того ж цей процес доставить масу позитивних емоцій. Головне — один раз розібратися в процесі, а потім ви зможете по одному шаблону зробити нескінченна кількість різних ошатних бантиків. А допоможе у цьому — наш мк.

Американські бантики з атласних стрічок — майстер-клас

З атласних стрічок можна виготовити дуже оригінальні брошки, шпильки, банти канзаші, біжутерію. Пропонуємо вам дізнатися, як з цього матеріалу зробити своїми руками американські бантики — майстер-клас.

Використовуваний матеріал:

 • kak sdelat amerikanskie bantiki svoimi rukami podrobnyjj master klass464 Як зробити американські бантики своїми руками докладний майстер класАтласні стрічки (жовта, біла і червона).
 • Ножиці, шпильки, сантиметр.
 • Клей супермомент.
 • Гумка.
 • Нитки з голкою.
 • Запальничка.

Процес виготовлення:

Щоб зробити американський бантик — іноді його називають англійський — нам знадобиться:

 1. Візьміть білу стрічку, шириною 25 мм і довжиною 25 см, потім обпалити її кінці з допомогою вогню, щоб вони не сипалися.
 2. Складіть її навпіл і відзначте середину. Тепер краю складіть внакладку на 1 см і сколите шпилькою в районі зазначеної середини.
 3. Потім, за допомогою нитки з голкою, прошийте серединку у бантика. Це потрібно зробити досить туго, кілька разів обмотати ниткою і зафіксувати. Діяти потрібно досить обережно, а щоб бант не пом’явся, тримайте його за краї або середню частину.
 4. Візьміть жовтий відрізок такого ж розміру, обріжте їх краю під кутом і обпалити вогнем.
 5. Відзначте середину і складіть навпіл, а потім петлею.
 6. З’єднайте з відміткою, прошийте з допомогою нитки з голкою і стягніть. Потім обмотайте це місце ниткою і закріпіть.
 7. Беріть 2 відрізки червоного кольору, завдовжки 24 см і шириною 12 мм Складіть кожен з них так, щоб з боків з’явилися красиві каблучки, не забуваючи позначити центр. Закріпіть за допомогою клею.
 8. Приступайте до складання бантика. Спільно складіть пару червоних бантиків, прошийте їх своїми руками і приколіть на білий бант. Тепер зшийте всі наявні заготовки в середині і обмотайте кілька разів ниткою для міцності конструкції.
 9. Залишилося закріпити гумку на бантик, підійде будь-який, але краще використовувати гумки з репсовых стрічок. Приклейте її, добре розправляючи краю, щоб зверху було зручніше наклеїти стрічку.
 10. Тепер візьміть невеликий відрізок червоної стрічки, обгорніть середину бантика, нанесіть клей на внутрішню частину гумки і акуратно приклейте стрічку, надлишкові частини відріжте.
 11. Якщо захочете, можете прикрасити бантики додатково намистинами або бісером.

Галерея: американські бантики своїми руками (25 фото)

Американські бантики з репсовых стрічок — майстер-клас

Прикраси з репсовых стрічок теж виглядають досить оригінально і ефектно, це можуть квіти для декору жіночого та дитячого одягу, цікаві варіанти для сумок і взуття, сережки і шпильки з репсовых стрічок. За допомогою цього майстер-класу ви навчитеся робити бантики з репса своїми руками, які виходять дуже пишними і ошатними.

Використовуваний матеріал:

 • kak sdelat amerikanskie bantiki svoimi rukami podrobnyjj master klass465 Як зробити американські бантики своїми руками докладний майстер класРепсова стрічка 50 см довжина і 2 см ширина.
 • Атласна, 60 см завдовжки і 4 см завширшки.
 • Відрізи з репса 3 штуки — 12 см довжина і 2 см ширина.
 • Репсові стрічки 2 штуки — 35 см довжина і 1 см ширина.
 • Ножиці.
 • Нитки і голка.
 • Запальничка.
 • Гумка.
 • Фетровий основа.
 • Клейовий пістолет.

Процес виготовлення:

 1. Візьмемо атласну стрічку 60 см, обробіть за допомогою запальнички її краю і складіть у вигляді банта.
 2. Прошийте середину ниткою, щільно затягніть і зафіксуйте. У вас повинен вийти пишний і акуратний бант.
 3. Тепер беріть відрізок з репсового матеріалу, завдовжки 50 см і складіть з нього такий же бант, міцно прошивши його середину.
 4. Дві основні частини бантика готові, тепер його потрібно доповнити іншими деталями. Візьміть 3 репсові стрічки по 12 см, обробіть їх краю вогнем запальнички.
 5. Тепер беріть самі тонкі відрізи по 35 см, складіть кінці їх в середину і зафіксуйте за допомогою клейового пістолета.
 6. Всі необхідні елементи підготовлені, тепер слід зібрати бант. Для цього беремо самий широкий бант з атласу і накладаємо на нього у формі хрестика 3 стрічки по 12 см, зверху покладемо репсовый бант і найтонші заготовки, які згорнуті у вигляді кілець.
 7. Американський бант, зроблений своїми руками майже готовий, вам залишилося тільки приклеїти до нього гумку, використовуючи клейовий пістолет і зверху фетровий основу, щоб зафіксувати конструкцію.
 8. На ваш розсуд можете прикрасити середину бантика стразами, квітами канзаші, намистинами або красивими гудзиками.

Американський бантик канзаші майстер-клас

kak sdelat amerikanskie bantiki svoimi rukami podrobnyjj master klass466 Як зробити американські бантики своїми руками докладний майстер класБантики канзаші з репсовых стрічок сьогодні дуже модний тренд. Ці банти яскраві, красиві і незвичайні, що вставляються в зачіску за допомогою спеціального пристосування — шпильки або гребінця, на які вони закріплюються. Для того щоб зробити прикрасу канзаші, рекомендується використовувати як репсовый, так і атласний матеріал, а можна з успіхом і комбінувати їх.

Використовуваний матеріал:

 • Візьміть атласну стрічку білого кольору шириною 2,5 см і відріжте від неї 2 відрізка довжиною 20 див
 • Тепер приготуйте жовту в горошок, шириною 2,5 см і довжиною 25 див.
 • Білу, шириною 1 см, довжиною 25 см — два відрізки.
 • Червону, шириною 0,6 см і довжиною 25 см — два відрізки.

Процес виготовлення:

 1. Спочатку візьміть широку й білу стрічку, зігніть навпіл і прошийте посередині відразу два відрізки. Добре затягніть, обвернув ниткою.
 2. Таким же чином формуємо в жовтий горошок бант.
 3. Після цього зробіть колечка з червоних і білих.
 4. Зберіть весь бант і прикріпіть позаду нього, з допомогою клею, маленький гребінець, щоб прикрасу можна було вставити зачіску.
 5. Можете додатково прикрасити середину бантика канзаші стразами, красивою бусиною або маленької брошкою.

Шпилька для дітей «цветик-семицветик» з репсовых стрічок

З тонких стрічок різного кольору можна швидко і легко зробити оригінальну шпильку своїми руками, яка дуже порадує дівчинку будь-якого віку.

Процес виготовлення:

 1. Беремо 7 тонких стрічок різного кольору і відрізаємо від кожної спочатку 2 см, потім 3 см і 4 див.
 2. Розкладаємо відрізані шматочки по квітам і оплавляем з допомогою запальнички вогню краю стрічок.
 3. Тепер зшиваємо стрічки, роблячи 3 петельки кожного кольору і з’єднуючи їх знизу нитками.
 4. Так, по черзі, набираємо на нитку всі пелюстки із стрічок, потім затягуємо і закріплюємо нитку, а отриманий квітка акуратно розправляємо.
 5. Потім прикріплюємо квітка до шпильки за допомогою клейового пістолета. Оригінальна та яскрава шпилька «цветик-семицветик» готова.

Якщо у вас залишилися питання у виготовленні американських бантиків, радимо подивитися покроково відео урок в інтернеті.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками