Як зробити брелоки з бісеру, машина з бісеру, апельсин з бісеру та ключ з бісеру

kak sdelat breloki iz bisera, mashina iz bisera, apelsin iz bisera i klyuch iz bisera530 Як зробити брелоки з бісеру, машина з бісеру, апельсин з бісеру та ключ з бісеруБісер – незвичайний матеріал для творчості. З нього можна створити і легку фенечку, значок і брелки, і чудові предмети інтер’єру. А якщо підійти до виготовлення бісерних виробів з усією серйозністю, та ще й докласти трішки уяви, можна виготовити справжній ексклюзив, який буде радувати очі і зігрівати душу. І прикрасити таким виробом можна не тільки себе, але і симпатичний телефон, ключі, сумку. Підвіскою може бути зірочка, або сонечко і навіть лисиця.

Отже, зараз ми розберемо тему про брелоках. Звичайно, їх простіше просто купити, ніж зробити. Але покупні вироби ніколи не будуть унікальними. В цьому і полягає секрет популярності хенд-мейд речей. Обійдуться створені своїми руками брелоки з бісеру в копійки, а радості принесуть в два рази більше, ніж проста штампування з фабрики.

Як своїми руками створити з бісеру підробку «Апельсинова долька»

Зараз ми розберемо майстер-клас, який досить простий, а повний опис та поради допоможуть впоратися із створенням брелока навіть молодої майстрині. Отже, перший етап – приготуємо потрібний для роботи матеріал.

Що нам знадобиться для плетіння брелочка:

 • kak sdelat breloki iz bisera, mashina iz bisera, apelsin iz bisera i klyuch iz bisera531 Як зробити брелоки з бісеру, машина з бісеру, апельсин з бісеру та ключ з бісеруБісер з різними помаранчевими відтінками.
 • Спеціальна мононитка.
 • Бісерна голка (досить тоненька, щоб добре пропускала через вушко бісеру; можна придбати в рукодільних лавочках)
 • Ватний диск або шматок вати замість «наповнювача» для брелока.
 • Дрібне кільце з металу і підвіска-шнурок (можна знайти в магазинах фурнітури)

Тепер перейдемо до створення брелока з бісерін своїми руками. Опис процесу роботи:

Схема плетіння перших рядів.

 • Відріжемо десь метр мононитки, насадим на неї 6 білих бісеринок. Пропустимо голку з просмикнути в неї ниткою. В першу зроблених з намистин по ходу плетіння так, щоб утворилося кільце.
 • Після доходить черга до світло-оранжевого матеріалу. Другий рядок робиться так: нанизуємо одну бісеринку, протягуємо голку в другу білу намистину в «каблучку», насадим ще одну помаранчеву, просмикнемо голку в третю бісеринку «колечка» і так далі. Це рядок повинен бути з 7 бісеринок.
 • У третьому рядку знову будуть білі бісеринки. Їх треба проплести між світло-оранжевими за нашою схемою другого ряду.

Схема плетіння інших рядів.

 • kak sdelat breloki iz bisera, mashina iz bisera, apelsin iz bisera i klyuch iz bisera532 Як зробити брелоки з бісеру, машина з бісеру, апельсин з бісеру та ключ з бісеруНа четвертому ряду кількість бусинок збільшиться: замість семи їх стане чотирнадцять. Схема роботи залишиться тією ж, що і в другому і третьому рядах, але намистинки необхідно приплітати по дві штучки відразу.
 • У новій смузі будемо чергувати білі та оранжеві бісерини. Переплітаються вони ще раз по одному згідно з цим принципом: помаранчеві з’єднуються з помаранчевим бісером, а білі відповідно, треба приплітати над деталями білого кольору.
 • В новому ряді зберігаємо принцип плетіння бісеринок по одній. Застосовуємо лише помаранчеві намистинки. Поставимо їх над такими ж деталями за кольором.
 • Далі рядок плетемо наступним чином: білі бісеріни переплітаються над білими по одному, а помаранчеві над помаранчевими деталями попарно.
 • Нові чотири смуги плетемо так само, як і вульгарні три штуки. Після цього йде пара рядів білим бісером без прибавочек і пропусків.
 • Далі, в гру вступить темний бісер. Перший такий рядок потрібно робити, створюючи добавки на кожній 3 бисерине, тобто за нашою схемою 1 на 1 – 2. Наступні дві смужки створюються без добавок. В кінці має все правильно вийти і бісер ляже рівно.
 • Останній ряд треба створювати тільки з однією з сторін, перед роботою складемо долечку апельсина навпіл. Коли кінцевий рядок пліток, треба обрізати ватний диск до розмірів трохи менше брелока і вкласти його всередину часточки.
 • Краї виробу потрібно зшити звичайним цегельним стібком. Останній штрих – приделывание петлі. Її місце – в тому вугіллі долечки, де закінчилося плетіння.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як легко і красиво зробити брошки з бісеру.

Галерея: брелок з бісеру (25 фото)

Ключ з бісеру

Як створити ключ брелок? Все досить легко, якщо ви вже розумієте, що буде прикрашати вашу связочку ключиків. Наприклад, це може бути квіточку, об’ємна сумка, бант з бісеру, апельсинова долька, м’ячик, змія. Покінчити з вибором вам може допомогти докладна інструкція створення морської зірки з бісеру різних кольорів:

 • На волосінь насадим п’ять намистинок, і замкнемо колечко.
 • Додамо бісеру через один, а в кінці просмикнемо голку через дві бісеринки. У вас повинна вийти приблизно зірка.
 • Третій рядок створюємо за тим же принципом, але вже натаскиваем по дві намистинки.
 • Робимо промінчики зірки! По черзі прикріплюємо 2 бісеринки, потім ще одну, і так далі, поки не замкнеться гурток.
 • У п’ятому ряду, де промені – буде по дві намистини, а між ними – по одній через одну.
 • Повторюємо всю роботу за схемою, подовжуючи промінчики (до шести пар бісеринок) і додамо між ними горошинки.
 • В кінцевому ряду по колу додамо по одній бусинки, роблячи промінчики загостреними.
 • Надягаємо виріб на металеву ланцюжок з колечком.

Як створити машину з бісеру

kak sdelat breloki iz bisera, mashina iz bisera, apelsin iz bisera i klyuch iz bisera533 Як зробити брелоки з бісеру, машина з бісеру, апельсин з бісеру та ключ з бісеруЩоб зробити таку іграшку з намистин, необхідно витратити не більше години, це в тому випадку, якщо ви такі вироби не робили. Щодо вибору бісеринок, спочатку краще беріть намистинки з прямими куточками, квадратні або прямокутні, з них створювати машинку простіше. Ну і найголовніше, схема роботи сходяться з іншими попередніми, деякі ще примудряються робити фрукти з бісеру своїми руками, але там треба докладати більше зусиль.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками