Як зробити букет з осіннього листя своїми руками

6bf1cb88ceac0dff6a1972d29654794b Як зробити букет з осіннього листя своїми рукамиЗі статті ви дізнаєтеся, як зробити букет із листя, щоб він наповнював серця любов’ю і прагненням до нових починань. Ви вивчіть картинки і майстерклас, отримаєте докладний опис того, як зібрати листя з дерев, навіть якщо на дворі осінь і нещодавно йшов дощ. Фактично ж ви дізнаєтеся, що можна створити такий презент, який стане справжньою втіхою для душевної натури.

Інструменти і матеріали

Виріб осінній букет із листя клена та інших листя створюється в лічені хвилини. Щоб покроково створити красивий букет з осіннього листя своїми руками, вам потрібно:

 • Опале листя клена – 10-20 аркушів.
 • Канцелярський степлер – 1 шт.
 • Стрічка – 1 шт.
 • Ножиці – 1 шт.

Покрокове виготовлення букета з листя

Букет з кленового листя і інших варіантів легко створити навіть дитині. Поетапно робимо букет з осіннього листя за такою схемою:

 1. Зберіть рівні і акуратні опале листи в осінньому лісі. Принесіть їх додому і трохи підсушіть.
  20c9dfacaf50a9d6ba7ea591602a6d94 Як зробити букет з осіннього листя своїми руками
 2. Далі візьміть в руки степлер і почніть акуратно збирати кожен листочок. Якщо у вас листи клена, то необхідно взяти його за два краї і вкрутити їх усередину. У центрі перетині країв у ніжки листа сцепляете всі степлером. Так проробіть з усіма вашими листами.
  819226c92e8bd32aaeabecacc37e8fe1 Як зробити букет з осіннього листя своїми руками
 3. Потім боком прикладіть готові листи один до одного і по черзі з’єднайте їх між собою тим же степлером.
  c0f92e3ad18cddc4a31f9f0cece69114 Як зробити букет з осіннього листя своїми руками
 4. Залишається загорнути сполучені листи у форму букета, зв’язати гарною стрічкою, обрізати стирчать краю ножицями і поставити у вазу або банку, кому як зручно.
  c11906c9bd2d092dfc8e283150d6d3c3 Як зробити букет з осіннього листя своїми руками

Відео інструкція

Розібравшись з тим, яким ви хочете бачити реальний букет із листя своїми руками, зверніть увагу на рекомендації професіоналів. Далі пропонуємо вам вивчити відеоматеріали, в яких представлені букети з сухих листя на будь-який смак.

Вивчаючи різні схеми виготовлення осінніх букетів з листя, давайте рекомендації і задавайте свої питання професіоналам. Спеціально для цих цілей далі ми передбачили вільний доступ користувачів до коментарям.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками