Як зробити листя з бісеру, листочок з бісеру схема, кленовий лист з бісеру і плетіння виробів із клена

kak sdelat listya iz bisera, listochek iz bisera skhema, klenovyjj list iz bisera i pletenie podelok iz klena448 Як зробити листя з бісеру, листочок з бісеру схема, кленовий лист з бісеру і плетіння виробів із кленаЛисточок з бісеру буває різним за формами і варіантами його створення. Наш майстер-клас навчить вас, як створити найбільш популярні варіанти листя дуже легко.

Є французька техніка роботи бісером, яка виконується дугами. Розберемо майстер-клас плетіння листочків з бісеру за такою технологією роботи.

Бісероплетіння дозволяє створювати квіти і рослини просто неймовірної краси! Ну а для квітів, звичайно ж, потрібні і листя. Та й дерева теж вимагають листочків – червоний кленовий лист, або хвилястий лист дуба, виконані в цій техніці виглядають просто чарівно. Плести лиття різних форм покроково ми навчимося за матеріалами цієї статті. А в кінці вас чекає мк в навчальному відео.

Майстер-клас зі створення різних видів листя

Як створити листочок з гострим кінцем.

 • Основа такого листа включає в себе довжину вироби, довжину ніг і запас зверху (він складе пару сантиметрів). Коротеньку вісь (ніжку) треба скрутити з дротиком там, де потім будемо насаджувати бісеринки.
 • На основу і кінчик дроту насадим бісеринки, виконати це треба таким чином, щоб на дротику бісеринок було трохи більше, ніж на осі.
 • Для закріплення створеного загину треба скрутити його одним оборотом навколо підстави.
 • Для завершення загину треба насадити бісеринки, які залишилися внизу. Пам’ятайте, що для отримання гостренького кінчика треба, щоб ліва половинка дуги на осі починалася трошки вище правої частини.
 • Для того, щоб приєднати половинку загину на вісь, треба покласти дротик зверху ніжки і створити один оборот навколо неї.
 • kak sdelat listya iz bisera, listochek iz bisera skhema, klenovyjj list iz bisera i pletenie podelok iz klena449 Як зробити листя з бісеру, листочок з бісеру схема, кленовий лист з бісеру і плетіння виробів із кленаІнші дуги створюються таким же чином, як і перша. Головне, це обов’язково дивитися за тим, щоб дуги щільно прилягали один до одного, а основа залишалася прямою.
 • Створюємо потрібну кількість дуг.
 • В кінці роботи останній загин прикріпимо до ніжці, закрутимо дріт до кінця.
 • Верхній кінець основи загнемо навиворіт. Зайва його довжина витягується кусачками. Треба залишити пару міліметрів для того, щоб загнутий кінчик осі уперся в закруточку кінцевого згину і не чіплявся.

Вузький гострий лист для початківців

У нашому майстер-класі ми повністю розберемо плетіння вузького загостреного листка, щоб зрозуміти, в чому його відмінність від простого листа з гострим кінчиком.

kak sdelat listya iz bisera, listochek iz bisera skhema, klenovyjj list iz bisera i pletenie podelok iz klena450 Як зробити листя з бісеру, листочок з бісеру схема, кленовий лист з бісеру і плетіння виробів із кленаВузькі листя з бісеру з гострими кінцями відрізняються від гострокінцевих частин тим, що вони мають більш вузький і довгастий візуальний вигляд.

Починаємо його виготовлення точно так само, але між дугами на основу нанизуємо бісеринку, а новий згин прикріпимо на основу поверх цієї бісерини. Для завершення дуги робимо один виточек по колу ніжки листа. Скільки буде згинів і бісеринок, які насаджуються на основу, це вам вирішувати. Закінчення роботи виконується так само, як і в листочку з гостреньким закінченням.

Галерея: листя з бісеру (25 фото)

Листя орхідеї для початківців

Майстер-клас плетіння листя цього кольору виконується теж за французькою технологією, тільки він створюється округлої, а не гострої форми.

kak sdelat listya iz bisera, listochek iz bisera skhema, klenovyjj list iz bisera i pletenie podelok iz klena451 Як зробити листя з бісеру, листочок з бісеру схема, кленовий лист з бісеру і плетіння виробів із кленаОсобливість схеми плетіння листочків орхідеї в тому, що згини закріплюють на осі перпендикулярно один одному. Закруточка навколо осі не проводиться, тому треба стежити, щоб бісеринки міцно притискалися до осі і загин виходив безперервним.

Створивши необхідну кількість згинів, виготовлення листочка орхідеї закінчується так само, як і в загострених листках з бісеру. Важливою особливістю листочків орхідеї бісером вважається їх довжина. Всі радять прошити листочок ниткою в різних місцях, щоб лист виглядав більш рівним. Якщо читати уважно, то буде просто розібратися в схемі.

Створюємо трилисник

Якщо ви захотіли сплести конюшина, то майстер-клас плетіння його трилисника з бісеру дуже легкий у виконанні:

 • Працюючи за схемою, створюємо петлю бісером (від п’яти до дев’яти штук), з одного боку треба залишити короткий, а з другої – довгий шматочок дроту. Дрібний шматок потім стане ніжкою нашої квіточки.
 • Новий згин буде проходити, як би обрамляючи першу частину. Закріпимо її на ніжці 1 або 2 оборотами. Дуг може бути багато (не більше чотирьох);
 • Відступивши від нашого першого листка, створюємо ще один такий же спосіб. Відступ необхідний для того, щоб потім створити ніжку нового листа від основи внутрішньої петельки і до лицьової частини;
 • Робимо потрібну кількість листя і скрутимо дріт, надаючи гілці певні форми.

Зубчастий лист

Схеми для створення листя з зубчиками, придатних для дуба, теж нескладні у виконанні, але технологія серйозно відрізняється від попередніх технік. Розберемо докладний майстер-клас:

 • kak sdelat listya iz bisera, listochek iz bisera skhema, klenovyjj list iz bisera i pletenie podelok iz klena452 Як зробити листя з бісеру, листочок з бісеру схема, кленовий лист з бісеру і плетіння виробів із кленаЯк і для листа з гострим кінчиком робиться один згин;
 • Другий згин праворуч створюється шляхом повернення: закріплюється поверх основи, а на минулому згині, відступаючи від його краю зверху кілька бісеринок. Зволікання заводиться з виворітного боку і виводиться на зовнішню сторону аркуша.
 • Друга частина загину повинна прилягати до першої і закріплюватися на основі осі;
 • Загин з лівої сторони створюється шляхом повернення аналогічно першій, повністю симетрично їй.
 • Нові загини створюються таким же методом, як і другий.
 • Повністю завершивши роботу, закріпимо дріт по колу ніжки і до її закінчення.

Як і в плетінні гострого листочка обрізаємо кінчик осі таким чином, щоб загнути його і затиснути до основи. Виконати французьке плетіння і зробити чудову виріб не так-то й складно. Якщо у вас вийшло зробити прості листочки, то вийде зробити навіть клен з бісеру.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками