Як зробити машину з картону своїми руками 🥝 пожежна машинка з коробки

kak sdelat mashinu iz kartona svoimi rukami 🥝 pozharnaya mashinka iz korobki395 Як зробити машину з картону своїми руками 🥝 пожежна машинка з коробкиДотримуючись простий інструкції, можна легко і просто виготовити машину з картону своїми руками.

В інтернеті можна вибрати модель машини, яку хочемо виготовити, потім роздрукувати її на аркуші А4 за допомогою принтера. Лист з моделлю склеюємо з аркушем картону. Таким чином, машина буде міцніше. Ножицями вирізаємо зображення заготовки. Макет авто готовий.

Як зробити машину з картону, майстер-клас

kak sdelat mashinu iz kartona svoimi rukami 🥝 pozharnaya mashinka iz korobki396 Як зробити машину з картону своїми руками 🥝 пожежна машинка з коробкиЩоб почати роботу, потрібно підготувати матеріали:

 • Аркуш паперу А4;
 • Принтер;
 • Картон;
 • Ножиці;
 • Клей ПВА;
 • Акварельні фарби або гуаш, фломастери, олівці.

На надрукованій моделі показані всі лінії вигину і зрізу, тому легко розібратися навіть дитині. Крила нашої моделі потрібно правильно загнути і склеїти, так наш автомобіль не розсиплеться. Якщо у нас не тонкий, а міцний картон, можна замість ПВА використовувати суперклей. Отже, корпус автомобіля готовий, дитині залишається лише розфарбувати його за своїм смаком.

Якщо не хочеться витрачати час на розфарбовування корпусу машини в інтернеті можна знайти вже кольорову модель машини. І точно таким же способом зібрати її, взявши перед цим на кольоровому принтері. Такі заготовки можуть використовуватися також як машини для ляльок барбі. По часу у вас це займе не більше години.

Галерея: машина з картону (25 фото)

Як зробити пожежну машину

kak sdelat mashinu iz kartona svoimi rukami 🥝 pozharnaya mashinka iz korobki397 Як зробити машину з картону своїми руками 🥝 пожежна машинка з коробкиДля початку потрібно підготуватися і підготувати необхідні для виготовлення пожежної машини матеріали. Ці матеріали ножиці, папір і клей ПВА. В інтернеті потрібно знайти модель пожежної машини і роздрукувати її на принтері.

Потім так само як і в прикладі, описаному вище, склеїти аркуш А4 і картон, щоб наша модель була міцною. Так як пожежна машина складається з декількох елементів нам може знадобитися кілька заготовок з картону і паперу.

Потім заготовки ножицями вирізають по їх контуру і згинаються. В місцях де розташовані крила заготовки склеюємо модель.

Додатковими заготовками можуть бути сходи, підйомний кран і т. п. Такі заготовки можуть розсуватися, повертатися.

Виготовлення машинки з різних матеріалів

kak sdelat mashinu iz kartona svoimi rukami 🥝 pozharnaya mashinka iz korobki398 Як зробити машину з картону своїми руками 🥝 пожежна машинка з коробкиТак як діти ростуть їм ставати цікавий більш складний і кропіткий процес виготовлення машини.

Так як основним арсеналом іграшок хлопчаки є автомобілі, виготовити їх з паперу або картону дуже хороший варіант. Таких іграшок можна виготовити безліч, що забезпечить дитині цікаву гру, а батькам дозволить заощадити фінанси.

Тим більше, якщо малюк сам виявить інтерес і зробить машинку своїми руками, він буде цінувати її набагато більше, ніж машину, куплену в магазине іграшок.

Необов’язково для створення машин використовувати лише папір або картон, можуть використовуватися також картонні коробки від взуття, сірники, палички з дерева, кольоровий папір.

Можна використовувати картон циліндричної форми, що залишився від туалетного паперу і обклеїти його по периметру кольоровим папером. Коли заготовка підсохне від клею потрібно вирізати прямокутник уздовж поверхні. При цьому з однієї сторони залишити трохи запасу, щоб можна було зробити водійське сидіння.

За допомогою фарб або фломастерів можна прикрасити модель як побажає того фантазія. З паперу можна вирізати кермо і приклейте його до нашої моделі машини. Також можна оформити машину різноманітними візерунками, орнаментами. Аплікаціями різних кольорів. Наприклад, можна наклеїти цифри, якщо гоночна машина, якщо це пожежна машина, поліція або швидка допомога слід наклеїти або намалювати відповідні елементи.

Замість коліс можна використовувати пластикові кришки від пляшок.

Як зробити пральну машинку для ляльок, майстер-клас

kak sdelat mashinu iz kartona svoimi rukami 🥝 pozharnaya mashinka iz korobki399 Як зробити машину з картону своїми руками 🥝 пожежна машинка з коробкиЩоб зробити машину для ляльок своїми руками нам будуть потрібні наступні матеріали:

 • Біла коробка невеликого розміру з картону (цілком підійде коробка від взуття);
 • Пластикові стаканчики з-під сметани білого кольору і кришки від них;
 • Суперклей;
 • Форма для виготовлення кексів, покрита фольгою;
 • Ножиці;
 • Степлер;
 • Скотч;
 • Папір з глянсовим або лаковим покриттям (можна взяти коробку від капронових колготок);
 • Перманентний маркер;
 • Ґудзики.

Зрізаємо денце у пластикового стаканчика від сметани, вирізаємо середину, щоб у дверцятах пральної машини вийшло прозоре вікно.

Потім нам знадобиться біла коробка з щільного картону. З існуючої коробки потрібно отримати коробку висотою 14 см і глибиною 8 див. Пральна машинка з картону для такого розміру відмінно підійде для ляльки барбі. Зайві довжини обрізаються за допомогою ножиць. Спереду коробки посередині ножицями вирізаємо отвір круглої форми для нашого віконця.

Беремо папір або картон з глянцевим покриттям і обклеюємо всі некрасиві ділянки нашої заготовки.

Потім виготовимо барабан пральної машини для цього нам потрібна форма для випікання кексів з фольги, а також другий стаканчик від сметани. Від дна стаканчика відміряємо висоту 8 см, решта відрізаємо. Всередині обмазуємо дно суперклеєм і вкладаємо всередину форму для випічки кексів, притискаємо і приклеюємо. Так ми виготовили барабан пральної машинки для ляльки.

Підстава стаканчика від сметани буде дверцятами. Кришку від стаканчика, яка зроблена з прозорого пластику необхідно приклеїти до нього за допомогою скотча.

Потім кріпимо отриману дверцята. Кладемо нашу коробку заготовку так, щоб внутрішня сторона була зверху. Потім за допомогою суперклею приклеюємо дверцята. Також, можна скористатися степлером.

Стаканчик від сметани, який ми виготовили в самому початку теж приклеюється зверху за допомогою скотча.

Це цікаво! Одяг для барбі своїми руками

Останнім кроком роботи є з’єднання всіх країв і кутів нашої заготовки. Їх можна поєднати за допомогою суперклею, скотчу або степлера.

На коробку зверху кріпимо папір з глянцю, на ній можна намалювати дисплей з допомогою маркера. Потім клеїмо гудзики кнопочки і відділення для подачі прального порошку. Слідуючи схемою виконання роботи у вас не виникне питань як зробити машину для ляльки.

Як зробити велику машину з коробки

kak sdelat mashinu iz kartona svoimi rukami 🥝 pozharnaya mashinka iz korobki400 Як зробити машину з картону своїми руками 🥝 пожежна машинка з коробкиРозглянемо приклад, як зробити машину з коробок. Для роботи нам знадобиться велика коробка з картону, яку необхідно з’єднати з усіх її боків за допомогою скотча.

Збоку на коробці малюємо контур дверей автомобіля. Контур повинен бути рівним і симетричним.

З отриманого контуру за допомогою ножиць або канцелярського ножа потрібно вирізати отвори для дверей. Якщо цим займається дитина, йому допомогти мав прийти батько, так як дитина може порізатися гострим предметом.

За допомогою того ж ножа необхідно на верхній частині коробки вирізати отвір для лобового скла. За розмірами воно має становити приблизно 2/3 верхньої частини коробки.

Вирізаний отвір повинне розташовуватися між дверима, які знаходяться спереду машини.

Варто виконувати роботу акуратно, не пошкодивши нижню частину нашої коробки. Нижня частина буде капотом нашого автомобіля.

Потім зробимо саме лобове скло автомобіля. Частину коробки, в якій вирізано отвір для скла потрібно загнути всередину. Скотч прикріплюємо з обох сторін отвору. Саме він буде служити лобовим склом для машини.

За допомогою канцелярського ножа обрізаємо частину лобового скла, яка була загнута всередину коробки.

По боках коробки знизу прикріпимо колеса. Для цього потрібно взяти тарілки з паперу.

Щоб виготовити фари можна застосувати паперові стаканчики. Широку частину стаканчика потрібно приклеїти до лицьової частини автомобіля. Їх можна розфарбувати за допомогою фарб або фломастерів або обклеїти кольоровим папером.

Також замість керма можна застосувати тарілку з паперу. Таким чином, можна зробити машину з коробки своїми руками. Так само поетапно робимо іграшкову поліцейську машину.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками