Як зробити оленя своїми руками: майстер-клас по виготовленню оленя з пластикових пляшок

kak sdelat olenya svoimi rukami: master klass po izgotovleniyu olenya iz plastikovykh butylok587 Як зробити оленя своїми руками: майстер клас по виготовленню оленя з пластикових пляшокОлень є одним із символів зимових свят. Зробити його своїми руками зовсім нескладно, достатньо лише уважно вивчити майстер-клас.

Така саморобка допоможе створити святкову атмосферу в домі, а також з її допомогою можна прикрасити сад. Для виготовлення новорічної вироби можна використовувати різні матеріали.

Як зробити оленя своїми руками?

Прикрашаючи будинок під новий рік, я не раз замислювалася про необхідність зробити північного оленя. Такий декор часто роблять з дроту, пінопласту, вати і дерева. Але можна використовувати і абсолютно інші матеріали.

Виготовити оленя досить просто. Робити це можна разом з дитиною. Творча робота дозволить малюкові весело провести час і проявити фантазію.

Такий матеріал, як пластикові пляшки часто використовується у творчості. У нього є маса переваг. Він дуже податливий і є у кожному будинку.

Галерея: олень своїми руками (25 фото)

Покроковий майстер-клас по виготовленню оленя з пластикових пляшок

Для того, щоб зробити оленяти своїми руками, знадобиться схема і три пластикові пляшки.

 1. kak sdelat olenya svoimi rukami: master klass po izgotovleniyu olenya iz plastikovykh butylok588 Як зробити оленя своїми руками: майстер клас по виготовленню оленя з пластикових пляшокНасамперед, виготовимо тулуб. Для цього необхідно пропалити два отвори для ніг майбутнього оленяти в п’ятилітровій пластиковій пляшці.
 2. Потім в землю необхідно вбити чотири палиці, які будуть ногами оленя, і одягнути їх на виготовлене тулуб.
 3. Далі, з півторалітрової пляшки слід виготовити голову. У цій пляшці також необхідно проробити отвір для шиї.
 4. Палицю, яка буде служити шиєю, необхідно протягнути одним кінцем в тулуб, іншим в голову.
 5. З будь-якої пластикової пляшки можна вирізати вушка і прикріпити їх степлером до голови.
 6. Якщо виріб буде прикрашати сад, то роги оленя необхідно зробити з гілок. А якщо прикраса виготовляється для дому, то роги можна вирізати з картону.
 7. На завершальному етапі слід пофарбувати оленяти і намалювати йому очі. Фарбувати можна в будь-який колір, при фарбуванні можна проявити фантазію і зробити саморобку оригінальною.

Виготовлення оленя з фетру: майстер-клас

Виріб, виконаний з цього матеріалу, може служити ялинковою іграшкою. Для того, щоб зшити оленя з фетру своїми руками необхідно підібрати потрібну схему і підготувати наступні матеріали:

 • kak sdelat olenya svoimi rukami: master klass po izgotovleniyu olenya iz plastikovykh butylok589 Як зробити оленя своїми руками: майстер клас по виготовленню оленя з пластикових пляшокневеликі шматочки фетру (матеріал повинен бути трьох кольорів);
 • нитка;
 • голка;
 • наповнювач;
 • шнурок.

Далі, можна приступати до виготовлення поробки:

 1. kak sdelat olenya svoimi rukami: master klass po izgotovleniyu olenya iz plastikovykh butylok590 Як зробити оленя своїми руками: майстер клас по виготовленню оленя з пластикових пляшокЗгідно викрійці (її можна знайти в інтернеті) необхідно вирізати всі деталі.
 2. З двох шматочків однакового кольору слід зшити голову, внутрішньо необхідно покласти наповнювач.
 3. Потім можна пришити рогу і носик олененку.
 4. Далі, необхідно намалювати або ж прошити нитками очі і рот.
 5. Не забуваємо пришити шнурок, з допомогою якого виріб можна буде повісити на ялинку.

Олені в техніці квіллінг

kak sdelat olenya svoimi rukami: master klass po izgotovleniyu olenya iz plastikovykh butylok591 Як зробити оленя своїми руками: майстер клас по виготовленню оленя з пластикових пляшокВ даний час дуже популярно виготовляти вироби з паперу в техніці квіллінг. З відповідної схеми, можна виготовити оригінальну річ. Її можна буде використовувати в якості декору або ж вона може послужити сувеніром для рідних і близьких.

Майстер-клас по виготовленню двох квілінг оленів (хлопчика і дівчинки)

В першу чергу, для виготовлення вироби слід підготувати необхідні матеріали. Для парочки оленів знадобиться:

 • kak sdelat olenya svoimi rukami: master klass po izgotovleniyu olenya iz plastikovykh butylok592 Як зробити оленя своїми руками: майстер клас по виготовленню оленя з пластикових пляшокклей;
 • невеликі ножиці;
 • клейовий пістолет;
 • кольоровий папір (рожева, блакитна, червона, темно-коричнева й тілесного кольору);
 • лінійка для квілінгу;
 • чотири маленьких очі (їх можна придбати у магазині);
 • смужки з рожевого паперу (ширина їх повинна бути 7 мм, а довжина — 30 см);
 • смужки з паперу рожевого, блакитного, коричневого і темно-коричневого кольору (ширина — 3 мм, довжина — 30 см);
 • смужки з паперу тілесного кольору (шириною 1, 5 мм і такою ж довжиною, як і попередні).

Майстер-клас по виготовленню квілінг оленя-хлопчика

Після того, як всі необхідні матеріали підготовлені, слідуючи схемою можна приступати до виготовлення оленя-хлопчика.

 1. kak sdelat olenya svoimi rukami: master klass po izgotovleniyu olenya iz plastikovykh butylok593 Як зробити оленя своїми руками: майстер клас по виготовленню оленя з пластикових пляшокПерш за все необхідно зробити голову. Вона буде виконана з двох деталей темно-коричневого кольору, які необхідно склеїти між собою. Першу деталь скручують у формі півмісяця (діаметр — 3, 5 см). Другу деталь роблять овальної форми (діаметр 5 см).
 2. Далі, можна приклеїти очі і зробити рот за допомогою стрічки блакитного кольору. Для носа необхідно скрутити деталь овальної форми з блакитного паперу (діаметр — 3, 5 см).
 3. Для вух знадобиться папір тілесного і темно-коричневого кольору. Нарізані смужки з паперу повинні бути скручені в каплевидної форми. Темні елементи повинні бути діаметром 1, 3 см, а тілесні — діаметром 1,1 див. Скручені деталі необхідно склеїти між собою.
 4. Далі виготовляються ріжки з паперу блакитного кольору, які склеюються. Смужки скручуються в форму краплі. Довжина великих елементів повинна бути 2,8 см, а маленьких — 0, 8 див.
 5. Потім можна приступати до виготовлення лапок. Деталі для передніх лапок повинні мати діаметр 2 см і бути темно-коричневого кольору. Діаметр задніх лап – 3, 5 см, а ступень – 1,1 див.
 6. Живіт і тулуб оленя повинні бути овальної форми. Маленький елемент необхідно скрутити з паперу тілесного кольору, а елемент побільше — з темно-коричневого паперу.
 7. Олененку-хлопчику можна зробити бантик з блакитного паперу. Бічні його частини необхідно зробити у вигляді підкови, розмір їх повинен складати 2, 6 див. Нижні частини бантика скручуються у формі серця, їх діаметр -1, 3 див. Серединку бантика можна зробити круглою, розміром 8 мм.
 8. Всі виготовлені елементи необхідно склеїти з виворітного боку і з’єднати з допомогою клейового пістолета.

Майстер-клас по виготовленню квілінг оленя-дівчинки

Дівчинка робиться за тією ж схемою що і хлопчик. Папір темного відтінку необхідно замінити на світлу. А замість блакитного кольору буде рожевий. Деталі для квілінг оленя-дівчатка повинні бути меншого розміру ніж у хлопчика.

Аксесуаром для дівчинки буде спідниця рожевого кольору. На смужці паперу потрібно буде зробити надрізи у вигляді бахроми і скласти її вдвічі. Після того, як всі елементи дівчинки будуть склеєні, можна буде приклеїти і спідничку.

На завершення можна зазначити, що вироби виконані своїми руками, завжди в ціні. Вони можуть прикрасити будинок і стати оригінальним подарунком для друзів.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками