Як зробити парашут з простих матеріалів, які є у кожного: з паперу, згортаючи її своїми руками

kak sdelat parashyut iz prostykh materialov, kotorye est u kazhdogo: iz bumagi, svorachivaya ee svoimi rukami250 Як зробити парашут з простих матеріалів, які є у кожного: з паперу, згортаючи її своїми рукамиЧасто займаючись разом з дитиною виготовленням виробів, батьки задаються питанням, як зробити парашут з паперу.

Багато хлопчики в певному віці люблять грати в різні ігри, наприклад, в солдатики. Саме для цієї гри потрібно зробити велику кількість аксесуарів, наприклад, зброя, одяг і парашути. Без усього цього гра буде вже нецікава, а спорудити ці речі можна з паперу.

Якщо ви хотіли б зробити подібне, можна знайти велику кількість покрокових інструкцій, де описується кожен крок.

Наприклад, якщо взяти один великий аркуш паперу і розділити його на частини, то можна отримати три абсолютно різних парашута, які зможуть урізноманітнити ігровий процес. Парашути можуть бути у формі парасольки, чотирикутної форми або з пропелером. Якщо передбачається нескладна гра тільки з чоловічками, то можна використовувати звичайний парашут, але коли в хід піде техніка буде потрібно великий купол.

Схема найпростішого парашута

Для того, щоб спорудити нескладний парашут буде потрібно папір, нитки, ножиці і клей. Після того, як усі матеріали будуть готові, можна починати робити наше виріб:

 • kak sdelat parashyut iz prostykh materialov, kotorye est u kazhdogo: iz bumagi, svorachivaya ee svoimi rukami251 Як зробити парашут з простих матеріалів, які є у кожного: з паперу, згортаючи її своїми рукамиБеремо папір будь-якого кольору і з допомогою клею приклеюємо по краях ниточки;
 • Важливо, щоб довжина ниточок була однакова;
 • Як тільки ниточки висохнуть, необхідно пов’язати їх вузлом;
 • Після того, як все буде зроблено, до кінців канатиків можна приклеїти квадрат картону;
 • Зігнувши квадрат по діагоналі, вийде короб, який буде організовувати парашут.

Виконавши всі етапи, ми отримаємо модель простого парашута, з допомогою якого солдатики зможуть спускатися вниз, а дитина отримає новий варіант гри. При бажанні можна розфарбувати парашут в будь-який колір.

Конструкція парашута – парасольки

Ця модель складніше попередньої і на її виконання буде потрібно трохи більше зусиль і часу, а також деякі додаткові матеріали.

 • kak sdelat parashyut iz prostykh materialov, kotorye est u kazhdogo: iz bumagi, svorachivaya ee svoimi rukami252 Як зробити парашут з простих матеріалів, які є у кожного: з паперу, згортаючи її своїми рукамиПотрібно:
 • Ножиці;
 • Тонка недовга паличка;
 • Паперові кільця;
 • Моток ниток;
 • Аркуш тонкого паперу;
 • Невеликий шматочок тканини.

Для початку на палицю потрібно приклеїти шматочок паперу. Паперове кільце потрібно помістити на верхньому кінці палички. Потім приклеюють друге кільце, яке буде більший попереднього. Його приклеюють так, щоб воно могло рухатися по паличці вгору і вниз.

Після того, як кільце висохне, приклеїти до нього ниточки, вони послужать парашутними тросами. Для того, щоб нитки прикріпилися як можна міцніше до них приклеюють ще одне паперове кільце.

Після цього починають вирізання фігурок з паперу або тканини. Першим вирізається коло, дуже важливо, щоб він був з рівними краями. Після того, як вийде рівна постать, необхідно прикріпити її до палички голкою. Потім троси прикріплюються клеєм до витесаному колі, значить, вся конструкція готова.

Якщо все виконувати правильно, то повністю розкриється парашут вчасно палета. Прикріпивши його до солдатика, вийде урізноманітнити гру максимальним чином.

Парашут з пропелером

Багато любителів ігор з экипировками захочуть мати в своїй колекції невеликий паперовий парашутик з пропелером. Це одна з найбільш складних моделей серед таких підробок.

Для того щоб зробити таку річ, необхідні такі матеріали:

 • Капронову панчоху;
 • Тонка дріт зі сталі;
 • Звичайна товста дріт;
 • Папір.

kak sdelat parashyut iz prostykh materialov, kotorye est u kazhdogo: iz bumagi, svorachivaya ee svoimi rukami253 Як зробити парашут з простих матеріалів, які є у кожного: з паперу, згортаючи її своїми рукамиДля того, щоб сконструювати модель такого парашута потрібно взяти капронову панчоху і дріт. Спочатку загнути кінці дроту до необхідної довжини і обмотати їх капроном. З паперу потрібно вирізати прапорець і солдатика, якого ми потім будемо спускати вниз на парашуті.

Купол, на якому спускається фігурка вниз, може бути виконаний з картону або великого аркуша паперу. Потрібно зробити заготовку овальної форми, яку можна розфарбувати будь-яким кольором. Після того, як фарба висохне, треба зробити по периметру заготовки кілька дірочок, в які буде протягнута товста нитка, вона послужить тросом.

Роблячи фігурки парашютиков разом з дитиною, ви не тільки організовує приємний для вас обох дозвілля, але і дозволите йому втілити свої фантазії в реальність.

Іграшковий парашут можна не тільки складати в техніці орігамі, але і використовувати для самих різних розвиваючих ігор, і не тільки в якості іграшки, але й як навчальний посібник з фізики. Адже саморобний парашут – це не тільки весела іграшка, але й відмінний об’єкт для наочного вивчення сили тяжіння і опору повітря. Цікаво буде поспостерігати за парашутами, зробленими з інших матеріалів, наприклад, поліетиленового пакету – швидше або повільніше буде опускатися на такому ваш іграшковий парашутист? Або з малювання – намальований парашут можна розфарбовувати по клинышкам, вивчаючи різні кольори, їх комбінації. Або з фізкультури – великий парашут можна зшити з тканини і використовувати для командних ігор в приміщенні і на свіжому повітрі. Викрійки ви легко знайдете в інтернеті.

Відгуки

Ми дуже любимо з дочкою дивитися мультфільм «Папірці», в ньому велика кількість персонажів, але улюблені — це Тюк і лось Аристотель. Ми вирішили зробити самі вироби, з якими можна грати. Спорудили Тюка як у мультику, а пізніше стали цікавитися що можна придумати ще. Почавши займатися подібним заняттям, дочка стала проявляти інтерес до літератури, так ми шукали інформацію про мультику «Папірці», як зробити такі ж предмети і персонажів. Також робив фігурки людей, парашутики і багато іншого. Нам дуже подобається це заняття.

Тетяна

З раннього дитинства мій малюк любить дивитися мультфільми про паперових героїв. Улюблений персонаж, це Арістотель з паперу. Ми намагалися самі робити різні вироби своїми руками. Звичайно, лось Аристотель відомий герой мультфільму вийшов не зовсім таким, як ми звикли бачити по телевізору, але все одно він нам дуже сподобався. Ми робили велику кількість фігурок з папірців, навіть парашутики, на яких можна спускати солдатиків, наприклад, під час гри у війнушку. Навчившись робити поробки своїми руками з паперу, ми дуже урізноманітнили свої вечори корисним заняттям.

Ольга

Вибираючи чим зайнятися з дитиною, ми вирішили зробити парашутики своїми руками, такі як у його улюблених мультиках. Ми любимо дивитися мультиплікаційний фільм «Папірці», з такими персонажами як лось Аристотель, Тюк та інші. Вироби з паперу, завжди цікаво конструювати. Це заняття має не тільки пізнавальний, але і розвиваючий характер. В умілих руках, герої мультфільмів оживають і можуть грати з дитиною в будь-який час.

Дар’я

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками