Як зробити подарунковий пакет своїми руками, пакети з крафт паперу своїми руками і пакет крафт для подарунка

kak sdelat podarochnyjj paket svoimi rukami, pakety iz kraft bumagi svoimi rukami i paket kraft dlya podarka407 Як зробити подарунковий пакет своїми руками, пакети з крафт паперу своїми руками і пакет крафт для подарункаЗараз паперова упаковка поступово набирає популярність. Вона чистіша поліетилену і пластикових матеріалів. У багатьох магазинах паперову упаковку можна придбати вже в готовому вигляді, а якщо є можливість, можна створити пакетик з паперу самому в домашніх умовах. В залежності від потреб це може бути як простий паперовий мішечок для зберігання, так і розкішний крафтовый подарунковий пакет.

Де використовують паперові пакети?

Упаковка для подарунка з паперу застосовується у вигляді тари для різних товарів. З простої паперу створюються пакети для попкорну, готової випічки і інших продуктів споживання. У таких пакетах продають різний чай. Навіть вугілля для розпалювання багать упаковується в таку папір. У більшості випадків створюються такі цікаві пакети з крафт-паперу чи пергаменту, і виглядає все це досить мило.

Є й інші пакетики для подарунків, які створені з більш міцної папери і прикрашені ламінованим шаром. Вони використовуються для упаковки різноманітних презентів і мають чудові забарвлення. Зараз дуже популярні фірмові пакети з паперу, на яких є логотип і номери. Це вважається певної гарною рекламою. Їх розробкою завжди зайняті дизайнери. Деякі такі вироби являють собою реальне твір мистецтва. Але якщо подивитися хороший майстер клас, а потім завантажити з інтернету підходящий шаблон, і трохи поміняти дизайн в якомусь редакторі, то можна склеїти власний фірмовий покет.

Що потрібно для створення пакетика з паперу?

Створення паперових виробів не вимагає безліч навичок. Насамперед, потрібно визначитися з папером. Якщо ви захочете, щоб пакетик пробув довгий час і не розірвався, рекомендується застосовувати ламінований папір, яка вважається вологостійким матеріалом. Можна також придбати хороший пакувальний лист потрібного розміру.

Ще, щоб зробити такий виріб своїми руками, будуть потрібні гострі ножиці, олівчик, лінійка, спеціальний клей або великий скотч (9-12 мм), люверси, машина для їх пробивання, спеціальний шнур і картон. Він застосовується не завжди і потрібен для поліпшення міцності пакетика.

Як зробити паперовий пакет?

Спочатку потрібно намітити розмір нашого виробу по висоті, довжині і ширині. На зворотній частині приготованого аркуша паперу робимо креслення з допомогою олівця і лінійки.

  • kak sdelat podarochnyjj paket svoimi rukami, pakety iz kraft bumagi svoimi rukami i paket kraft dlya podarka408 Як зробити подарунковий пакет своїми руками, пакети з крафт паперу своїми руками і пакет крафт для подарункаПочинати варто з вертикальних ліній. Першу позначку поставимо, відступаючи 1,5-2 см від лівого краю аркуша. Ця ділянка потрібен для склеювання. Потім виміряємо відстань від першої позначки, рівну довжині пакета, і намалюємо другу лінію. Нова мітка буде визначати ширину пакета. Потім знову розмітив довжину і за нею — ширину. Кожна наступна позначка буде вимірюватися від попередньої позначки. Таким способом, у нас повинен вийти на аркушику паперу креслення виробу в розвороті.
  • Тепер треба зробити горизонтальні лінії. Для першої від верхівки листочка варто відступити десь 3-4 сантиметри. Від цієї лінії виміряємо відстань, рівну висоті пакетика, і поставимо мітки для нової, де буде знаходитися денце. Його розмір буде залежати від ширини, яку має паперовий пакет. Схема, зазначена нижче, розповість, як повинна виглядати готова розмітка.

Склеювання паперового подарункового пакету

Спочатку треба збирати рукав. Для цього клей або скотч нанесемо на дрібну вертикальну смужку з лівого боку. На неї приклеїмо правий край. При процесі роботи з клеєм треба завжди стежити за тим, щоб він не виходив на лицьову частину виробу.

  • Далі, створюємо згини по всіх вертикальних лініях. На бічних сторонках треба створити по згину рівно по центру. Після цього загнемо верхню лінію і, розправивши заготівлю, заправимо верхню частину усередину.
  • Залишиться лише створити денце на подарункове виріб. Виріжемо з картону прямокутник, який за розмірами буде підходити до дна. Створюємо згин по лінії, яка лежить в нижній частині пакета, і розкриємо її. Всередину кладемо шматок картону і нанесемо на його серединку трохи клею. Спочатку закладемо короткі сторони, а потім — довгі. Обмажем краю клеєм і прогладим денце.

Виготовляємо ручки для пакета

kak sdelat podarochnyjj paket svoimi rukami, pakety iz kraft bumagi svoimi rukami i paket kraft dlya podarka409 Як зробити подарунковий пакет своїми руками, пакети з крафт паперу своїми руками і пакет крафт для подарункаУ більшості випадків ручки для паперових пакетів створюються з спеціального шнурка, але можна взяти і атласні стрічки, тасьму або інші матеріали. Важливо, щоб матеріали були міцними. Треба відрізати два шматочки шнура одного розміру. Їх краю радимо трохи підпалити, щоб вони не розпускалися.

Тепер треба пробити отвори, в які будемо вставляти ручки. Щоб зробити пакет своїми руками більш міцним, приклеїмо смужки з картону під загнуту частину зверху. За допомогою люверсной машини варто створити по два отвори, з передньої і задньої сторони вироби, пробиваючи при цьому папір спільно з картоном. Отвори повинні бути в тому місці, де планується закріплення ручок. Якщо машинки для люверсів у вас немає, можна створити отвори дироколом. Залишиться вставити ручки.

Просмикнемо шнурок або стрічку через обидві дірки, які знаходяться на одній стороні виробу. На кінцях завяжем вузли таким чином, щоб вони перебували з внутрішньої сторони. Ось і все, ми зробили наш паперовий пакет своїми руками. Таким же чином створюється і подарунковий пакет з паперу своїми руками. Якщо ви вирішили подарувати подарунок і не знаєте, як його упаковувати, це стаття вам точно підійде.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками