Як зробити поні з пластиліну, зліпити поні як зробити травень літл поні з паперу, ліплення поні

kak sdelat poni iz plastilina, slepit poni kak sdelat majj litl poni iz bumagi, poni lepka527 Як зробити поні з пластиліну, зліпити поні як зробити травень літл поні з паперу, ліплення поніМультик про яскравих поні «Дружба — це диво» знайомий всім. Не менш популярні і герої мультфільму. Найважливішим персонажем вважається поні Пінкі Пай, яка знайомить всіх з своїм світом. Тому ми розглянемо, як можна зробити цю конячку за допомогою пластиліну. Такі уроки дуже цікавими для дитини, крім цього, вони допомагають розвивати дрібну моторику ручок. Готуючись до ліплення, можете разом з дитиною приготувати ваш кольоровий пластилін, який не зашкодить здоров’ю малюка в процесі роботи.

Матеріали, які вам будуть потрібні:

 • Простий пластилін.
 • Дошка для роботи.
 • Гострий ніж для пластиліну.
 • Стеки.
 • Серветочки.

Інструменти та їх опис

Спочатку підготуємо все потрібне для процесу роботи. Нам потрібно величезний кулька світло-рожевого пластиліну, дрібний темно-рожевий куля, крихітні шматки білого, чорного і синього відтінку. Не забувайте про ножі і стеках. Вони допоможуть при створенні елементів, наприклад, вушок або гриви. Розкладемо все, що потрібно на нашій дошці для ліплення або на аркуші паперу, щоб не забруднити стіл.

Як зліпити поні

kak sdelat poni iz plastilina, slepit poni kak sdelat majj litl poni iz bumagi, poni lepka528 Як зробити поні з пластиліну, зліпити поні як зробити травень літл поні з паперу, ліплення поніПочнемо наш майстер-клас по створенню поні вироби.

 • Частини.

Світло-рожевий кулька розділимо на 9 частин. Перші 4 повинні бути одного розміру. З них створюємо конуси. Зробимо ще дві кульки середньої величини і три дрібні кулі.

 • Тулуб.

З одного величезного і одного дрібного кульки зліпимо тулуб поні. Воно кругле, з однієї частини тулуб закінчується трикутником — шиєю. Шию створимо з дрібного кулі. Поєднавши елементи, згладимо нерівності за допомогою стека.

 • Ніжки.

Перегорнемо тулуб, щоб шийка перемістилася вгору. До нижньої частки зліва причепимо два конуса. Вони повинні повільно і рівно розширюватися, тому не треба занадто жорстко притискати їх до тулуба. Залишилися ніжки причепимо з правого боку. Запам’ятайте, що ноги повинні розташовуватися на одному рівні. Потім потрібно згладити стеком лінії з’єднань.

 • Голова.

З останніх світло-рожевих кульок зробимо голову. Величезний кулька ми будемо подовжувати, створюючи мордочку. З дрібних кульок створимо вушка у вигляді трикутників і з’єднуємо їх з головою.

 • Приєднання голови до тулуба.

Тепер приєднуємо голову конячки до тулуба. Зробити це потрібно правильно, щоб не зіпсувати вигляд наших елементів. Голову немає необхідності міцно притискати, інакше шия стане занадто короткою.

 • Основна частина фігури.

На цьому етапі перевіримо тулуб Пінкі Пай. Поставимо конячку на стіл.

 • Створення гриви.

Поки поні залишимо і приступимо до створення інших елементів. Нам потрібно темно-рожевий кульку пластиліну. Цей кулька ми поділимо на дві частинки. Одна буде більше, з неї будемо ліпити гриву. З одного кулі робимо гриву. Вона схожа на закручені вусики, тільки ліва частки коротше, так як це буде чубок Пінкі Пай. Права частка повинна бути тієї ж довжини, як і наша шия.

 • Створення хвоста.

Другий шар перетворимо в хвіст. Він вийде хвилястим, згинаємо два рази. Перший вигин більше, ніж другий.

 • Приєднання гриви.

Готову гриву прикріпимо до голови. Нижня частина гриви буде перебувати на спині. Можна трохи придавити, щоб елемент був добре закріплений.

 • Приєднання хвоста.

До тулуба вироби прикріпимо хвостик. Ці елементи не варто згладжувати, так як кольору виробу змішаються повністю.

 • Створення очей.

Приступаємо до останнього цьому — очам. Білий куля поділимо на дві частинки і створимо з них дрібні коржі. Синій куля теж розділимо на дві частини. Ці коржі повинні вийти менше, і поміщатися на білому пластиліні. Білий відтінок повинен бути добре помітний. На синій пластилін накладемо дуже дрібні чорні коржі. Оченята тоді вийдуть великими.

 • Приєднуємо оченята.

Очі приєднаємо ліворуч і праворуч на голову вироби. За допомогою ножа або стека створимо ніс і рот Пінкі Пай. Робимо це повільно, щоб не зіпсувати іграшці голову.

 • Готовий виріб.

Пінкі Пай зроблена. Ще раз перевіримо з’єднання елементів, особливо вічко, гриви і хвостика. За цим же принципом ви можете покроково виліпити поні Іскорку або Рарити. Якщо ви хочете подивитися майстер клас з ліплення саме цих поні — ви легко знайдете відео уроки в інтернеті. І до речі, вміння ліпити поні з пластиліну може стати в нагоді вам і в кулінарії — якщо ви захочете поетапно виліпити з цукрової мастики фігурки поні для прикраси торта на дитячому святі.

Галерея: поні пластиліну (25 фото)

Веселка з пластиліну

Веселку з пластиліну можна зробити у формі барвистою аплікації, адже всі знають, що пружна текстура матеріалу допомагає застосовувати його в якості фарб.

 • kak sdelat poni iz plastilina, slepit poni kak sdelat majj litl poni iz bumagi, poni lepka529 Як зробити поні з пластиліну, зліпити поні як зробити травень літл поні з паперу, ліплення поніВізьмемо кольорові фарби – набір брусків пластиліну. Підготуємо полотно для виготовлення аплікації. Це може бути стара листівка, листок картону або вирізаний прямокутник з будь коробки.
 • В кінці зображення створюємо землю, покриту зеленою травичкою. Нанесемо пластилін різних кольорів і ретельно розмажемо по поверхні картону. Для експерименту можна взяти просто суміші декількох відтінків пластиліну.
 • Над зеленими пагорбами намажемо блакитного пластиліну, щоб створити похмуре небо.
 • Додамо кілька крапель білого, залишаючи нерівномірні краю. Таким чином, вийдуть хмарини в небі.
 • Для виготовлення веселки потрібно 7 кольорів пластиліну, адже таке диво природи виникає за рахунок візуального зміни яскравих хвиль світла на спектри. Нам будуть потрібні наступні кольори: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій і фіолетовий.
 • По черзі витягнемо кожен шар в довгу смужку. Для цього треба викласти матеріал на твердий стіл і, злегка придавити долонями, а потім розкачати пластилін.
 • Починаємо клеїти кожен промінь на нашу картинку. Головне пам’ятати, що червоний колір розташовується у верхній частині веселки, а фіолетовий в нижній частині.
 • Щоб правильно прикрашати аплікацію, зробити її більш цікавою, додамо птахів на небо і квіточки на землю.
 • У лівому кутку, зверху аплікації, намасти жовтий матеріал, створюючи сонячні промені.

Ось і все, тепер ми знаємо, як ліпити пластилінові поні. Ще можна зробити вироби у вигляді принцеси, місяця і незвичайного пейзажу. Найбільш популярні вироби з пластиліну це Бонні Фнаф, казкові принцеси і поні Селестія. Такі милі іграшки можна подарувати своїм близьким на свято, навіть на 9 травня.

Інші схеми ліплення

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками