Як зшити спідницю: своїми руками, швидко, теплу зиму, з драпу, довгу, просту, їх флісу, міді, на гумці, красиву, в домашніх умовах, фото, відео

В домашніх умовах своїми руками можна зробити все, що душі завгодно. Як мовиться, було б бажання. У даній статті мова піде про те, як зшити модну спідницю самої. Пошити самостійно можна абсолютно будь-яку спідницю з товстої або тонкої тканини. Вона може бути драповая, трикотажна, з флісу, тепла, проста, міді, на гумці, з вовни, з синтепону, плащівки, твіду і т. д.

kak sshit yubku: svoimi rukami, bystro, tepluyu na zimu, iz drapa, dlinnuyu, prostuyu, ikh flisa, midi, na rezinke, krasivuyu, v domashnikh usloviyakh, foto, video131 Як зшити спідницю: своїми руками, швидко, теплу зиму, з драпу, довгу, просту, їх флісу, міді, на гумці, красиву, в домашніх умовах, фото, відео

В домашніх умовах своїми руками можна зробити все, що душі завгодно

Корисні поради

 • Якщо у дівчини тонка талія, то всі викрійки можна легко скласти і зробити з наволочки. Не обов’язково купувати тканина в магазині.
 • Якщо є бажання пришити до виробу мереживо, то його слід приколоти до подолу з виворітного боку спідниці. Пришивається поділ по краю виробу.
 • Аналогічні способи пошиття спідниць існують і для ляльок. Принцип роботи такий же, головне – правильно зняти з ляльки мірки.
 • Новачкам рекомендується уважно ознайомитися з планом роботи перед тим, як приступати до шиття, оскільки висока ймовірність допущення помилок.
 • При роботі з гострими предметами, такими як ножиці, голки, необхідно дотримуватися правил безпеки.

Спідниця-сонце за 1 годину (відео)

Як швидко зшити просту спідницю своїми руками?

Можна самостійно зшити довгу красиву і пряму спідничку з трикотажу або з іншого матеріалу. Така робота виконується досить швидко.

План роботи:

 1. Для початку потрібно вибрати тканину. Якщо є бажання зробити зимову спідницю, то тканина повинна бути щільною. Якщо річну тонкої. Також варто звернути увагу на такий параметр тканини, як просвічування. Буде дуже неприємно, якщо виріб буде просвічувати шкіру. Відрізок тканини повинен бути досить довгим, щоб виріб не довелося зшивати з двох і більше шматків.
 2. Далі необхідно зняти мірки. За допомогою мірного сантиметри вимірюється обхват стегон. Також потрібно заздалегідь визначитися з довжиною виробу.
 3. Після цього потрібно відрізати тканина. Вирізається прямокутник, ширина якого повинні рівнятися обхвату стегна. Що стосується довжини прямокутника, то вона дорівнює довжині виробу.
 4. Тканина відрізається, після чого складається уздовж. Відрізані краю повинні рівно прилягати один до одного.
 5. Тканина повинна бути зшита уздовж. Рекомендується використовувати швейну машинку. Шиємо виріб, загнувши краї на 1,5 см. У довжину виріб зшивається зиг-загом.
 6. У спідниць часто є пояса. Якщо немає бажання робити пояс, то виконувати цей пункт плану не потрібно. Отже, щоб зшити його, невеликий і неширокий шматок тканини прошивається по краях зиг-загом.
 7. Потім, до готового поясу необхідно пришити гумку. Знову ж, якщо немає бажання шити пояс, то виконання цього пункту плану не обов’язково.

kak sshit yubku: svoimi rukami, bystro, tepluyu na zimu, iz drapa, dlinnuyu, prostuyu, ikh flisa, midi, na rezinke, krasivuyu, v domashnikh usloviyakh, foto, video132 Як зшити спідницю: своїми руками, швидко, теплу зиму, з драпу, довгу, просту, їх флісу, міді, на гумці, красиву, в домашніх умовах, фото, відео

Така робота виконується досить швидко

Після того, як гумка була пришита до пояса, краю подолу необхідно підвернути на 1,5 см і зробити на швейній машинці рівну строчку.

Як зшити теплу спідницю на зиму?

Схема роботи:

 1. Спідничка на зиму повинні бути пошита з щільної теплої тканини. Саме таку тканину слід вибирати в магазині.
 2. Такий виріб не повинно мати низьку посадку, тому ширину стегон міряти не обов’язково. Мірки знімаються по довжині і ширині. Ширина спідниці – область талії. Це специфіка зимових спідниць. До ширини талії додається 5 див.
 3. Щоб намітити бажану довжину, сантиметрова стрічка прикладається до стегна і опускається нижче коліна. Якщо спідниця буде вище коліна, то висока ймовірність того, що дівчина замерзне.
 4. Далі з паперу робиться викрійка по радіусу від стегна. Аркуш паперу повинен бути досить великий. А4 – не підходящий для цього формат. Правильна форма являє собою чверть окружності.
 5. Після цього довжина спідниці додається до отриманого радіусу. Таким чином, визначається довжина виробу. Сантиметровою стрічкою намічається отримана довжина. На папері проводиться напівкругла лінія, що нагадує по своїй формі веселку.
 6. Потім викрійка вирізається. Розкроїте тканина. Викрійка вирізається строго по контуру, інакше рівне зшити виріб не вийде.
 7. Після цього тканина складається навпіл кілька разів. Виходить 4 шари тканини. Викрійка кладеться до лінії згину, а тканина вирізається по цій лінії.
 8. Після розгортання тканини повинна вийти велика окружність. Якщо цього не сталося, щось було зроблено неправильно.

kak sshit yubku: svoimi rukami, bystro, tepluyu na zimu, iz drapa, dlinnuyu, prostuyu, ikh flisa, midi, na rezinke, krasivuyu, v domashnikh usloviyakh, foto, video133 Як зшити спідницю: своїми руками, швидко, теплу зиму, з драпу, довгу, просту, їх флісу, міді, на гумці, красиву, в домашніх умовах, фото, відео

Спідничка на зиму повинні бути пошита з щільної теплої тканини

На останньому етапі необхідно підшити низ виробу.

Спідниця з драпу своїми руками

Драп є досить важким вовняним матеріалом, який часто використовується при пошитті спідниці. Вироби з нього підходять жінкам з будь-якими формами.

Робота полягає в наступному:

 1. Насамперед потрібно визначити верхній радіус. Для цього талію слід розділити на 6 рівних частин.
 2. Далі на папері робиться викрійка. З тканини викроюються 2 деталі. Щоб це зробити, тканина потрібно зігнути, а паперовий шаблон зверху обвести крейдою. Вирізати потрібно рівно за шаблоном.
 3. Від лінії прокладається інший радіус, довжина якого дорівнює бажаної довжини виробу. Далі від верхньої лінії крейдяного контуру відступається 1,5 см, а від нижньої – 4 див. Вирізається ще одна деталь. Принцип аналогічний.
 4. Деталі повинні сточуватися по правому боковому шву.
 5. З лівого боку потрібно приточити бічну блискавку. Щоб це зробити, деталі повинні бути сточені до початку блискавці або на відстані 1 см до неї.
 6. Блискавка пришивається до зрізу за допомогою спеціальної лапки. Така лапка використовується для протачивания на виробі потайних швів.
 7. Незакритий відрізок блискавки пристрочує до спідниці швейною машинкою.

kak sshit yubku: svoimi rukami, bystro, tepluyu na zimu, iz drapa, dlinnuyu, prostuyu, ikh flisa, midi, na rezinke, krasivuyu, v domashnikh usloviyakh, foto, video134 Як зшити спідницю: своїми руками, швидко, теплу зиму, з драпу, довгу, просту, їх флісу, міді, на гумці, красиву, в домашніх умовах, фото, відео

Драп є досить важким вовняним матеріалом, який часто використовується при пошитті спідниці

Нижній шов вироби підгинається на 1 см і прошивається на швейній машинці.

Шиємо красиву довгу спідницю на гумці

Довге виріб не рекомендується шити з дуже тонкого матеріалу. Щоб спідниця ниспадала вниз, тканину слід вибирати досить щільну. Вона міцна і не просвічуючий. Ще однією перевагою такої тканини є те, що вона не майорить на вітрі.

 1. Після зняття мірок тканина вирізається.
 2. Після цього вона зшивається по довжині. Краї тканини необхідно підігнути на 1 див.
 3. Щоб зробити пояс, рекомендується скористатися оверлком. Це потрібно для того, щоб запобігти осипання.
 4. Потім до поясу повинні бути пришита гумка. Відрізана тканина складається навпіл. Гумка пришивається рівними стібками з відступом від краю на 5-6 див.
 5. Щоб кінці пояса з гумкою краще закріпилися при шитті, рекомендується країв робити стібки зиг-загом.
 6. Гумка кріпиться до поясу і пришивається до виробу.

kak sshit yubku: svoimi rukami, bystro, tepluyu na zimu, iz drapa, dlinnuyu, prostuyu, ikh flisa, midi, na rezinke, krasivuyu, v domashnikh usloviyakh, foto, video135 Як зшити спідницю: своїми руками, швидко, теплу зиму, з драпу, довгу, просту, їх флісу, міді, на гумці, красиву, в домашніх умовах, фото, відео

Довге виріб не рекомендується шити з дуже тонкого матеріалу

На останньому етапі повинен бути підшитий поділ.

Міді-спідниця з флісу в домашніх умовах

План роботи:

 1. Першим ділом потрібно придбати фліс і білизняний гумку, ширина якої – 1 див.
 2. Мірки знімаються. Сантиметровою лінійкою слід виміряти обхват стегон і талії. Також слід намітити довжину спідниці.
 3. Після цього потрібно відрізати білизняну гумку і тканина. Відрізки повинні відповідати замірам! Тканинних прямокутника з флісу повинна бути 2.
 4. Потім зшиваються бокові шви. Тканина складається лицьовою стороною всередину і підгинається на кілька сантиметрів.
 5. Далі робиться куліска для гумки.
 6. Поділ вироби підшивається.
 7. Потім виріб вставляється білизняна гумка.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як шиється спідниця з фатину своїми руками!

Шиємо спідницю за 5 хвилин (відео)

Це далеко не всі способи пошиття спідниць в домашніх умовах. Спосіб їх утворення залежить від обраної тканини, бажаної довжини, ну і, звичайно ж, таланту рукодела. Тому жінки, які освоять майстерність шиття спідниць, зможуть заощадити значну частину матеріальних засобів і шити різні фасони спідниць для себе.

Інші види шиття

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками