Запрошення на весілля: шаблон, зразки, в фотошопі, готові, чорно-білі фото, відео

Одним з найважливіших весільних атрибутів вважаються запрошувальні листівки. Їх можна виготовити різними методами і в різноманітних стилях. Найчастіше оригінальні запрошення на весілля молодята виготовляють своїми руками. Але як бути, якщо наречений з нареченою раніше цим не займалися? На допомогу прийдуть шаблони та зразки.

В інтернеті знайдеться все необхідне, причому абсолютно безкоштовно – і трафарети, і красивий фон, і візерунки, і картинки з прикладами красивих запрошень, і навіть готовий макет весільного запрошення, який можна трохи підредагувати під свої потреби.

priglasitelnye na svadbu: shablon, obrazcy, v fotoshope, gotovye, cherno belye, foto, video614 Запрошення на весілля: шаблон, зразки, в фотошопі, готові, чорно білі фото, відео

Одним з найважливіших весільних атрибутів вважаються запрошувальні листівки

Запрошення на весілля: простий шаблон

Найчастіше молодята при створенні весільних запрошень вдаються до техніці скрапбукінгу. І це не випадково, адже вона дозволяє створити красиві листівки навіть новачкам.

Для творчості потрібно:

 • фігурні ножиці;
 • цупкий папір;
 • дирокол;
 • атласна тонка і широка стрічка;
 • мережива;
 • клей;
 • ножиці.

Як робити запрошення:

 1. На щільному папері друкується набраний на комп’ютері текст запрошення. Набирати текст потрібно в прямокутнику 9х13 з відсутніми лініями. Потім Текст вирізається фігурними ножицями так, щоб вийшов прямокутник 9х13 з ажурним краєм. Вгорі посередині робиться 1 отвір за допомогою діркопробивача.
 2. З щільного паперу схожого відтінку виконується конверт. Для цього на папері малюються 2 прямокутника 9.5х13.5, які стикаються один з одним по довгій стороні. З вільної довгої сторони і знизу лівого прямокутника робляться запаси для склеювання. На цьому ж прямокутнику зверху вирізається рівнобедрений трикутник з висотою в 3 сантиметри. Підстава трикутника повинно бути поєднане з верхньої короткою стороною прямокутника.
 3. Конверт складається навпіл і склеюється з допомогою припусків.
 4. В отвір на запрошенні аркуші просовується стрічка, з якої зав’язується бант. Запрошення текст поміщається в конверт, щоб бант був з нього видно.
 5. Конверт прикрашений мереживом і великим атласним бантом.

Якщо весілля має характерний відтінок, ефектно будуть виглядати запрошення, виконані за поданою інструкцією в контрастних кольорах: білий і індивідуальний весільний колор.

Галерея: запрошення на весілля своїми руками (25 фото)

Нескладні запрошення на весілля своїми руками (відео)

Запрошення-сувої: простота і витонченість

Особливою популярністю користуються запрошувальні листівки цікавих форм. Однією з таких форм вважається сувій.

Він робиться з наступних матеріалів:

 • цупкого паперу;
 • мотузка;
 • сургуч і відбиток;
 • фігурні ножиці;
 • різноманітні стрічки.

priglasitelnye na svadbu: shablon, obrazcy, v fotoshope, gotovye, cherno belye, foto, video615 Запрошення на весілля: шаблон, зразки, в фотошопі, готові, чорно білі фото, відео

Особливою популярністю користуються запрошувальні листівки цікавих форм

Як зробити:

 1. Краї обраної папери обробляються фігурними ножицями. Особливий шарм надає папір, зроблений під старовину. При використанні такого матеріалу, його краї потрібно трохи обпалити.
 2. Потім на папері слід надрукувати текст запрошення. Бажано зробити це на принтері, але якщо у молодих є велика кількість вільного часу, написати запрошення можна і вручну.
 3. Запрошення згортається в сувій і закріплюється мотузкою так, щоб через неї можна було зав’язати бант.
 4. При використанні старовинного паперу шнур скріплюється за допомогою сургучу і відбитка.
 5. Якщо ж запрошення виготовляються зі звичайного паперу, їх досить перев’язати стрічками та мереживом або скріпити за допомогою невеликої кількості клею.

При бажанні середину банта і стрічок можна прикрасити різними підвісками-символами весілля і любові.

Як зробити запрошення на весілля у фотошопі?

Якщо у молодих абсолютно відсутній вільний час, а їм потрібно виготовити велику кількість індивідуальних запрошень на весілля, можна скористатися фотошопом.

Найпростішим способом виготовлення листівок в цій програмі є наступний:

 1. Молоді скачують з будь-якого файлообмінника сподобалися їм готові шаблони весільних запрошень.
 2. Скачаний файл відкривається за допомогою програми Adobe Photoshop.
 3. У відповідне вікно вписується запрошення текст.
 4. Потім в інше вікно на лицьовій стороні додається фотографія молодих.
 5. Готовий шаблон роздруковується.
 6. Варто врахувати, що для створення листівки потрібно двосторонній друк. Тобто запрошення текст слід друкувати на звороті аркуша з основним зображенням.
 7. Після цього слід зберегти отриману листівку і закрити Фотошоп.

priglasitelnye na svadbu: shablon, obrazcy, v fotoshope, gotovye, cherno belye, foto, video616 Запрошення на весілля: шаблон, зразки, в фотошопі, готові, чорно білі фото, відео

Листівки, створені в фотошопі, одні з найпростіших

Крім фотографій в шаблон можна вставляти мультиплікаційних героїв, квіти, зображення весільних атрибутів.

Чорно-білі запрошення на весілля: ідеї оформлення

Класикою колірного поєднання вважаються чорно-білі контрасти. Тому запрошення, виконані в цих кольорах виглядають стильно, вишукано і дорого.

Існує кілька безпрограшних ідей оформлення чорно-білих весільних листівок:

 1. Використання комп’ютерного друку. У цьому випадку листівку можна зробити самостійно за допомогою простих графічних програм, наприклад, Фотошопа. Для цього у вікні створюється порожній білий прямокутник, по периметру якого пускається будь рослинний чорний орнамент. У верхній частині посередині вставляється великий вензельный елемент, а під ним розташовується безпосередньо текст запрошення. Роздрукувати такі листівки слід на щільному папері.
 2. Запрошення у відкритому конверті. Текст із запрошенням друкується на принтері. Для цього використовуються якісні щільні білі аркуші. Конверт робиться з чорного паперу з білим орнаментом. Для цього вирізається прямокутник на 1 сантиметр більше, ніж лист з запрошеннями текстом. До отриманої підкладці з допомогою припусків приклеюється прямокутник, вдвічі менше по висоті. У сформований конверт збожеволіє роздрукований аркуш. Обидва елемента перев’язуються чорним бантом.
 3. Оформлення запрошення у форматі CD-диска. Для цього створюється квадратна основа. В її центрі поміщається яке-небудь зображення. Трохи вище пишуться імена молодят, дата весілля. У лівому нижньому куті прописується час реєстрації та бенкету, а в правому – ставляться підписи.

priglasitelnye na svadbu: shablon, obrazcy, v fotoshope, gotovye, cherno belye, foto, video617 Запрошення на весілля: шаблон, зразки, в фотошопі, готові, чорно білі фото, відео

Класикою колірного поєднання вважаються чорно-білі контрасти

Чорно-білі запрошення можна зробити більш виразними, якщо ввести в них один яскравий контрастний елемент. Однак такий прийом буде можливий тільки в тому випадку, якщо цей колір буде фігурувати у вбранні нареченого або нареченої.

Гарний зразок для запрошення на весілля

Одним з найкрасивіших зразків весільних запрошень вважаються ажурні листівки. Виготовити їх в домашніх умовах досить складно, так як вони вимагають наявності спеціального обладнання.

В процесі виготовлення буде потрібно:

 • цупкий папір;
 • машинка для вирубки;
 • тонка атласна стрічка;
 • ніж для вирубки.

priglasitelnye na svadbu: shablon, obrazcy, v fotoshope, gotovye, cherno belye, foto, video618 Запрошення на весілля: шаблон, зразки, в фотошопі, готові, чорно білі фото, відео

Одним з найкрасивіших зразків весільних запрошень вважаються ажурні листівки

Як зробити:

 1. З щільного паперу вирізається прямокутник, відповідний наступними розмірами: ширина – довжина ножа для вирубки, а довжина прямокутника – 4 ширини ножа.
 2. До краю прямокутника прикладається ніж, заготівля накривається пластиною і проводиться через машинку для вирубки.
 3. Така ж процедура повторюється і з іншого боку.
 4. У результаті виходить прямокутник з ажурними краями.
 5. Ажурні краю згинаються вперед, утворюючи своєрідні «двері», і зв’язуються між собою бантом з стрічки.
 6. З отриманого розміру вирізається ще один прямокутник, на якому пишеться текст запрошення. Цей елемент збожеволіє всередину ажурного конверта.

Такі запрошення вимагають великої кількості фінансових витрат, тому багато молодята воліють купувати вже готові листівки.

Де купити готові запрошення на весілля?

Якщо у молодих немає часу і бажання робити запрошення на своє весілля самостійно, вони можуть їх придбати у наступних магазинах:

 • книжкових;
 • канцелярських;
 • для творчості;
 • для організації свята;
 • інтернет-магазинах.

Запрошення на весілля своїми руками (відео)

Індивідуальні запрошення можна замовити у майстрів. Варто врахувати, що ціна таких листівок буде в рази перевищувати магазинну, так як кожен майстер виготовляє запрошення вручну і з використанням якісних матеріалів.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками