Заєць тільда викрійка з розмірами 🥝 як руками зшити зайчика з довгими вухами, зайці, кролики та іграшки з тканини в натуральну величину, фото, майстер клас

Заєць тільда – це відмінна душевна іграшка, яку можна зробити своїми руками. Ці весільні і не тільки вироби можна зшити з будь-якої тканини на будь-якому стилі. Зайчик тільда стане прекрасним домашнім прикрасою, так чому б не зробити його прямо зараз?

zayac tilda vykrojjka s razmerami 🥝 kak rukami sshit zajjku s dlinnymi ushami, zajjchiki, kroliki i igrushki iz tkani v naturalnuyu velichinu, foto, master klass Заєць тільда викрійка з розмірами 🥝 як руками зшити зайчика з довгими вухами, зайці, кролики та іграшки з тканини в натуральну величину, фото, майстер клас

Заєць тільда – це відмінна душевна іграшка, яку можна зробити своїми руками

Заєць тільда сплюшка: як зшити своїми руками?

Майстер-клас:

 1. Береться тканина. На ній робиться промальовування всіх деталей роботи: тулуба, вух, голови та ніг. Потім робиться викрійка.
 2. Готується додаткова тканина, з якої буде робитися одяг зайця. Бажано, щоб вона була ошатною і красивою.
 3. На тканину кладуть вирізана викрійка. Далі потрібно прострочити її. Шиємо строго за викройкою.
 4. Залишаючи пів сантиметра на припуск, вирізаємо деталі. Всі деталі тільця кролика необхідно прострочити. Важливо під час строчки злегка натягуючи тканину, так шов буде більш акуратним. Але не потрібно занадто сильно натягувати тканину, інакше після рядка виріб може лопнути.
 5. Потім всі заготовки розкладаються на рівну поверхню. Текстильні заготовки повинні стати макетом майбутньої роботи.
 6. Низ тільця слід трохи підігнути. Можна закріпити його, а потім пропрасувати.
 7. Після цього тільце можна наповнити холлофайбером. Цим же матеріалом заповнюються і інші деталі. Важливо: лапки кролика заповнюються холлофайбером не до кінця, так як це призведе до того, що вони будуть стирчати в різні боки.
 8. Кінці зігнутою мідного дроту вставляються в кінці ніжок. Далі використовуються англійські шпильки. Після цього ніжки можна пришивати до тельцю.

На останньому етапі необхідно пошити зайчику одяг, після чого – нарядити його в неї.

Галерея: заєць тильда (25 фото)

Кролик тільда: мк (відео)

Стоячий зайчик тільда своїми руками. Покрокова інструкція

Стоячий кролик тільда робиться так само, як стандартний кролик, але треба попрацювати з його ногами.

При виготовленні зайцев робота повинна включати в себе такі етапи:

 1. Насамперед необхідно зробити викрійку.
 2. Після цього вона кладеться на тканину. Потрібно зробити сходинку. Готові деталі слід розкласти на рівну поверхню. Моделюється майбутня іграшка.
 3. Для того, щоб зайці тільда стояли в натуральну величину, потрібно використовувати дріт. Вона згинається дугою, а обидва її краю посмикуються в ноги.
 4. Після цього ніжки слід зафіксувати шпильками. Не варто шкодувати шпильок!
 5. Береться нитка в тон виробу, робиться прошивка. Нічого страшного, якщо не вийде зробити рівний шов, його все одно майже не буде видно.
 6. Ніжки підгинаються всередину. Робиться ще кілька стібків. Завдяки таким маніпуляціям, іграшка стоїть на ногах.

zayac tilda vykrojjka s razmerami 🥝 kak rukami sshit zajjku s dlinnymi ushami, zajjchiki, kroliki i igrushki iz tkani v naturalnuyu velichinu, foto, master klass1 Заєць тільда викрійка з розмірами 🥝 як руками зшити зайчика з довгими вухами, зайці, кролики та іграшки з тканини в натуральну величину, фото, майстер клас

Стоячий кролик тільда робиться так само, як стандартний кролик, але треба попрацювати з його ногами

М’який заєць тільда з довгими вухами: викрійка і опис

Зайчик з довгими вухами виходить неймовірно красивий і привабливий.

Схема роботи:

 1. Підбираються необхідні для роботи матеріали.
 2. Вушка у кролика довгі, тому викрійка для них також повинна бути довгою. Нехай вони будуть такого ж розміру, як тулуб з ногами.
 3. Коли тканина буде вирізана по викрійці, можна приступати до зшивання. Шов повинен бути рівним і акуратним. Під час строчки тканини, важливо злегка підтягувати її. Однак якщо сильно тягнути тканина, то згодом вона може лопнути.
 4. Першою деталлю, яка заповнюється холлофайбером, має стати тулуб зайчика. Його низ злегка підгинається і фіксується шпилькою, потім його слід трохи пригладити. Тільки після цього можна приступати до наповнення тулуба холлофайбером.
 5. Аналогічно даним матеріалом заповнюються інші деталі, включаючи вуха.
 6. Перш, ніж приступити до зшивання деталей між собою, їх потрібно скріпити шпильками.

zayac tilda vykrojjka s razmerami 🥝 kak rukami sshit zajjku s dlinnymi ushami, zajjchiki, kroliki i igrushki iz tkani v naturalnuyu velichinu, foto, master klass2 Заєць тільда викрійка з розмірами 🥝 як руками зшити зайчика з довгими вухами, зайці, кролики та іграшки з тканини в натуральну величину, фото, майстер клас

Зайчик з довгими вухами виходить неймовірно красивий і привабливий

Порада: Завжди потрібно використовувати додаткову тканину для пошиття одягу для іграшок тільда. Новачкам не завжди вдається зробити рівні шви, а надягання на іграшку одягу дозволить приховати всі помилки та недоліки роботи.

Лялька тільда, викрійка шаблон сукні: майстер-клас

Лялька тільда може стати чудовим подарунком для подруги або для матері. Як вона робиться?

 1. Викрійка для ляльки малюється на газеті, папері або на шпалерах. Оптимальним розміром такий лялечки – 30 див.
 2. Після цього готується робоча тканина. Рекомендується використовувати або білу або рожеву тканину. Вона повинна бути випрасуваним і чистою.
 3. Викрійка кладеться на тканину і обводиться ручкою. Далі тканина вирізається по освіченій контуру. Однак краще залишити приблизно пів сантиметра тканини від контуру, так як це допоможе тканини не розтріпується після рядка.
 4. Після розкрою, можна переходити до шиття. Робиться це стандартним прокладним швом.
 5. Заготовки вивертаються навиворіт перед заповненням холлофайбером. Як варіант, можна використовувати звичайну вату. Варто допомагати проштовхувати матеріал олівцем.
 6. Після цього всі деталі повинні бути зшиті.
 7. На останньому етапі лялечку слід одягнути. Одяг може бути зроблена власноруч, наприклад, це може бути білий сарафан.
 8. В якості волосся можна використовувати в’язальну рожеву пряжу.

zayac tilda vykrojjka s razmerami 🥝 kak rukami sshit zajjku s dlinnymi ushami, zajjchiki, kroliki i igrushki iz tkani v naturalnuyu velichinu, foto, master klass3 Заєць тільда викрійка з розмірами 🥝 як руками зшити зайчика з довгими вухами, зайці, кролики та іграшки з тканини в натуральну величину, фото, майстер клас

Лялька тільда може стати чудовим подарунком для подруги або для матері

Порада: Якщо при пошитті ляльки тільда використовується біла тканина, її можна вимочити у каву, щоб вона злегка потемніла. Це не тільки дозволить отримати більш насичений колір, але також і додасть виробу приємний кавовий аромат.

Великий заєць тільда

Схема роботи:

 1. Для створення великого зайчика тільда знадобиться багато тканини, не менше 1,5 метрів.
 2. На папері або на інший паперової поверхні малюється макет майбутніх заготовок.
 3. Потім вирізана промальовування прикладається на тканину. Робиться викрійка з урахуванням залишення 1 см по краях на шви.
 4. Далі на швейній машинці робиться рядок тканини.
 5. Коли всі вироби будуть зшиті, потрібно змоделювати макет майбутньої іграшки, виклавши заготовки на рівну поверхню.
 6. Потім кожна заготовка наповнюється ватою або іншим матеріалом. Щоб заштовхати матеріал глибоко в деталь, варто скористатися олівцем або довгою сірником.
 7. Рекомендується використовувати додаткову тканину, щоб пошити іграшку одяг.

На останньому етапі відбувається декорування великого зайчика, наприклад, йому можна пришити бантик або обв’язати його одяг стрічками.

Шиємо іграшку за вечір: зайчик тильда (відео)

Як вишити ніс зайцю тільді?

Вишити ніс зайчику тільді зовсім не складно.

Робота складається з таких етапів:

 1. Носик у тільди повинен бути трикутним. На мордочці іграшкового кролика робиться промальовування носа. У діаметрі він повинен бути не більше 4 див.
 2. Використовуються коричневі нитки. Щоб шви були більш щільні, рекомендується робити прошивку подвійний ниткою.
 3. Голка просовується у нижній кут трикутної промальовування і фіксується там.
 4. Потім вона заходить всередину голови кролика і виходить на один з верхніх кутів. Після цього вона знову заходить вниз і виходить у другий верхній кут.
 5. Тепер потрібно вишивати носик рівними стібками зліва направо. Кожен стібок повинен щільно прилягати до іншого стежку, щоб не утворювалися прогалини.
 6. Стібки будуть йти в нижньому куті трикутника зверху вниз, тому кожен наступний нитковий ряд повинен бути вже попереднього.
 7. Коли носик буде вишито, цією ж ниткою можна зробити зайчику ротик. Потрібно просто опустити робочу нитку трохи нижче, вишити рівну, що йде вниз лінію, а потім і сам ротик.

zayac tilda vykrojjka s razmerami 🥝 kak rukami sshit zajjku s dlinnymi ushami, zajjchiki, kroliki i igrushki iz tkani v naturalnuyu velichinu, foto, master klass4 Заєць тільда викрійка з розмірами 🥝 як руками зшити зайчика з довгими вухами, зайці, кролики та іграшки з тканини в натуральну величину, фото, майстер клас

Таким чином, робота з іграшками тільда дуже цікава. Новорічні кролики тільда, дуже порадують малюків. Є безліч різних варіантів шиття таких іграшок. Це можуть бути тварини, наприклад, зайчик або лев, лялька-дівчинка чи лялька-хлопчик. Будь-яку ідею майстра завжди можна втілити в життя, головне – прагнути і мати бажання.

Інші види шиття

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками