Жаба з пластиліну 🥝 як зліпити поетапно

lyagushka iz plastilina 🥝 kak slepit poehtapno4 Жаба з пластиліну 🥝 як зліпити поетапноЧитаючи дитині, російську народну казку під назвою «Царівна-жаба» завжди хочеться не тільки показати як вона виглядає в ілюстрації до книги, але й дати потримати її малюкові в руках, а також розглянути детально з усіх боків. А коли ви читаєте разом «Дюймовочку» чому б і не виліпити жабу з її сином, за якого хотіли видати заміж Дюймовочку? Кумедне жабеня неодмінно сподобається вашому малюку, адже робити такі вироби поетапно весело і цікаво.Щоб можна було показати красу жаби у всіх ракурсах, необов’язково ловити її.

Казкова Царівна-Жаба

Можна зробити все набагато простіше — зліпити з пластиліну разом з дитиною. Адже це не тільки розвиває дрібну моторику рук, але і фантазію вашого малюка. А також, в процесі ліплення, можна буде розповідати дитині про це земноводном мешканця боліт і озер, і завдяки цьому поповнювати його знання. Ваша дитина буде дуже радий зліпити своїми руками жабу з пластиліну, адже це дуже цікавий і захоплюючий процес. Щоб полегшити роботу і довго не думати над образом земноводної аж, в цій статті представлена інструкція виконання жаби з пластиліну покроково. Завдяки поетапному опису, цей шедевр зможе створити навіть маленька дитина.

Необхідні матеріали та інструменти для роботи:

 • Пластилін різних кольорів: темно-зелений, світло-зелений, червоний, білий, чорний, жовтий, сірий;
 • Стеки;
 • інструмент, який допоможе скріплювати частини тіла між собою, наприклад, дріт або зубочистка;
 • лезо.

Галерея: казкова жаба з пластиліну (25 фото)

Покрокова інструкція ліплення царівни-жаби:

 • Крок 1. Для початку необхідно відірвати невеликий шматочок від пластиліну темно-зеленого кольору і скачати з нього невеликий довгастий овал. Потім за допомогою стека розділити получившеюся деталь на 3 частини. Дві, з яких повинні бути великі і однакові за розміром. Третя частина овалу повинна бути менше попередніх. Вона стане в нагоді для ліплення дрібних деталей цього земноводного тварини.
 • Крок 2. З однієї частини великого шматочка, необхідно скачати кульку і потім трохи сплющити його. Одержаний овал — майбутня заготівля голови жаби.
 • Крок 3.З другого великого шматочка також скачуємо кульку, але не сплющує його, а залишаємо кулясту форму. І з’єднуємо раніше отриманий овал з цим шаром за допомогою дроту або зубочистки.
 • lyagushka iz plastilina 🥝 kak slepit poehtapno5 Жаба з пластиліну 🥝 як зліпити поетапноКрок 4. З решти самого маленького шматочка спочатку створюємо нижні лапки жаби. Для цього відриваємо невеликі два шматочки і кожен скачуємо в ковбаски. Потім згинаємо навпіл і приєднуємо по обидва боки тулуба знизу. Але поки вийшли ніжки без лапок. Для того щоб закінчити нижні кінцівки жаби, необхідно скачати дві кульки і сплющити їх у коржі. Потім ці деталі приєднуємо до ковбасок. Ось тепер ніжки жаби виглядають, як справжні. Створюється відчуття що жаба сидить
 • Крок 5. Тепер залишився раніше пластиліну, необхідно відірвати ще два маленьких шматочки побільше, ніж для попередніх лапок і скачати з них кульки. Потім ці деталі слід сплющив в товсті коржі, з них ми зробимо ручки жаби. Отримані частини приєднуємо між нижніх кінцівок, тим самим створюючи ефект лапок жаби. Щоб надати візуальний ефект пальчиків, слід за допомогою стека на ручках промальовувати поперечні смужки.
 • Крок 6. З решти шматка пластиліну ліпимо основу для вічко. Для цього скачуємо дві кульки і прикріплюємо до голови на те місце, де повинні бути очі. Далі, ліпимо з білого пластиліну білки для очей. Для цього скачуємо дві кульки з білого пластиліну, трохи сплющує і прикріплюємо до основі очей. Але які ж очі без зіниць? Щоб виліпити їх, треба відірвати два малесенького шматочка від чорного пластиліну, і зробити два коржі. Потім прикріплюємо їх посередині білків. Для додання земноводної аж понад живого погляду можна зробити відблиски з допомогою білого пластиліну. Відриваємо два шматочка пластиліну, ліпимо коржі і притискаємо посередині зіниць.
 • Крок 7. Для реалістичності цього земноводного, необхідно надати ефект бородавок. Щоб перетворити жабу з допомогою пухирців, необхідно з пластиліну світло-зеленого кольору наліпити багато кругляшек різних розмірів. Потім сплющити їх у коржі, і розмістити по всьому тілу земноводного, залишаючи місце для живота. Для черевця необхідно зліпити корж із світло-зеленого пластиліну і притиснути її на місці живота. Потім можна зробити пупок. Для цього, за допомогою зубочистки, посередині живота протикаємо дірочку.
 • lyagushka iz plastilina 🥝 kak slepit poehtapno6 Жаба з пластиліну 🥝 як зліпити поетапноКрок 8. Але яка ж царівна — жаба без корони? Для того щоб зробити корону особливих зусиль не потрібно. З пластиліну жовтого або оранжевого кольору ліпимо плоску, довгу стрічку. З одного боку, вона повинна залишатися рівною, а з іншого боку, з допомогою стека або леза вирізаємо зубчики. Цю стрічку скручуємо в корону. Але це ще не все, щоб надати розкішність короні, необхідно верхні зубчики закрутити від центру в сторони. Тепер цей королівський аксесуар готовий, і його можна сміливо одягнути на голову красуні-жабу.
 • Крок 9.З допомогою стека або зубочистки малюємо посмішку жаби. Щоб мешканка боліт була завзята і весела можна виліпити язичок. Для цього ліпимо з червоного пластиліну коржик і посередині зубочисткою вздовж неї проводимо смужку. Одержаний мова прикріплюємо на те місце, де у нашої царівни посмішка.

У знаменитій казці зелена принцеса зловила стрілу. Тому можна для неї виліпити і цей аксесуар. Для цього з сірого пластиліну необхідно скачати тонку ковбаску-це буде основа стріли. Потім слід зліпити трикутник-наконечник, і прикріпити його до основи. Залишається тільки вкласти готову стрілу в лапки земноводної аж.

Жаба з пластиліну готова! Тепер можна не тільки милуватися нею на картинці, але і тримати в руках. Також можна зліпити інших героїв з казки, а потім влаштовувати разом з дитиною театральні постановки. Вже старша група дитячого саду ліпить досить серйозні вироби з пластиліну — вам цілком під силу буде виліпити і жабу, і зайчика і їжачка. Дерзайте, і все у вас вийде!

Інші схеми ліплення

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками