Жилет спицями дівчинці 2 роки 🥝 в’язана дитяча жилетка, безрукавка, схеми з описом

Навіть для самих маленьких дівчаток в рік дуже важливо залишатися красивими. Жилетка для малюків спицями – це красивий одяг, яку можна носити до школи чи на прогулянку. Шкільна жилетка мрія всіх дівчат, пов’язати її дуже просто, до того ж можна знайти схеми і візерунок таких робіт в інтернеті.

zhilet spicami devochke 2 goda 🥝 vyazanaya detskaya zhiletka, bezrukavka, skhemy s opisaniem24 Жилет спицями дівчинці 2 роки 🥝 вязана дитяча жилетка, безрукавка, схеми з описом

Навіть для самих маленьких дівчаток дуже важливо залишатися красивими

Жилетка для дівчинки чи дівчини спицями: проста схема і опис

В’язана безрукавка – це відмінна дитячий одяг, який можна носити як восени, так і навесні. Звичайно ж, безрукавки носять і в інші пори року, навіть влітку, коли вечорами досить прохолодно.

В’язання безрукавок – це легке і цікаве заняття. Мами дуже люблять балувати своїх дітей, так чому б не навчитися робити жилети самостійно?

Опис роботи:

 1. Перш, ніж приступити до в’язання, необхідно визначити за кількістю петель, які потрібно набрати. Для цього слід зв’язати зразок і зняти з дитини мірки.
 2. Після цього можна приступати до набору петель. Жилет буде в’язатися двома деталями – передній і задній. Це означає, що отримане при розрахунку кількість петель потрібно розділити на 2.
 3. Щоб безрукавка добре сиділа, потрібно зробити гумку. В’яжемо гумку приблизно 3 див Цього цілком достатньо. Можна робити гумку 1 на 1 або 2 на 2 (лицьову петлю чергувати з виворітного петлею). Це залежить від товщини нитки, якщо нитка тонка, то краще робити гумку 2 на 2, і навпаки.
 4. Коли гумка буде пов’язана, можна приступати до в’язання деталі. В’яжеться жилет рівним полотном до пройми.
 5. Коли виріб буде довязано до пройми, в кожному особовому ряду потрібно буде збавляти петлі. Це дозволить жилетці бути зручною. Майстриня повинна сама визначити скільки петель їй потрібно прибрати, якщо пряжа товста, то збавляти слід трохи петель.
 6. Потім залишок петельок розділяється на 3. Дві частини – це плечі, а та частина, яка посередині – горловина. Плечі потрібно вив’язати вище горловини. Рекомендується використовувати допоміжну спицю, щоб зняти на неї петлі для горловини, так як цю частину треба просто закрити.
 7. Досить пров’язати плечі на 2 см вище горловини. Їх теж можна закрити.
 8. Передня частина в’яжеться так само, як і задня. Вони повинні бути однаковими.
 9. На останньому етапі слід зшити два вироби, щоб отримати безрукавку.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як просто зв’язати жилетку спицями.

Жилет для дівчинки спицями (відео)

Як зв’язати жилет для дівчинки до 2 років зі спицями

Дівчинки до 2 років дуже болючі (особливо дівчинки до 1 року), вони можуть застудитися від будь-якого переохолодження, саме тому рекомендується використовувати для такої роботи вовняну пряжу.

zhilet spicami devochke 2 goda 🥝 vyazanaya detskaya zhiletka, bezrukavka, skhemy s opisaniem25 Жилет спицями дівчинці 2 роки 🥝 вязана дитяча жилетка, безрукавка, схеми з описом

Вязання гарних жилетів неможливо без попереднього зразка в’язання

Майстер-клас:

 1. Насамперед необхідно зняти мірки з дитини. Вимірюється довжина від плеча до низу. Довжина виробу залежить від цього вимірювання. Також вимірюється обхват грудей. Отримані значення потрібно виписати на лист і звертати на них увагу в міру в’язання.
 2. Вязання гарних жилетів неможливо без попереднього в’язання зразка. Це потрібно для визначення щільності в’язання, а також для визначення необхідного набору петель.
 3. Коли на довгу спицю будуть набрані петельки, слід зробити невеличку гумку. Так як виріб виходить маленьким, ширина резинки не повинна бути більше 2 див.
 4. Потім йде платочное в’язання, тобто лицьовій ряд в’яжеться особою, а виворітний ряд – виворотом. Можна робити і по-іншому, але це максимально простий варіант.
 5. Не варто забувати про проймах. Кілька петельок необхідно буде прибрати з правого і лівого краю. Спинка і лицьова частини повинні від цього закруглитися.
 6. Коли спинна частина буде готова, можна приступати до в’язання лицьовій частині.
 7. По виворітній стороні обидві деталі необхідно зшити.

На останньому етапі обрізаються стирчать нитки.

Красива безрукавка в школу спицями

В’язані батьками речі завжди радують дітлахів, особливо маленьких дівчаток. Як зв’язати красиву безрукавку в школу?

zhilet spicami devochke 2 goda 🥝 vyazanaya detskaya zhiletka, bezrukavka, skhemy s opisaniem26 Жилет спицями дівчинці 2 роки 🥝 вязана дитяча жилетка, безрукавка, схеми з описом

В’язані батьками речі завжди радують дітлахів, особливо маленьких дівчаток

Схема нижче:

 1. З дівчинки мірки знімаються. Після цього вони виписуються на аркуш. Коли майстриня буде в’язати жилет, вона повинна звертати увагу на виписані на заміри, щоб не допускати помилок у роботі.
 2. Спочатку в’яжеться спинна частина безрукавки. Все полотно повинно бути зроблено гумкою 2 на 2. Такий виріб дуже добре тягнеться. Якої товщини нитку слід використовувати? Або тонку, або середню.
 3. Не потрібно робити пройми в такому одязі. Виріб, пов’язане гумкою дуже добре сидить на плечах без пройм. Тому можна довязивать його до горловини і закривати провязанные плечі, а потім і саму горловину.
 4. Важливо: плечі повинна бути вище горловини на 3-4 див.
 5. Лицьова частина в’яжеться трохи по-іншому. Головіну слід пров’язати трикутником, сформувавши невелике декольте. Коли робоча спиця буде на середині виробу, слід розгорнути роботу на виворітну сторону і зменшити 1 петельку. Далі провязывается тільки ця частина, половина. Провязывается вона до плеча. У кожних 3 лавах потрібно зменшувати 1 петлю.
 6. Аналогічно провязывается друга частина.

В кінці роботи дві заготовки зшиваються.

Жилетка для дівчинки 5 років спицями

Майстер-клас:

 1. Мірки знімаються, набираються петлі.
 2. Рекомендується використовувати 2 кольори ниток. Кожен виріб буде провязано смужками.
 3. Після в’язання гумки, потрібно чергувати один колір нитки, з іншим. Це зробить роботу колоритною.
 4. Коли в’язання дійде до пройми, потрібно зменшити кілька петельок з правого і з лівого боку.
 5. Після спинний в’яжеться лицьова частина жилетки. Вони повинні бути однаковими.
 6. Зшиваються обидві заготовки по вивороту. Для цього можна використовувати гачок.
 7. На останньому етапі обрізають зайві нитки.

zhilet spicami devochke 2 goda 🥝 vyazanaya detskaya zhiletka, bezrukavka, skhemy s opisaniem27 Жилет спицями дівчинці 2 роки 🥝 вязана дитяча жилетка, безрукавка, схеми з описом

Кольори можна вибирати самі різні

Які матеріали та інструменти потрібно підготувати?

В такій роботі обов’язково знадобляться:

 • Пряжа. Підбирається вона індивідуально. Зимові безрукавки рекомендується робити з теплих вовняних ниток, а літні – з віскози або акрилу.
 • Спиці. Основний інструмент у в’язанні.
 • Гачок. Їм зручно зшивати вироби, простягаючи петлі.
 • Ножиці. За допомогою ножиць обрізають зайві нитки.

zhilet spicami devochke 2 goda 🥝 vyazanaya detskaya zhiletka, bezrukavka, skhemy s opisaniem28 Жилет спицями дівчинці 2 роки 🥝 вязана дитяча жилетка, безрукавка, схеми з описом

Багато інструментів для такої роботи не потрібно

Як правильно розрахувати необхідну кількість петель?

У в’язанні одягу дуже важливо правильно набрати петлі, адже якщо їх буде занадто мало, то виріб вийде щільним або маленьким, а якщо петель буде занадто багато – одяг буде безформно висіти на тілі. Отже, для того, щоб зробити правильний розрахунок, потрібно 2 числа: обхват грудей і довжина пов’язаного заздалегідь зразка.

Складається наступна пропорція:

 • число, рівна обхвату грудей – х см (невідоме число)
 • число, рівне кількості петель зразка – n см (вимірюємо зразок)

Число х – шукане. Тотожність обхвату грудей і розміру зразка необхідно розділити на кількість петель, яке знадобилося для в’язання зразка. Результат і буде кількістю петель, які потрібно набирати.

Однак є один нюанс, якого немає у формулі. Безрукавка в’яжеться двома окремими частинами, які потім зшиваються. Саме тому, перше число у формулі (обхват грудей) потрібно попередньо розділити навпіл.

Більш професійне в’язання передбачає провязування лицьовій деталі, кількість петель в якій було б на 2 або 3 більше, ніж спинний деталі. Чому? Грудна клітка маленької дівчинки трохи ширше її спини. Ось чому обов’язково потрібно в’язати зразок.

Жилетка «Зефирка» для дівчинки: експрес майстер-клас (відео)

Якщо правильно дотримуватися інструкцій, то можна пов’язати дуже красиву безрукавку, яку дівчинка буде носити з великим задоволенням.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками