Жилет спицями для жінок 🥝 як в’язати безрукавку для жінки, жіночий і дитячий жилет для початківців, майстер клас, відео

zhilet spicami dlya zhenshhin 🥝 kak vyazat bezrukavku dlya zhenshhiny, zhenskijj i detskijj zhilet dlya nachinayushhikh, master klass, video53 Жилет спицями для жінок 🥝 як вязати безрукавку для жінки, жіночий і дитячий жилет для початківців, майстер клас, відеоЖилетку, або безрукавку, традиційно пов’язують з чимось теплим, затишним і красивим. Проста і красива безрукавка зігріє і жінку, і чоловіка, і новонародженого і дитини старшого віку. Майстриням, які тільки починають в’язати спицями, цілком по силам виготовити жилет, керуючись найпростішою схемою. Схеми та описи різноманітних жилетів, як жіночих, так і дитячих, представлені в інтернеті у великій кількості.

Перед тим, як починати в’язати жилетку спицями, схему безрукавки потрібно уважно вивчити.

Як зв’язати жилет покроково: з чого почати

Перш, ніж починати в’язати спицями найпростішу безрукавку (рекомендується починати з жіночої або дитячої моделі), слід приготувати все необхідне для виготовлення модної безрукавки, можна вивчити про це урок. Для того щоб в’язати було легко, необхідно ретельно вивчити схему і опис моделі. Під час в’язання модного жилета для жінки або дитини початківцям рукодільниця знадобиться:

  • Спиці. Номер спиць зазвичай вказаний в описі моделі. Чим грубіше пряжа, тим товщі спиці ,і, навпаки.
  • Пряжі. Номер і рекомендований колір пряжі теж вказується в описі. В’язати весь жилет необхідно пряжею однієї товщини, а ось кольорів і відтінків може бути кілька, особливо, якщо безрукавка, пов’язана спицями, призначена для дитини.
  • Схема і опис безрукавки. Якщо схема має маленький формат, його можна для зручності роздрукувати на принтері у збільшеному вигляді.
  • Голка і нитки для того, щоб пов’язувати готові деталі жіночого або дитячого жилета між собою.
  • Елементи декору. Закінчивши в’язати жилет для жінки або дитини, його можна прикрасити намистинами, паєтками, декоративними елементами, пов’язаними гачком. Також жилетка може застібатися на гудзики, в цьому випадку гудзики теж можуть грати роль декоративних елементів.

Як зв’язати жилет для жінки

zhilet spicami dlya zhenshhin 🥝 kak vyazat bezrukavku dlya zhenshhiny, zhenskijj i detskijj zhilet dlya nachinayushhikh, master klass, video54 Жилет спицями для жінок 🥝 як вязати безрукавку для жінки, жіночий і дитячий жилет для початківців, майстер клас, відеоЖилетка для жінки відрізняється від чоловічого жилета, головним чином, кольоровою гамою і більш багатим декором. Якщо прийнято остаточне рішення в’язати спицями жіночу жилетку, слід вибирати пряжу пастельних або теплих тонів. Те ж саме стосується і жилети для дитини. Перед тим, як в’язати спицями жіночий жилет, необхідно знати, з яких елементів він складається.

Традиційно, жилет для жінки або дитини складається із спинки і переду. Перед може бути цільним, а може поділятися на дві частини і застібатися на гудзики, все залежить від обраного фасону. Закінчивши в’язати, потрібно пов’язувати між собою готові деталі за допомогою голки і ниток.

Жіночий жилет, як і безрукавку для дитини, можна декорувати геометричним орнаментом, аплікацією з тканини, намистинами і паєтками або ж в’язаними декоративними елементами. Майстрині, які вміють в’язати гачком, можуть прикрасити жіночу безрукавку оригінальними в’язаними квітами.

Як зв’язати дитячу безрукавку

Перед тим, як приступити до роботи над чоловічою або жіночою моделлю, початківцям майстриням рекомендується потренуватися на моделях для дітей. Безрукавка дитяча може мати такий же дизайн, що і чоловіча (жіноча). Головне, чим відрізняється дитяча жилетка від дорослого – це розмір. Діти швидко ростуть, і тому можна зробити жилетку на один – два розміри більше, ніж розміри дитини в даний момент часу. Якщо безрукавка трохи довше, ніж потрібно, вона буде краще гріти холодними зимовими вечорами.

Для в’язання дитячій моделі необхідно вибирати натуральну пряжу природних кольорів, тому що синтетична пряжа занадто яскравого забарвлення може линяти при пранні, а також викликати алергічні реакції у дітей. Від синтетичної пряжі на ніжній шкірі дитини може з’явитися подразнення. Кольори слід вибирати від пастельних (жилетка на кожен день) до яскравих (святкова жилетка). Нарядно виглядають дитячі безрукавки бірюзового, малинового, салатового кольору, життєрадісно виглядають помаранчеві і жовті жилети. Помаранчевий і жовтий однаково підходить як дівчаткам, так і хлопчикам раннього віку. Плюс яскравих фарб полягає ще і в тому, що в яскравій жилетці дитину легше помітить на обличчі і на дорозі.

Як зв’язати безрукавку спицями: корисні поради та відео

Майстер клас як правильно і просто зв’язати безрукавку! Для того щоб результат в’язання виправдав очікування, необхідно дотримуватися деякі практичні рекомендації:

  • zhilet spicami dlya zhenshhin 🥝 kak vyazat bezrukavku dlya zhenshhiny, zhenskijj i detskijj zhilet dlya nachinayushhikh, master klass, video55 Жилет спицями для жінок 🥝 як вязати безрукавку для жінки, жіночий і дитячий жилет для початківців, майстер клас, відеоЩільність в’язання повинна бути весь час однаковою, тому необхідно суворо дотримуватися схеми і не перевищувати необхідну кількість петель і рядів.
  • Будь-яка безрукавка: чоловіча, жіноча, дитяча буде виглядати нарядно, якщо прикрасити її геометричним орнаментом. Це можуть бути ромби, зигзаги, горизонтальні або вертикальні смужки різної ширини. Початківцям рукодільниця краще вибрати максимально простий візерунок.
  • Жилетка, у якої перед виконаний у вигляді цілісного фрагмента, буде зігрівати краще, ніж безрукавка, у якої перед складається з двох частин, що з’єднуються гудзиками.
  • Готову в’язану жилетку ні в якому разі не можна прати в пральній машині і вичавлювати. Безрукавку рекомендується прати руками, в теплому вод, без застосування агресивних пральних порошків. В’язаний жилет потрібно прати окремо від інших речей, тому що неякісна пряжа може злиняти і пофарбувати інші речі.
  • Тим, кт тільки починає в’язати на спицях, рекомендується вибирати однотонну модель без візерунків, де всі елементи пов’язані тільки однієї в’язкою. Досвідчені рукодільниці, навпаки, можуть сміливо експериментувати з кольорами і декором.

В’язаний жилет (безрукавка) послужить прекрасним подарунком жінці, дитині або коханому чоловікові. Також в’язання жилетки стане чудовою практикою для тих, хто тільки недавно навчився в’язати на спицях. Але якщо питання, як зв’язати жилетку лякає, хвилюватися не варто. Нескладна техніка виконання і багатий простір для творчості – ось голосні переваги в’язаній жилетки для любительок рукоділля.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками