Жіночі в’язані кардигани спицями: описи і схеми в’язання

zhenskie vyazanye kardigany spicami: opisaniya i skhemy vyazaniya497 Жіночі вязані кардигани спицями: описи і схеми вязанняУ кожної людини рано чи пізно з’являється необхідність обзавестися новим предметом гардеробу. Сучасні реалії показують, що не завжди бажання співпадають з можливостями, адже ціни на речі стрімко ростуть і не всі можуть дозволити собі одягатися красиво і зі смаком. Інтернет пропонує жінкам, які хочуть отримати красивий і відповідний їм по смаку кардиган, зробити його самостійно. Таким чином, можна не тільки добре заощадити на нову покупку, але й отримати задоволення від процесу в’язання.

Оригінальний кардиган своїми руками зв’язати приємно і цікаво, тим більше що в інтернеті знайдуться і схеми різного ступеня складності – від моделей для початківців, до виробів для справжніх майстринь. Ви легко знайдете і молодіжні фасони, і схему для об’ємного кардігана, навчитеся в’язати і довгий, і полудлинный, знайдеться і мк і викрійка.

Жіночий в’язаний кардиган спицями

Почнемо з того, що світові тренди показують стрімкий розвиток такого напрямку в моді, як oversize — стиль одягу, який перебільшує реальні розміри моделі. Вільні фасони, мішкуваті силуети вважаються зараз дуже стильними, тому рекомендується не побоятися поекспериментувати з розмірами і придбати більшу кількість пряжі.

Ще дуже важливим моментом, про який слід пам’ятати перед початком роботи — це правильний вибір кольору. Всім відомо, що гармонійний та цікавий відтінок може надати образу вишуканості, а невірно підібраний, повністю зіпсувати наряд.

Отже, перша схема буде для бажаючих отримати красивий і стильний в’язаний смугастий кардиган. Для цієї роботи не потрібні особливі навички в’язання. До всього іншого, використовуючи інші мірки можна зробити красивий вязаний кардиган для дівчинки за такою ж схемою.

Для роботи знадобиться:

  • zhenskie vyazanye kardigany spicami: opisaniya i skhemy vyazaniya498 Жіночі вязані кардигани спицями: описи і схеми вязанняПряжа чотирьох кольорів (для прикладу використовується 450 г синього кольору, 200 г бежевого, 250 г червоного та чорного кольорів). Варто звернути увагу, що кількість пряжі залежить від бажаного розміру.
  • Спиці №6-7.

В роботі використовується досить відома схема «Путанка»: лицьова петля виворітна петля; в кожному ряду одна петля зміщується.

Кожен виріб починається зі спинки. Для цього беруть дві нитки різних кольорів, наприклад, бежеву і синю. Набираються 58 петлі і в’яжеться «Путанка» з чергуванням ниток. П’ять сантиметрів роблять синій колір бежевий колір, після 10 сантиметрів синій і червоний, 7 сантиметрів синій, бежевий, 7 сантиметрів синій і чорний, 10 сантиметрів синій і червоний кольори. До кінця бажаної довжини роблять поєднання чорного і синього. Коли вийде приблизно 78 сантиметрів, то можна закривати спицями всі петлі.

Для лівої і правої полички набирають синій і бежевий кольори по 58 петель за звичним узору «Плутанки», за таким же описом, як і було раніше. Через кожні 5 сантиметрів праворуч робиться додавання однієї петлі, а на 78 сантиметрі додається скіс. В’язати необхідно по візерунку до того, як буде зроблена середина горловини. Після цього можна закривати петлі.

Рукава робляться за схожою схемою, що була раніше, тільки для набору використовують 32 петлі. Чергування відбувається по 5 сантиметрів синього і червоного кольорів, 7 сантиметра синього і бежевого, 7 сантиметра синього і чорного кольорів, після чого роблять комбінацію синього і червоного кольорів до кінця роботи.

Щоб зробити скіс, можна додавати по одній петлі з боків через кожні п’ять сантиметрів. Як тільки виріб досягне розміру 24 сантиметри, то необхідно закрити спицями всі петлі. Після цього можна збирати всі частини роботи в кардиган. Варто звернути увагу, що для якісного складання потрібно розтягнути всі виріб на площині і трохи полити водою. Як тільки всі частини висохнуть, можна приступати до шиття всіх деталей. Таким чином, виходить дуже незвичайний і цікавий смугастий жіночий кардиган.

Галерея: жіночі в’язані кардигани (25 фото)

В’язаний кардиган спицями для дівчинки: схема і опис

Цей тип виробу підійде для тих дівчат, які хочуть зробити не тільки красивий елемент гардеробу, але й теплий і комфортний кардиган. З-за особливої методики в’язання річ виходить досить м’яка і приємна до тіла. В’язання за подібною схемою не викликає труднощів навіть у недосвідчених майстринь, тому відмінно підійде навіть для початківців.

Для роботи знадобиться:

  • zhenskie vyazanye kardigany spicami: opisaniya i skhemy vyazaniya499 Жіночі вязані кардигани спицями: описи і схеми вязанняПряжа — 500 р. Бажано взяти нитки холодних відтінків.
  • Звичайні спиці 6 мм.
  • Кругові спиці 6 мм.

Отже, щоб зробити незвичайний і красивий кардиган для дівчинки, необхідно зробити спочатку спинку. Набирають 66 петель і за методикою гумки. Далі, з допомогою техніки виворітного гладі, роблять приблизно 6 сантиметрів. З двох сторін додають по петлі. Як тільки буде зроблено приблизно 67 сантиметрів, можна починати закривати петлі з двох сторін. Для цього закривають по три петлі кожні два ряди, а через 10 сантиметрів закривають 10 останні центральні петлі.

Після цього потрібно зв’язати ліву і праву поличку. Робляться вони симетрично і за такою ж схемою, як і описано вище. Спочатку набирають приблизно 32 петлі і в’язання перших чотирьох сантиметрів потрібно проробляти за схемою гумки. Після цього додається методика виворітного гладі на наступні 45 сантиметрів, після чого закривають по одній петлі в кожному десятому ряду. В’язання поличок повинно закінчиться в той момент, як виріб візьме висоту спинки.

Збирається кардиган по звичайній техніці. Зшивати всі окремі частини необхідно відразу після того, як нитки трохи помочили. Після того, як вони висохнуть, їх буде значно легше зшивати між собою.

В інтернеті можна знайти незліченну кількість найрізноманітніших схем, які підійдуть для рукодільниць різного рівня. Цікавим фактом є те, що, навіть використовуючи одну і ту ж техніку і схему, нитки і спиці у різних майстринь виходять абсолютно різні роботи. Таким чином, в’язання кардігана своїми руками забезпечує оригінальність і унікальність речі.

В’язаний кардиган дозволяє значно заощадити гроші, створити красиву і незвичайну річ, а також покращити навички в’язання. Дуже часто буває, що у жінки з’являється бажання придбати якусь певну річ, однак знайти те, що подобається дуже складно. У цьому випадку в’язання також допоможе створити те, що дійсно хочеться.

Створення речі власними руками приносить неймовірне задоволення як від процесу, так і від результату. Так що обов’язково варто спробувати самостійно зв’язати жіночий кардиган!

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками