Зірка з паперу орігамі 🥝 як зробити об’ємну, вифлеємську, маленьку, п’ятикутну, новорічну зірку своїми руками, шаблони

zvezda iz bumagi origami 🥝 kak sdelat obemnuyu, vifleemskuyu, malenkuyu, pyatikonechnuyu, novogodnyuyu zvezdu svoimi rukami, shablony32 Зірка з паперу орігамі 🥝 як зробити обємну, вифлеємську, маленьку, пятикутну, новорічну зірку своїми руками, шаблониЗірка вже давно є образом-символом, що несе своє значення. Ми звикли бачити зірку на верхівці різдвяної ялинки для декору і в інтер’єрі наших кімнат напередодні зимових свят і в новорічну ніч.

Щоб ви теж змогли прикрасити свій улюблений куточок і зробити його трохи затишніше, можна спробувати зробити зірку з паперу та картону своїми руками. Хоч це і просто, але виглядають такі вироби дуже цікаво і ефектно. З готових невеликих зірочок можна скласти гірлянду або цілу композицію, а також просто накидати об’ємних зірок з паперу в коробку з подарунком. Буде виглядати відмінно!

Символ зірки

  • П’ятикутна зірка, вписана в коло — не що інше, як символ досконалості. Вона означає 5 стихій (5 елементів, з яких складається весь світ).
  • Шестикутна Віфлеємська зірка відноситься до Різдва Христового.
  • Восьмикінцева — стала носити ім’я Богородиці.

Як зробити зірку з паперу? Різні способи

Зірка з квілінгу

zvezda iz bumagi origami 🥝 kak sdelat obemnuyu, vifleemskuyu, malenkuyu, pyatikonechnuyu, novogodnyuyu zvezdu svoimi rukami, shablony33 Зірка з паперу орігамі 🥝 як зробити обємну, вифлеємську, маленьку, пятикутну, новорічну зірку своїми руками, шаблониОтже, перший і цілком популярний спосіб виготовлення виробів з паперу — це техніка під назвою квілінг. Вона полягає у створенні якихось композицій зі смужок кольорового паперу, скручених певним чином і сполучених між собою.

Щоб зробити дуже просту зірку з квілінгу покроково, нам знадобляться: смуги паперу декількох кольорів (можна купити в магазині для творчості або нарізати самим, бажана ширина — 5 мм), ножиці, клей ПВА, шило, стрижень від ручки або зубочистка (щоб накручувати паперові смужки).

Для кожного променя потрібно виготовити за 3 маленьких елемента у вигляді листочка або крапельки, один середній, який буде посередині, і ще один — великий, оперізувальний всі інші. З’єднайте спочатку середню петлю з одним з маленьких елементів, потім приклейте по боках ще два. І тільки в кінці опоясывайте всю отриману деталь ще однією смугою. Робіть це в кілька шарів, щоб вона була міцнішою. Виконайте 5 таких деталей і склейте між собою. Ось і готова наша перша зірочка!

Галерея: зірка з паперу (25 фото)

Об’ємна восьмикінцева і п’ятикутна зірка з паперу

zvezda iz bumagi origami 🥝 kak sdelat obemnuyu, vifleemskuyu, malenkuyu, pyatikonechnuyu, novogodnyuyu zvezdu svoimi rukami, shablony34 Зірка з паперу орігамі 🥝 як зробити обємну, вифлеємську, маленьку, пятикутну, новорічну зірку своїми руками, шаблони

  1. Для такого способу нам знадобиться більш щільний папір або картон і роздрукована або накреслена схема — трафарет, по лініях якій ми будемо робити згини. Ця схема представлена тут. Її потрібно перекласти на папір у п’яти примірниках і кожен з них скласти по лініях згинів, потім склеїти. Після того як все 5 елементів будуть готові, потрібно склеїти їх між собою за спеціально залишеним на схемі припусків. За рахунок вигинів ця п’ятикутна зірка повинна вийти об’ємною.
  2. zvezda iz bumagi origami 🥝 kak sdelat obemnuyu, vifleemskuyu, malenkuyu, pyatikonechnuyu, novogodnyuyu zvezdu svoimi rukami, shablony35 Зірка з паперу орігамі 🥝 як зробити обємну, вифлеємську, маленьку, пятикутну, новорічну зірку своїми руками, шаблониЗірки бувають не тільки п’ятикутними, як ми звикли їх зображати, а ще й восьмиконечными. Для її створення ми з’єднаємо 2 деталі, що містять по 4 променя. Для однієї деталі виріжте з щільного паперу квадрат і зробіть 4 згину, як показано на картинці. На середніх згинах зробіть надріз приблизно до половини і загніть краю до центру кожного променя. Вони повинні заходити один на одного, щоб за рахунок цього їх можна було склеїти. Таким же чином зробіть другу деталь і склейте їх разом.
  3. Існує подібний попереднього варіант створення об’ємної зірочки, тільки на цей раз — п’ятикутної. Її можна зробити, керуючись цією схемою. По пунктирних лініях слід робити згини, а припуски для склеювання промазати клеєм і з допомогою них з’єднати промені між собою. Щоб виріб вийшла цікавіше, в деяких з них можна вирізати візерунки.

Схема для створення об’ємної зірочкиzvezda iz bumagi origami 🥝 kak sdelat obemnuyu, vifleemskuyu, malenkuyu, pyatikonechnuyu, novogodnyuyu zvezdu svoimi rukami, shablony36 Зірка з паперу орігамі 🥝 як зробити обємну, вифлеємську, маленьку, пятикутну, новорічну зірку своїми руками, шаблони

Найпростіший спосіб

Є й більш простий варіант об’ємної п’ятикутної зірки. Просто вирізати за шаблоном або самостійно накресленої схеми 2 деталі зірки. Щоб креслення вийшов рівним, можна спочатку накреслити коло і вже в неї вписувати готову зірку. Так всі промені по довжині будуть однакові. Краще використовувати щільний картон, можна різних кольорів. У кожній з деталей зробити по надрізу до центрів. В одній — по центру одного з променів (верхнього), а у другій — по центру одного з поглиблень (нижнього). Залишається лише вставити їх один в одного і все.

Всі ці варіанти підходять, наприклад, в якості ялинкових іграшок або просто підвісок на що-небудь, так як виходять досить великого розміру. Але можна зробити і маленькі опуклі зірочки. З них дуже цікаво буде виглядати гірлянда, якщо нанизати їх на міцну нитку. Отже, як же вони робляться?

Маленькі зірочки опуклі

zvezda iz bumagi origami 🥝 kak sdelat obemnuyu, vifleemskuyu, malenkuyu, pyatikonechnuyu, novogodnyuyu zvezdu svoimi rukami, shablony37 Зірка з паперу орігамі 🥝 як зробити обємну, вифлеємську, маленьку, пятикутну, новорічну зірку своїми руками, шаблониЩоб виготовити такі зірочки, підготуйте смуги паперу шириною 9 мм, а довжиною 221 мм. Важливо робити їх рівними, щоб не виникло труднощів у подальшій роботі. Ближче до одного з кінців зробіть петельку і просуньте в неї кінець смужки. Потім заберіть його всередину із зворотного боку заготовки, а решту смужку оберніть навколо отриманого п’ятикутника. На кожну грань — не менше 2 шарів. Залишається лише видавити їх середини до центру, і перша зірочка готова.

Для наступної восьмикутної зірки нам знадобляться по 8 квадратів чотирьох різних розмірів. Кожен з них складіть, як на картинці. Потім склейте між собою квадрати однакового розміру, щоб вийшло 4 восьмикутні зірки. А тепер з’єднайте їх між собою. Ось такі зірочки у нас вийшли.

Будь-який з представлених способів можна освоїти легко, потрібно лише уважно вивчити схему і робити все акуратно. Зірки з паперу можна доповнити блискітками, візерунками та іншими дрібними деталями, малювати візерунки.

Інші види рукоділля

Намисто з бісеру

Весільний альбом

Гілочки бузку

Сніжинки з паперу

Браслет з бісеру

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками