Зліпити людини з пластиліну і супергероїв своїми руками: цікаві майстер-класи

slepit cheloveka iz plastilina i supergeroev svoimi rukami: interesnye master klassy309 Зліпити людини з пластиліну і супергероїв своїми руками: цікаві майстер класиНе секрет, що діти люблять ліпити з пластиліну. З-під дитячих пальчиків може з’явитися телефон і конячка, качечка і гриб. У кожної дитини свої улюблені моделі для ліплення — хлопчики люблять ліпити якогось динозавра, скорпіона, або мурашки, з дроту і пластиліну. Дівчаткам більше імпонують котики, але і тим і іншим корисно буде навчитися покроково ліпити людини.

Маленьким скульпторам, які почали освоювати пластилін, дуже важливо знати, як зліпити людини з пластиліну, з багатьох причин. По-перше, дітям завжди може знадобитися вміння робити чоловічків для своїх ігор, коли поруч немає необхідних ляльок, а по-друге, скульптура може стати прекрасним пам’ятним подарунком для родичів.

Дитина може спробувати зліпити близької людини і подарувати йому фігурку на який-небудь свято. Наприклад, татові чи братові на День ВДВ можна зліпити і подарувати бійця спецназу. Крім того, у дітей, які люблять дивитися фільми про супергероїв, може з’явитися бажання зробити улюбленого персонажа і тоді йому потрібно буде знати, як зліпити супергероя з пластиліну. Такі вироби особливо підійдуть дітям у старшій групі.

Пластиліновий хлопчик

Наступний докладний майстер-клас доведе, що ліплення людей — просте заняття, з яким впорається навіть дуже маленька творча дитина. Для цієї мети краще всього підійде скульптурний пластилін. Якщо потрібно виготовити хлопчика своїми руками, дотримуйтесь нижче схемою:

 1. Візьміть шматок бежевого пластиліну. Якщо такого немає в наборі, візьміть білий пластилін і змішайте його з невеликою кількістю коричневого. З отриманого шматка скатайте невеликий кулька.
 2. Далі потрібно «прикрасити» обличчя. З такого ж пластиліну зробіть маленький круглий носик і прикріпіть його прямо на середину особи. Зверху приліпіть два маленьких білих плоских гуртка, а на них — гуртки поменше зеленого, коричневого або блакитного кольору. Над вічками прикріпіть мініатюрні бровки. Зубочисткою намалюйте посмішку на обличчі хлопчика.
 3. slepit cheloveka iz plastilina i supergeroev svoimi rukami: interesnye master klassy310 Зліпити людини з пластиліну і супергероїв своїми руками: цікаві майстер класиВізьміть будь-який колір для створення волосся і зробіть з нього невелику плоску корж, а потім оберніть нею маківку.
 4. З бежевого пластиліну зробіть два маленьких овалу і прикріпіть їх по обидві сторони від голови. Це вушка майбутнього хлопчика.
 5. З пластиліну будь-якого вподобаного кольору зробіть прямокутник і дві ковбаски — тіло і ручки. З’єднайте їх, зробивши перехід для плечей і сформувавши єдине тіло. В кінці двох ковбасок додайте маленькі білі долоньки. Сорочку можна прикрасити окантовкою будь-якого відповідного кольору.
 6. Зробіть із пластиліну фігуру, що нагадує трапецію. Її найбільша підстава знизу розріжте на дві частини. Вийдуть шортики, з’єднайте їх з верхньою частиною тіла.
 7. Візьміть два сірники і покрийте їх тонким шаром бежевого пластиліну, зробивши ноги.
 8. З двох об’ємних овалів зробіть кросівки, прикрасивши їх відповідно.
 9. Вставте сірник в самий верх тулуба, опустивши її в пластилін тільки наполовину. Візьміть невеликий шматок бежевого пластиліну і надіньте його на сірник, зробивши шию. Закінчить саморобку пластилінова голівка хлопчика.

Галерея: картинки людина з пластиліну (25 фото)

Пластилінова дівчинка

Якщо малюкові необхідно зробити ляльку-дівчинку, скористайтеся простим майстер-класом нижче, який допоможе виготовити чоловічка з пластиліну:

 1. Зліпіть трикутник з шматка будь-якого вподобаного кольору. Це буде сукнею майбутньої дівчинки. Верхівку трохи притупити, зробивши квадратної.
 2. slepit cheloveka iz plastilina i supergeroev svoimi rukami: interesnye master klassy311 Зліпити людини з пластиліну і супергероїв своїми руками: цікаві майстер класиВ основу фігури застроміть два сірники. За бажанням обліпили їх бежевим пластиліном. На кінець сірників надіньте два маленьких овалу — туфельки.
 3. В обидві сторони трикутника вставити по сірнику. Їх теж можна обліпити пластиліном і зробити на кінці долоньки.
 4. Ще один сірник наполовину вставити у верхівку трикутника. Надіньте на неї шматочок бежевого пластиліну, створивши шию, а зверху прикріпіть кулька такого ж кольору — голову.
 5. Зробіть корж з пластиліну і покрийте голову, приділяючи особливу увагу задньої частини, яка повинна бути повністю закрита.
 6. Зробіть дві тонкі ковбаски і переплетіть їх між собою, сформувавши косичку. На кінці наліпити бантик і закінчення волосся. Прикріпіть косу на голові збоку.
 7. Особа оформіть наступним чином: приліпіть бежевий кулька посеред обличчя (ніс), над ним — два білих кола з меншими гуртками всередині (очі) і внизу тонку рожеву смужку (рот). Замість останньої деталі, можна просто намалювати зубочисткою або загостреною сірником посмішку.

Пластилінові супергерої

Супергерої вже давно стали улюбленцями не тільки дітей, але і дорослих. Малюки часто уявляють себе їх улюбленими персонажами, грають купленими фігурками, малюють героїв, а також займаються ліпленням, намагаються зліпити їх з пластиліну. Наступний розділ розповість про те, як ліпити невелику команду пластилінових супергероїв.

Людина-павук

Якщо ваша дитина без розуму від історій про Спайдермена, прочитайте наступний докладний майстер-клас і дізнайтеся, як зліпити з пластиліну людини-павука поетапно.

 1. Сформуйте з червоного кульку пластиліну. З допомогою стека виріжте на лицьовій стороні праворуч і ліворуч трикутники.
 2. З білого пластиліну зліпіть трикутники трохи менше, ніж вирізані отвори, і оберніть їх в тонку чорну смужку, зробивши рамку і тим самим підігнавши трикутники під розмір вирізаних дірочок. Вставте деталі.
 3. slepit cheloveka iz plastilina i supergeroev svoimi rukami: interesnye master klassy312 Зліпити людини з пластиліну і супергероїв своїми руками: цікаві майстер класиЗробіть прямокутник з червоного пластиліну. Пальцями обережно подредактіруйте тулуб: зробіть талію вже, груди трохи виразніше, формуючи м’язи, а зверху додайте шию, замазавши розділяє смужку. Талію обертаємо в синю пластилінову стрічку.
 4. Зробіть довгу масивну синю ковбаску і зігніть її в середині. Нижні частини утворилися ковбасок зробіть трохи тонше, а на стегна додайте трохи синього, щоб створити ефект м’язів, а також на утворені коліна. Знизу приліпіть невеликі шматочки пластиліну, утворюючи частину литки.
 5. Візьміть червоний колір і сформуйте два чобота. Прикріпіть їх до ніг, максимально згладивши розділяють лінії, але не розмазавши пластилін, змішавши синій з червоним.
 6. Зліпіть дві невеликі ковбаски і зігніть їх в місцях, де повинен бути лікоть і зап’ястя. Кінці ковбасок трохи загніть, сформувавши руки, стиснуті в кулаки. Внутрішню частину покрийте смужкою синього.
 7. В кінці ліплення з’єднайте всі частини тіла воєдино. Умочіть кінчик стека в чорний пластилін і проведіть їм по червоному кольору тулуба, рук і ніг, намалювавши смужки. Те ж саме виконайте з головою, а потім приєднайте її до тіла.

Таким чином, за невеликий відрізок часу вийде сильний супергерой людина-павук з пластиліну. Фігурку можна зігнути в різні пози і грати нею. Тепер, коли ви знаєте, як зліпити людини-павука, саме час почати ліплення.

Залізна людина

Ще один відомий супергерой, якими може зацікавитися ваша дитина — залізна людина. Ліпити його своїми руками куди простіше, ніж може здатися спочатку:

 1. З червоного і жовтого пластиліну виготовте два кулі, при цьому червоний за розміром має бути більше.
 2. Візьміть червону частину і зробіть з неї схожу на ромб фігуру. Верхівку злегка притисніть пальцем, зробивши рівну лінію. Всі кути повинні бути закруглені.
 3. slepit cheloveka iz plastilina i supergeroev svoimi rukami: interesnye master klassy313 Зліпити людини з пластиліну і супергероїв своїми руками: цікаві майстер класиЗ жовтої частини формуємо квадрат і накладаємо його зверху на ромб так, щоб нижні кути визирали з-під жовтою деталі. За допомогою зубочистки зробіть рот, який представляє собою нерівну лінію: коротка пряма піднімається в прямокутник без нижньої лінії, а потім знову опускається на пряму. В районі очей виріжте отвори і наповніть їх блакитними овалами.
 4. Зліпіть червоний прямокутник трохи звузьте його низ.
 5. Невеликий червоний кулька покладіть на жовтий поменше, а його, у свою чергу, на товсту ковбаску, чия нижня частина згинається, утворюючи кулак (за допомогою зубочистки можна прокреслити пальці). Повторіть те ж саме для іншої руки.
 6. Ноги робиться подібний чином, тільки замість кульок — прямокутники, а стискає кулак руку замінить чобіт.
 7. Наступна частина ліплення: з’єднати частини тулуба і нанести на них малюнок, що повторює металевий малюнок на костюм залізної людини. Голову нанизуємо на зубочистку і прикріплюємо зверху.

Бетмен

slepit cheloveka iz plastilina i supergeroev svoimi rukami: interesnye master klassy314 Зліпити людини з пластиліну і супергероїв своїми руками: цікаві майстер класиБетмен або людина-кажан — один з улюблених дитячих супергероїв, якого знає практично кожен малюк. Зліпити Бетмена з пластиліну своїми руками досить просто, якщо слідувати інструкціям по ліпленні:

 1. Зробіть овал з темно-синього пластиліну. На ньому зобразіть об’ємний ніс і брови, а зверху — роги. Під брови додаються білі кола (очі), а нижня частина покривається бежевим пластиліном, який трохи виходить за її межі і формує підборіддя. За допомогою зубочистки зобразіть рот.
 2. Візьміть сірий (або той самий темно-синій) колір і зробіть прямокутник. Заокруглюйте всі кути і зробіть талію вже грудей. Намалюйте на тулубі м’язи. З двох гуртків зліпіть біцепси і прикріпіть до них масивні чорні ковбаски, зігнуті в кулаки. Конструкцію приліпіть до тулуба.
 3. Зліпіть сіру вузьку трапецію і розділіть її нижню частину надвоє. З чорного пластиліну зліпіть чоботи і прикріпіть їх до деталі.
 4. Вставте сірник в нижню частину і з’єднайте її з верхньої, куди теж засуньте сірник для прикріплення голови.
 5. З чорного пласта сформуйте плащ і прикріпіть його ззаду.

Робот з пластиліну

Роботи — це подоба людини, тому юний скульптор може спробувати створити його модель своїми руками. Наступний майстер-клас розповість, як зліпити робота з пластиліну, не докладаючи особливих зусиль.

 1. slepit cheloveka iz plastilina i supergeroev svoimi rukami: interesnye master klassy315 Зліпити людини з пластиліну і супергероїв своїми руками: цікаві майстер класиВиберіть брусок пластиліну будь-якого кольору і розділіть його на три частини: перша і друга невеликі, рівні між собою, а третя — велика. Одну з маленьких частин поділити ще на дві — це будуть ноги.
 2. Візьміть сірники, ватяні палички або коктейльні трубочки, щоб з’єднати між собою наступним чином: середня частина, в які вже встромлені дві трубочки, що утворюють ріжки, приєднується до великого шматка. З нього виходять чотири трубочки — руки і ноги. На кінці ніг надіваються дрібні пластилінові деталі.
 3. Робимо чотири маленьких жовтих кульки і розміщуємо їх на кінці рожек і рук в якості лампочок. Оформляємо личко робота, додаючи очі і ніс. На тулубі прикріплюємо пульт управління.

Ліпити людину з пластиліну дуже просто. Завдяки великій кількості майстер-класів можна зліпити будь-яку необхідну фігурку і використовувати її в якості іграшки.

Інші схеми ліплення

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками