Змійка з гумок рогатка, як сплести з гумок змію на верстаті, змія з гумок на верстаті і як плести змію

zmejjka iz rezinok rogatka, kak splesti iz rezinok zmeyu na stanke, zmeya iz rezinok na stanke i kak plesti zmeyu260 Змійка з гумок рогатка, як сплести з гумок змію на верстаті, змія з гумок на верстаті і як плести зміюНаш урок буде присвячений створенню змії з гумок Rainbow Loom. Якщо будете працювати, за нашою схемою плетіння, у вас вийде досить гарний аксесуар.

Після експерименту з квітами гумок, змінюючи їх порядок і кількість можна сплести безліч різних таких змійок.

Матеріали для плетіння

Що нам потрібно для роботи:

  • Верстат Rainbow loom або рогатка.
  • Гачок для плетіння гумок.
  • Гумки одного або декількох різних кольорів (наприклад, ми зробимо змію з жовтих, білих і чорних гумок, і червоною для язичка змійки).

Створення змії з гумок

Спочатку приготуємо наш верстат — рядки на ньому розкладемо так, щоб центральний ряд виступав на один стовпець щодо крайніх рядів, а відкриті прихильник стовпців дивилися на вас.

Створюємо зміїний хвостик для фігурки.

  • zmejjka iz rezinok rogatka, kak splesti iz rezinok zmeyu na stanke, zmeya iz rezinok na stanke i kak plesti zmeyu261 Змійка з гумок рогатка, як сплести з гумок змію на верстаті, змія з гумок на верстаті і як плести зміюПереходимо до роботи над хвостиком. Хвіст змії, ми будемо сплітати в основному з жовтих гумок з додаванням матеріалу чорного і білого відтінку, почнемо саме з них. Накидаємо чорну резиночку на 1-2 стовпчики крайнього ряду, білу на три стовпчики і знову чорну на 3-4 стовпчики. Таким же способом накидаємо три резиночки жовтого відтінку на цей рядок. Потім повторимо цей малюночок (чорна-біла-чорна — три жовтих резиночки). На цьому ж рядку стовпців вам необхідно створити ще один такий самий рядок гумок тих же відтінків другим шаром.
  • На центральному ряду натягнемо гумки точь-в-точь як на правому рядку. Беремо одну резиночку жовтого відтінку і накинемо на кінцевий стовпчик правого рядка на чотири оберти.
  • Ми будемо плести змійку з гумок середньої довжини, але якщо вам захочеться подовжити — накинемо гумки таким же способом ще й на лівий рядок верстата. Починаємо плетіння з кінцевого правого стовпця рядка, на який, тільки що накинули резиночку. Заведемо гачок всередину стовпця, оттянем нашу резиночку тильній сторонкою гачка і захопимо відразу дві резинки. Знімемо їх зі стовпця і накинемо на, що йшов попереду, стовпець. Потім вже на ньому заведемо гачок всередину, захопимо дві резиночки і перекинем їх на новий стовпець.
  • Таким способом продовжимо плести до закінчення правого рядка. Потім просмикнемо гачок крізь усі резиночки всередину стовпця, на якому ви закінчили плести. Притримуйте резиночки на гачку пальчиком і знімемо всі гумки з правого ряду. Петлі, які залишилися на гачку, натягуємо на найближчий до вас стовпець центрального рядка.
  • Відтягуючи пальчиками вже готову частку хвостика, просмикнемо гачок всередину цього стовпця, підчепимо кілька гумок і переберемо їх на новий стовпчик (точно, так як ви з’єднували гумки на правому рядку). Робимо те ж саме з усіма резиночками на центральному рядку, а коли доберетеся до закінчення ряду, як і в минулий раз, знімаємо всі гумки гачком.

Хвостик нашої фігурки з гумок зроблений, він нам потім знадобиться, тому поки натягніть його на найближчий стовпець правого рядка, щоб він вам не завадив.

Галерея: змія з гумок (25 фото)

Плетіння голови для змійки

zmejjka iz rezinok rogatka, kak splesti iz rezinok zmeyu na stanke, zmeya iz rezinok na stanke i kak plesti zmeyu262 Змійка з гумок рогатка, як сплести з гумок змію на верстаті, змія з гумок на верстаті і як плести зміюПочинаємо сплітати голову фігурки на дальній від вас сторонці станочка (тієї на якій виділяється центральний рядок). Накинемо дві жовті резиночки на перші стовпці центрального і лівого рядів, а потім дві на перші стовпці центрального та правого ряду.

Ми створюємо очі змійки з гумок чорного відтінку. Для цього намотати чорну резиночку на гачок, на 4 обороту. Потім підчепимо гачком дві жовті резиночки і перенесемо на них чорну (вийде щось на зразок жовтої «вісімки«, ” яка перетягнута чорної резиночкою посередині). Тепер накидаємо її на 1-2 стовпчики лівого рядка. Створюємо ще одну таку ж «вісімку» і накидаємо її на 1-2 стовпчики ряду праворуч. Оченята нашої змійки завершені.

Зараз вам потрібно натягнути по дві гумки на стовпці лівого і правого рядів по порядку. За дві резинки жовтого відтінку натягуємо на 2-3, 3-4, 4-5 та 5-6 стовпці лівого і правого рядів. Після цього по дві гумки жовтого відтінку на 1-2, 2-3, 3-4, 4-5, 5-6 і 6-7 стовпці центрального ряду. Далі з’єднуємо двома гумками шостий стовпчик лівого ряду з сьомим стовпчиком центрального рядка, а сьомий стовпець центрального рядка з шостим стовпчиком правого.

Настав час накидати поперечні резиночки. Беремо одну жовту резиночку і натягуємо її трикутником на шосту стовпці всіх трьох рядків (за рахунок того, що центральний рядок верстата висунутий, вийде трикутник).

Потім на п’яту, четверті і треті стовпці рядів.

Сплітаємо хвостик і голову змійки

zmejjka iz rezinok rogatka, kak splesti iz rezinok zmeyu na stanke, zmeya iz rezinok na stanke i kak plesti zmeyu263 Змійка з гумок рогатка, як сплести з гумок змію на верстаті, змія з гумок на верстаті і як плести зміюПовернемося до хвоста змії, який ми створили трохи раніше. Накинемо його на кінцевий стовпчик центрального ряду, на якому у вас є резиночки. Відтягуємо хвіст пальчиками, заведемо гачок всередину стовпчика і зацепим дві верхні резиночки. Потім знімаємо їх зі стовпчика і перетягуємо на шостий стовпчик правого ряду. Підчепимо нові дві гумки з центрального стовпчика і перетягуємо їх на шостий стовпчик лівого рядка.

zmejjka iz rezinok rogatka, kak splesti iz rezinok zmeyu na stanke, zmeya iz rezinok na stanke i kak plesti zmeyu264 Змійка з гумок рогатка, як сплести з гумок змію на верстаті, змія з гумок на верстаті і як плести зміюКінцеву пару резинок з цього стовпчика перетягуємо на 6 стовпчик ряду з центру. Потім послідовно сплітаємо лівий рядок, правий ряд і центральний ряд тим же способом, що й раніше, тобто знімайте резиночки з кожного стовпця і перетягуємо їх попереду. Завершити плетіння кожного рядка треба на першому стовпчики центрального ряду. Створіть мова для змії з матеріалу червоного кольору. Заведемо гачок в перший стовпець ряду з центру крізь всі гумки. Зацепим червону резиночку, протягуємо через всі резиночки і затягнемо її вузлом. Готове, ось ми і дізналися, як сплести змійку! Можна, звичайно, зробити таку саморобку з допомогою рогатки, але робота буде складніше.

Як зробити змію з гумок — дивимося в навчальному відео.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками