Золоті ланцюжки види плетіння які види плетіння більше підходять чоловікам або жінкам як вибрати ланцюг

zolotye cepochki vidy pleteniya kakie vidy pleteniya bolshe podkhodyat muzhchinam ili zhenshhinam kak vybrat cep35 Золоті ланцюжки види плетіння які види плетіння більше підходять чоловікам або жінкам як вибрати ланцюгУ цій статті ми розглянемо види плетіння браслетів і ланцюгів з дорогоцінного металу. Ланцюжок або браслет є одним з найпоширеніших прикрас. Такий вид прикрас з’явився давно, він був символом влади і багатства. Плетіння золотих ланцюгів — дуже трудомісткий процес, тому найскладніші види коштують великих грошей.

Є три найбільш распространненых виду плетення ланцюжків:

 • ручне;
 • машинне;
 • штампування.

Машинне в’язання представляє собою автоматизоване виробництво ланцюжків, у такому варіанті можна вибрати різний розмір ланок і їх товщину. Незважаючи на розвиток технологій, деякі види ланцюгів можна виконати тільки вручну, що підвищує вартість виробу. Штампування ланцюгів робиться з готових ланок, їх не споюють між собою, а протягують.

Галерея: види плетіння ланцюгів (25 фото)

Види плетіння золотих ланцюжків

zolotye cepochki vidy pleteniya kakie vidy pleteniya bolshe podkhodyat muzhchinam ili zhenshhinam kak vybrat cep36 Золоті ланцюжки види плетіння які види плетіння більше підходять чоловікам або жінкам як вибрати ланцюг«Якірна» в’язка виглядає просто — круглі або довгасті ланки з витягнутою формою. А також є якірний плетіння ролло, відрізняється від звичайної в’язки круглою формою ланок. Є плоске якірний в’язання ланцюга. Одним з цікавих видів якірного плетіння є морська ланцюг, характерною рисою такої в’язки є, то що вона має вигляд справжньої якірного ланцюга.

Наступним видом витья ланцюжка є «скрепка». Цей вид досить довговічний, як і попередній. Зустрічаються пустотілі ланцюга, у такому виконанні вони менш міцні, ніж дуті. Потім теж простий варіант виготовлення називається «стрічковий». Особливість такого плетіння полягає в тому, що всі ланки знаходяться в одній площині. Наступний тип ланцюжків «ромбо». Дуже часто його вибирають чоловіки за його міцність. Схожий з попереднім видом витья, який називається «нонна» , або нона, цей варіант більш жіночий. Плетіння нонна підходить дівчатам. Наступний тип ланцюга «тондо» дуже міцний і міцний, відмінно виглядає на дівчатах і жінках.

Ще одним видом буде «бісмарк», який має безліч різновидів. Однієї з різновидів є плетіння «кардинал», яке поєднує в собі міць і красу. Однією з красивих в’язок є «троянда», яка підійде жінці або дівчині в будь-якому випадку. Плетіння роза дуже витончене і робота робиться вручну. Панцирні плетіння ланцюжка або «черепашка», є міцним видом в’язки, це надійне плетіння, але, знову-таки, пластини, що випирають, іноді можуть чіплятися за одяг і відриватися, з-за цього можливі часті походи в майстерню.

Панцирних видів витья існує дуже багато, черепашка — черепаха — більш поширене. «Тайський» плетіння було запозичене з тайського пояси, особливість у тому, що поки не буде достатньо ланок ланцюг розпадається це головний недолік такої в’язки.

Тих, хто збирається придбати золотий ланцюжок або браслет часто цікавить питання — яке плетіння краще вибрати — просте, або незвичайне? Яке плетіння саме міцне і надійне?

Саме міцне плетіння золотого ланцюжка

 • П’яте місце займає «Палять» звичайна класична в’язка, такий тип має класичний стриманий образ.
 • «Лисячий хвіст» міцне витье дуже добре підходить чоловікам.
 • Панцирні плетіння або «черепашка» підходить для щоденної шкарпетки, практичний і простий.
 • «Якірна» в’язка одна з найпопулярніших, користується великим попитом серед чоловіків за свою масивність і міцність.
 • І перше місце «бісмарк» вибір авторитетних і солідних чоловіків, але, в принципі, всі ланцюжки, при правильному носінні, підійдуть чоловікам і жінкам. Є, звичайно, винятки, що ланцюг підійде тільки чоловікові або жінці.

Види плетення ланцюжків для жінок

 • «Бісмарк», незважаючи на те, що цей вид плетіння вважається більш чоловічим, він підходить і жінкам, але в залежності від того, якого розміру ланки використовуються. Це плетіння використовується і для срібних виробів.
 • «Кардинал» — це витье може бути складним, так і простим в залежності скільки ланок використовується.
 • «Італійка», таке плетіння підійде ставний, солідної жінці, так як цей вид в’язки дуже складний і робиться тільки вручну, це говорить про високу якість виробу.

Види плетіння золотих ланцюжків для чоловіків

 • Якірний одне з найбільш простих і міцних. Такі ланцюжки в основному вибирають чоловіки з-за масивності ланок. Вага таких ланцюжків близько п’ятдесяти грам.
 • Венеціана, воно пішло від якірного плетіння, але має деякі відмінності. Ланки в цьому виді більше і мають форму квадрата або прямокутника.
 • Фігаро — це плетиво пішло від черепашки тому багато їх плутають. Відмінність в тому що деякі ланки в ланцюзі можуть відрізнятися розміром. В основному в’яжуть 2-4 дрібних і одне велике ланка.
 • Снейк — назви пішло від англійського, що в перекладі означає змія. Назва підходить, тому що цей тип має опуклу округлу форму, а ланки нагадують лусочки змії.

Як вибрати хорошу золотий ланцюжок

zolotye cepochki vidy pleteniya kakie vidy pleteniya bolshe podkhodyat muzhchinam ili zhenshhinam kak vybrat cep37 Золоті ланцюжки види плетіння які види плетіння більше підходять чоловікам або жінкам як вибрати ланцюг Багатьом подобаються золоті вироби, а ще більш золоті ланцюжки. Так яку ланцюжок вибрати, щоб вона була якісно зроблена? Потрібно звернути увагу на деякі моменти, а саме, на якість кріплення ланок і замку. А також з якого золота і проби вона зроблена. При виборі потрібно визначити зроблена ланцюжок повністю із золота.

По-моєму, продавці можуть видавати золото за позолоту, напилення або за сплав. Це дуже важливий момент при виборі. Якщо у ваших планах носити ланцюжок постійно, то вибирайте з чистого золота без сплавів. Деякі ланцюжки називають дуті, все з-за того, що вони порожні всередині, такі ланцюжки дуже часто рвуться, але якщо ви захотіли купити на шию саме таку, носіть акуратно — на них можуть з’являтися вм’ятини навіть від найменших надавлювань.

При придбанні ланцюжка варто пам’ятати: чим вище проба, тим чистіше золото. Такі ланцюжки сильно м’які і можуть рватися, краще купувати десь до чотирнадцяти карат, там золото пробій нижче, а ланцюги міцніше. А також якщо є алергія на нікель, то краще утриматися від покупки золотих виробів — чим нижче проба золота тим вище вмісту нікелю, тому що використовують сплави. Будьте пильні при виборі. Види ланцюжків бувають самі різні: від варіанту витья до вибору металу з якого буде виріб. Чоловічі, жіночі, унісекс — в сучасному світі можна вибрати все, що душі завгодно. Носіть довго, носіть красиво.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками