Зробити колаж бажань 🥝 як правильно скласти мрії

sdelat kollazh zhelanijj 🥝 kak pravilno sostavit mechty1 Зробити колаж бажань 🥝 як правильно скласти мріїКолаж бажань має безліч назв: «Карта бажань», «Карта мрії», «Карта скарбів», «Плакат бажань», але всі вони позначають одне — візуалізацію цілей, потужний інструмент особистісного розвитку, який здатний змінити життя, вносячи в неї зміни на краще.

Це один із способів залучити в своє життя хороші події і виконати бажання, характерний для направлення фен-шуй.

Що таке колаж бажань онлайн або колаж моя мрія?

Мрії мають властивість збуватися. Однак, цього не станеться, якщо ставити перед собою не конкретні, а розмиті цілі. Карта скарбів або колаж майбутнього — це візуалізація точних цілей, бажань, виконана у вигляді барвистого плаката. Коли ми бачимо конкретне втілення наших думок, це допомагає краще налаштуватися на їх виконання в реальності.

Згідно з принципами фен-шуй, за кожну область в нашому житті «відповідає» певний сектор. На карті скарбів можна розташувати картинки-візуалізатори в хаотичному порядку, але тоді на виконання бажань піде більше часу, ніж при умові, що вони будуть розташовані у відповідності з секторами, що відповідають за здоров’я, багатство або успіхи в особистому житті та кар’єрі.

Також можна створювати колаж бажань на комп’ютері за допомогою програми Фотоколаж. Це дуже зручно — Ви можете сформувати колаж з будь-яких фотографій і картинок з інтернету, а потім роздрукувати його!

Складання колажу бажань

sdelat kollazh zhelanijj 🥝 kak pravilno sostavit mechty2 Зробити колаж бажань 🥝 як правильно скласти мріїКартку потрібно розмітити на 9 секторів у відповідності з сіткою Ба-гуа, відзначити сторони світу. Північ при цьому буде знаходитися внизу, Південь — угорі, Схід — зліва, а Захід — праворуч. Центральний сектор — це особистість, тут повинна знаходитися фотографія людини, яка виготовляє колаж. Північно-західний сектор відповідає за подорожі, залучення помічників; північний — за кар’єру, північно-східний — це мудрість, знання; східний — це здоров’я, сімейні відносини; південно-східний сектор відповідає за залучення багатства, південний — за досягнення слави, результатів, процвітання.

Південно-захід — це любов, відносини. Західний сектор відповідає за реалізацію задуманого, символізує хобі, захоплення, дітей. У цих секторах та повинні розташовуватися картинки, підібрані за змістом.

Галерея: колаж бажань (25 фото)

Колаж бажань: як правильно зробити?

Існує кілька рекомендацій щодо того, як правильно зробити колаж бажань, щоб він дійсно «працював»:

 1. Незважаючи на те, що сьогодні у продажу можна зустріти готову, друкарську карту бажань, велику силу матиме колаж, зроблений своїми руками. Це важливо, тому що тільки таким чином в підсвідомості формується програма на виконання бажань, а картинки відображають індивідуальні, найзаповітніші мрії.
 2. Під час виготовлення колажу бажань за фэншую слід зосередитися на своїх думках, щоб якомога точніше уявити собі цілі і визначити проміжок часу для їх реалізації.
 3. Для плаката потрібно вибирати фотографії, найбільш точно описують ваші бажання. Вибирати потрібно сподобалися фото — кольорові, яскраві та позитивні. Уникайте фотографій з зображенням негативних сцен.
 4. sdelat kollazh zhelanijj 🥝 kak pravilno sostavit mechty3 Зробити колаж бажань 🥝 як правильно скласти мріїЯкщо не вдалося знайти фотографію, що описують яку-небудь мету, на колажі можна уявити її графічно.
 5. Карту бажань потрібно складати в період на зростаючу місяць, або повний місяць.
 6. Західна сторона будинку відповідає за реалізацію планів і цілей, тому готову карту скарбів потрібно розміщувати саме там.
 7. Картинки, підібрані у відповідності з побажаннями, слід підписати. При цьому слід уникати використання слів: «хочу», «хочу», «буду», з часткою «не». Підписи повинні бути такими, як ніби мрії вже реалізувалися. Приклади: замість «Я ніколи не хворію!» слід написати: «Я абсолютно здоровий тілом і душею!», або замість «Я хочу мати багато дітей» слід написати: «У мене троє (четверо, п’ятеро) здорових, красивих, розумних дітей».
 8. Вказуючи на досягнення мети багатства або успішної кар’єри, слід писати конкретні суми, дати і терміни.

Увага! Колаж своїми руками по фен-шую слід робити тільки у сприятливий день і час, що підходить для нових починань. Характеристику годин і днів можна знайти у календарі сприятливих дат по фен-шуй.

По мірі виконання своїх бажань, можна додавати нові картинки із зображенням інших цілей, важливо, щоб колаж весь час оновлювався. Коли більшість планів реалізується, колаж слід спалити в останній день місячного циклу, завдяки тим самим вищі сили всесвіту, які допомогли у здійсненні бажаного. При правильному формулюванню бажаного, вибір сприятливого часу для виготовлення плаката, а також його розміщення в правильному місці квартири, мрії повинні почати виконуватися через півроку або рік.

Виготовлення колажу бажань

Враховуючи рекомендації, як правильно зробити колаж бажань, можна приступати до реалізації своєї картини. Для цього знадобляться:

 1. Ватман формату А1. Розмір плаката не принципове, але чим більше формат, тим більш організовано будуть виглядати картинки, тим більше візуалізацій можна розмістити на папері.
 2. Будь-кількість вподобаних фотографій з чіткими, позитивними, яскравими зображеннями.
 3. Особиста фотографія. Слід вибрати своє найкраще фото, яке було зроблено в момент щасливого, безтурботного перебування.
 4. Кольорові олівці, маркери.
 5. Ножиці.
 6. Клей.

sdelat kollazh zhelanijj 🥝 kak pravilno sostavit mechty4 Зробити колаж бажань 🥝 як правильно скласти мріїВ центральному секторі розміщується особиста фотографія, вона символізує особистість, котра домагається своїх цілей. Далі, навколо неї, в залежності від секторів, що розташовуються фото, візуалізаційні якусь мету. Фото можна вирізати з глянцевих журналів або знайти в інтернеті і роздрукувати на кольоровому принтері. Кожну картинку потрібно підписати фразами в теперішньому часі.

Вибір правильних зображень

Кожен сектор заповнюється зображеннями в залежності від його напряму. В секторі здоров’я на передньому плані повинно бути зображення особистості того, хто робить плакат. Чоловік повинен виглядати здоровим, щасливим, струнким молодим. Тому до своєї фотографії можна приклеїти струнку фігуру моделі з журналу, білосніжну усмішку, густі довге волосся і т. п.

Сектор багатства заповнюється зображеннями купюр, коштовностей, дорогих машин і шикарних особняків. Можна прикріпити справжню купюру, додавши до її гідності необхідну кількість нулів маркером.

Сектор кар’єри передбачає розвиток бізнесу, підвищення по кар’єрних сходах, нові перспективи на роботі. Сюди можна вставити картинку з зображенням бажаної посади або роду занять. Крім того, червоним або зеленим маркером можна намалювати графік з датами і стрілкою, що йде вгору, що буде означати кар’єрне зростання.

Сектор сім’ї прикрашається зображенням, що характеризує ваше розуміння ідеальної сім’ї. Це повинні бути щасливі, усміхнені люди. Місце для візуалізації взаємин з партнером прикрашається фотографіями закоханої пари, тут потрібно робити упор на вірність, любов, ласку. У підписі можна вказати ті риси, які представляються ідеальними для протилежної статі. Якщо ви перебуваєте у шлюбі, можна написати над спільною фотографією ті риси, які ви хотіли б бачити у другої половини.

Після того, як фотографії і прикріплені написи, карта скарбів по фен-шую готова. Її слід розмістити на західній стіні квартири, там, де ви знаходитесь найчастіше, щоб картина постійно потрапляли на очі. Існує думка, що плакат бажань слід розташовувати там, де його не будуть бачити приходять в будинок гості, однак, це вирішується індивідуально. Якщо ви не хочете, щоб хтось сторонній бачив колаж, можна знімати його перед приходом гостей або заховати в затишному місці, але не згортати.

Проявивши фантазію і застосувавши творчий підхід, можна створити справжній чарівний джерело виконання бажань. Якщо посилати правильні запити Всесвіту, а потім з вдячністю приймати її подарунки, життя зміниться в кращу сторону, а мрії стануть реальністю.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками