Зв’язати туніку для дівчинки, дитяча туніка спицями та вязані туніки спицями для дівчаток, дитяча туніка

svyazat tuniku dlya devochki, detskaya tunika spicami i vyazanye tuniki spicami dlya devochek, detskaya tunika457 Звязати туніку для дівчинки, дитяча туніка спицями та вязані туніки спицями для дівчаток, дитяча тунікаСукні-туніки протягом багатьох років вважаються визнаними лідерами світу моди, а пояснення цієї популярності – універсальність і велика кількість такого виду одягу. У такій деталі великого гардероба і будь-яке свято можна відвідати, і на висоті залишатися навіть у робочі дні. Обриси фігурки таке вбрання підкреслить так, що при будь-якому вазі тіла виходить ефект прекрасного силуету. Навіть у 2017 році такі вироби вважаються трендом.

Види дитячих суконь-тунік

Неважливо, обтягне модель фігурку або це вільний пошиття. Найважливіше – гармонія відчуттів господині туніки і обраної нею верхній одяг. А варіантів безліч: від легкого повітряного шифону до складних варіантів зі шкіри. Прикраса принтами, написами і паєтками – це виділення незвичайної особистості і її краси.

Це може бути ошатна біла трикотажна туніка з довгим рукавом для дівчинки від 7 до 12 років, або старші дівчата. Красиві моделі знайдуться на будь-який вік, але якщо ви навчитеся з маленьких розмірів – великі зв’язати не складе праці.

Сукні туніки для дівчаток, схема в’язання

Для першого варіанту сукні беремо розміри 98/110/116.

Різна інформація для одягу 122/128 зазначена в дужках. Якщо вказується тільки одна величина, значить, вона підходить для обох розмірів.

Матеріал, який знадобиться для роботи:

 • близько 300 грамів пряжі рожевого відтінку;
 • хороші спиці № 4, гачок № 3,5.

Головний візерунок: дивимося схему. На схемі показані як особових, так і виворітні ряди. Петлі показані таким чином, як вони повинні бути зроблені.

Рядки 1 – 22 схеми пров’язуємо 1 раз, потім постійно повторюємо рядки 3-22 схеми.

Одна клітинка на схемі = 1 петля х 1 рядок.

Щільність роботи:

20 петель х 25 рядків = 10×10 сантиметрів головний узор спицями 4.

Опис в’язання:

 • svyazat tuniku dlya devochki, detskaya tunika spicami i vyazanye tuniki spicami dlya devochek, detskaya tunika458 Звязати туніку для дівчинки, дитяча туніка спицями та вязані туніки спицями для дівчаток, дитяча тунікаПеред: наберемо 87 (97) петельок спицями № 4 і в’яжемо основним візерунком.
 • Через п’ятдесят шість сантиметрів від початку роботи закриваємо петельки.
 • Спинка: в’яжемо таким же способом, як і перед.
 • Рукава: наберемо сорок сім петельок спицями № 4 і в’яжемо головним візерунком. Для скосів рукава в кожному шостому ряду з кожної сторони додаємо 2х1 петлі і в кожному четвертому рядку додамо з кожної прихильник 6×1 петельок. Додається петельки включаємо в наш візерунок.
 • Через шістнадцять сантиметрів від початку роботи петельки закриємо.
 • Другий рукав в’яжемо таким же способом.
 • Збірка: деталі натягуємо, по нашій схемі, злегка зволожуємо і даємо висохнути. Зшиваємо шви.
 • Бічні спиці обвяжем 1 рядом стовпчиків без накиду.
 • Виріз горла обвяжем один метр поруч рачьим кроком (= стовпці без накидок зліва направо) (= стовпчики без накидок зліва направо).

Другий варіант дитячої туніки для дівчинки, схема

Для роботи над плетеним виробом, нам знадобиться:

 • 300 гр пряжі жовтуватого відтінку;
 • прямі спиці № 3,5, гачок № 3.

svyazat tuniku dlya devochki, detskaya tunika spicami i vyazanye tuniki spicami dlya devochek, detskaya tunika459 Звязати туніку для дівчинки, дитяча туніка спицями та вязані туніки спицями для дівчаток, дитяча тунікаВізерунок з листочками (ширина шістнадцять петельок) створюємо за схемою, на якій наведено лицьові ряди, в ізн. р. петельки і накіди в’яжемо ізн. Повторимо раппорт і закінчимо петелькою після раппортов або, відповідно, почнемо з петельки перед малюнком і повторимо раппорт. Повторюємо все з 1-го по 16-й рядок.

Головний візерунок: в’язання ст. б/н., при цьому повернемо кожен рядок з 1 повітр. п.

«Рачій крок»: стовпець б/н зліва направо.

Щільність роботи: 20 петельок і 30 рядків = десять на десять сантиметрів.

Опис в’язання туніки до літа:

 • svyazat tuniku dlya devochki, detskaya tunika spicami i vyazanye tuniki spicami dlya devochek, detskaya tunika460 Звязати туніку для дівчинки, дитяча туніка спицями та вязані туніки спицями для дівчаток, дитяча тунікаСпинка: наберемо 83 (99) петлі в’яжемо між кромочним візерунком з листочками. Через двадцять п’ять (32) сантиметрів від набірного краю убавим рівно 29 п. і почнемо в’язання лицьовій гладдю. Через чотири сантиметри від лицьової гладі закриємо для проймочек з обох сторінок 1 на 3 п. і після цього в кожному другому рядочке зменшуємо 1 х 2 і 3 х 1 п. Через десять сантиметрів від початку проймочек закриємо для вирізу горла середні 18 (20) п. і обидві сторони, закінчуємо окремо. При цьому у другому ряду закриємо з краю вирізу горла 1 на 4 п. На висоті дванадцяти сантиметрів від пройм прибрати решта петлі плічка.
 • Перед: в’яжемо таким же методом, але з більш об’ємним вирізом горловики. Щоб все вийшло, на висоті пройм чотири см закриємо середні десять п. і обидві сторони, закінчуємо роздільно. При цьому в кожному другому рядку закриємо з краю вирізу 1 на 3, 1, 2 і 3 на 1 петельок.
 • На висоті пройм дванадцять сантиметрів закриємо залишилися п.
 • Сборочка: всі детальки розправляємо згідно з нашою схемою крою. Створимо плечові шви. Всі краю обвяжем 1 круговим поруч ст. б/н і одним круговим поруч «рачиного кроку». Для пояса зробимо ланцюг з п’яти повітряних петельок і зв’яжемо дев’яносто (100) сантиметрів головним візерунком. Збоку на початку зміни візерунків зв’яжемо 2 летли під поясок з повітр. петельок і протягнемо через них поясок.

Третій варіант туніки для дівчинки спицями, схема

Беремо розміри для моделі до літа: 104/110.

Матеріали, які нам потрібно взяти для створення в’язаного виробу:

 • (97% бавовна, 3% поліестеру, 125 м/50 г);
 • двісті грам жовтого відтінку № 0014; хороші спиці № 4,5 і 5;
 • спеціальний гачок № 3; 120 сантиметрів жовтої тасьми з атласу, шириною десять мм;
 • чудово може підійти пряжа з віскозою.

Ажурна резиночка: в’яжемо за схемою А, головні вказівки див. А2. Почнемо з другої п. перед першою стрілкою, завжди повторюємо раппорт = шість п. між стрілками, закінчимо чотири п. після 2-1 стрілки. Знову повторюємо рядки 1-4.

Ажурний в’язаний мотив: створюємо 27 петельок за схемою В, основні вказівки див. А2. В’яжемо рядки 1-26.

Декоративні убавки А: правий край: кромочні, дві п. зробимо разом з нахилом вліво (= 1 п. знімаємо, як лицьової, однією осіб., потім простягає через неї зняту петельку). Лівий край: дві петельки пов’язуємо разом лицьовою, кром.

Щільність роботи: 20 петельок і 28 рядків.

Ажурною резиночкою спицями № 5 = десять на десять сантиметрів; двадцять одна петля і двадцять дев’ятий ряд = десять на десять сантиметрів осіб. гладі, включаючи ажурний мотив, спеціальними спицями № 4, 5. Опис в’язання:

 • svyazat tuniku dlya devochki, detskaya tunika spicami i vyazanye tuniki spicami dlya devochek, detskaya tunika461 Звязати туніку для дівчинки, дитяча туніка спицями та вязані туніки спицями для дівчаток, дитяча тунікаСпинка: наберемо дев’яносто петель на спиці № 5 і працюємо ажурною гумкою. Через вісімнадцять сантиметрів = 50 від набірного окраєць зменшуємо для приточування (8-9-9) петельок, для цього у всіх друге раппортах і для другого і третього розміру ще й біля кромочной пов’язуємо дві ізн. п. разом виворітною й надалі працюємо лише 1 ізн. У новому шістнадцятому р. убавим нові 8 (8-9-10) петлі, для цього у всіх інших раппортах і для першого і четвертого розміру ще й біля кромочной провяжем дві ізн. п. разом ізн. = 75 (80-90-95) петель.
 • Через тридцять (31,5-32,5-34) сантиметрів = 84 рядків від початкового краю знову працюємо лицьовій гладдю спицями № 4, 5. Дивимося А2, при цьому в першому рядку в центрі додамо для другого розміру, 1 п. і для третього розміру зменшити 1 петлю = 75 (81-89-95) петельок. У п’ятому р. від зміни узорчика зроблений для скосів з двох сторінок 1х по 1 декоративної убавочке, потім у кожному четвертому рядку р. виконаємо ще 2 р. по одній декоративної убавочке = 69 петельок.
 • Через п’ять сантиметрів = 17 рядів від зміни узорчика закриємо для проймочек з двох сторінок за три п., потім закриємо в кожному другому рядочке. 1х по 2 петлі і 3 (3-4-4)х по одній петлі = 53 петельці. На висоті проймочек дев’ять сантиметрів = двадцять восьмому рядку закриємо для вирізу горловини середні 21 п. і спочатку завершимо ліву сторону. Для округлення вирізу з внутрішнього краю закриємо в кожному 2 р. 1 на 2 і 5 на 1 петлю.
 • Через п’ять сантиметрів = 14 ряду від початку вирізу закриємо залишилися 9 (11-13-15) п. плеча. Другу сторону закінчимо рівне.
 • Перед: в’яжемо, як спиночку, але через два сантиметри = 4 (6-8-10) рядків від зміни узорчика в’яжемо ажурний мотивчик на центральних 27 петлях, що по обидві прихильник від нього в’яжемо лицьовій гладдю і після кінцевого рядка мотиву всі петлі в’язати лицьовій гладдю. На висоті пройм 6 сантиметрів = 18 рядку закриємо для вирізу горла середні 21 (23-25-27) петлі і спочатку завершимо ліву сторону. Для округлення вирізів з внутрішнього краю закриємо в кожному другому р. 1 на 2 і З 1 петель, потім у кожному четвертому рядку закриємо 2х 1 п. Через 8 сантиметрів = 24 ряду. Від початку вирізу закриємо залишилися дев’ять п. плеча. Другу сторону закінчимо рівне.
 • Збірка: основні вказівки див. A3. Виконуємо плечові і бокові шви. Обв’язуємо виріз горла і пройми один гурток. р. ст. б.н. і одне коло. р. „рачьим кроком» (= ст. б. н. зліва направо). Протягуємо тасьму з атласу через дірочку кінцевого осіб. р. ажурною резиночки, починаючи і закінчуючи в центрі переду. Завяжем тасьму на бантик. Ось ми і зробили в’язане виріб для дівчинки. Якщо розібратися в описі в’язання тунік для літа, то можна легко виготовити собі таку ж. Головне, це терпіння і уважність при прочитанні інструкцій, порад і схем. Такі моделі тунік не вийдуть з моди навіть у наступному році, адже вони виглядають ідеально.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками