Найскладніша скоромовка у світі ✍ 50 важких, довгих, важких скоромовок

samaya slozhnaya skorogovorka v mire ✍ 50 trudnykh, dlinnykh, tyazhelykh skorogovorok62 Найскладніша скоромовка у світі ✍ 50 важких, довгих, важких скоромовокНижче ви знайдете самі складні скоромовки в світі. Їх текст, як сканворд, вимагає розгадки суті в процесі читання. Вибирайте самі важкі скоромовки і розповідайте друзям. Намагайтеся вимовляти всі букви. Також розробити дикцію вам допоможе і легка скоромовка.

 1. Жили були три китайця :Як, як цендрак, як цендрак цендрака коні, Жили були три китайки:Ціпа, ціпа дрипа, ціпа дрипа лимпоммпони, ось вони переженилис: Як на Ціпе, Як цендрак на ціпе дрипе, як цендрак цендрака коні ціпа дрипа лимпомпони.
 2. Ейяфьятлайокудль эйяфьятлайокудляли, эйяфьятлайокудляли, але не выэйяфьятлайокудляли. Треба ейяфьятлайокудль переэйяфьятлайокудлевать та перевыэйяфьятлайокудлевать.
 3. Видра в тундрі тирить ядра.
 4. Архиеволокоточерипопинаковский зробив стрибок з приподвыподвертом через нашу вербу невыкорчумакуватишу.
 5. У четвер четвертого числа в чотири з чвертю години лігурійський регулювальник регулював в Лігурії, але тридцять три кораблі лавірували, лавірували, та так і не вылавировали.
 6. І потім протокол про протокол протоколом запротоколювали, як інтерв’юером інтерв’юється лігурійський регулювальник речисто, та не чисто рапортував, та так зарапортовался про размокропогодившуюся погоду, щоб інцидент не став претендентом на судовий прецедент, лігурійський регулювальник акліматизувався в неконституційному Константинополі, де чубаті реготухи реготом реготали й кричали турці, який начорно обкурений трубкою: «Не кури, турка трубку, купи краще стос пік, краще пік стос купи, а то прийде бомбардир з Бранденбурга ‒ бомбами забомбардирует за те, що хтось чернорылый у нього півдвору рилом изрыл вирив і підрив.
 7. Але насправді турка не було в справі, так і Клара-краля в той час скрадалася до скрині, поки Карл кларнетист у Клари крав корали, за що Клара у Карла вкрала кларнет, а потім на дворі деготниковой вдови
 8. Варвари два цих злодія дрова крали, але гріх ‒ не сміх ‒ не укласти в горіх: про Кларі з Карлом у темряві всі раки шуміли в бійці, ‒ от і не до бомбардира злодіям було, але й не до деготниковой вдови, і не до деготниковых дітей.
 9. Зате рассердившаяся вдова прибрала в сарай дрова: раз дрова, два дрова, три дрова ‒ не вмістилися всі дрова, і два дроворуба, два дровоколу, два дроворуба для расчувствовавшейся Варвари видворили дрова вшир двору назад на дров’яної двір, де чапля чахла, чапля сохла, чапля здохла.
 10. Курча ж чаплі цупко чіплявся за ланцюг.
 11. Молодець проти овець, а проти молодця сам вівця, яку носить Сеня сіно в сани, потім везе Сенька Соньку з Санькою на санках: санки ‒ скок, Сеньку ‒ в бік, Соньку ‒ в лоб, все ‒ в замет, а звідти лише шапкою шишки збив, потім по шосе Саша пішов, Сашу на шосе Саша знайшов; Сонька ж ‒ Сашкова подружка йшла по шосе і смоктала сушку, і притому у Соньки ‒ вертушки в роті ще й три ватрушки ‒ якраз у медовик, але їй не до медівника ‒ Сонька і з ватрушками у роті паламаря перепономарит, перевыпономарит: дзижчить, як жужелиця, дзижчить, так кружляє.
 12. Ббыла у Фрола ‒ Фролу на Лавра набрехала, піде до Лаври на Фрола Лавру наврет, що вахмістр з вахмистршей, ротмістр з ротмистршей, у вужа ‒ стиснута, у їжака ‒ ежата, а у нього високопоставлений гість забрав тростину, і незабаром знову п’ять хлопців з’їли п’ять опеньків з полчетвертью четверика сочевиці без червоточини, та тисячу шістсот шістдесят шість пирогів з сиром з сироватки з-під кислого молока, ‒ про всім про те охало кола дзвони дзвоном роздзвонювали, та так, що навіть Костянтин ‒ зальцбуржский бссперспективняк з-під бронетранспортера констатував: як усі дзвони не переколоколовать, не перевыколоколовать, так і всіх скоромовок не перескороговорить, не перевыскороговорить; але спроба ‒ не тортури.
 13. На дворі трава,на траві дрова. На дровах братва, у братви трава. Як курнет братва, так вся братва в дрова, крута трава.
 14. Полили чи лілію? бачили Лідію? полили лілію. Бачили Лідію.
 15. Король Орел,Король Орел,Король Орел.
 16. Карлик лікар Карл клав кларнет на скриню,а краля карлика лікаря Карла карлиця Клара крала кларнет з скрині.
 17. C точки зору банальної ерудиції кожен індивідуум, який критично мотивуючий абстракцію, не може іґнорувати критерії утопічного суб’єктивізму, концептуально інтерпретуючи загальноприйняті дефанизирующие поляризатори, тому консенсус, досягнутий діалектичною матеріальною класифікацією загальних мотивацій у парадогматических зв’язках предикатів, вирішує проблему удосконалення формуючих геотрансплантационных квазипузлистатов всіх кінетично кореллирующих аспектів.
 18. В надрах тундри видри в гетрах тирять в відра ядра кедрів.
  Выдрав з видри в тундрі гетри, витру видрою ядра кедра.
  Витру гетрой видри морду — в відра ядра, видру в тундру.
 19. Я людина фильтикультяпистый можу фильтикультипнть можу выфильтикультипнуть.
 20. Йде козел з косою козою
  йде козел з босий косою
  йде коза з косим цапом
  йде коза з босим козлом.
 21. Не шкодувала мама мила
  Мама мила Мілу милом
  Міла Мило не любила
  Їй було мило без мила.
 22. Скороговорун скороговорил скоровыговаривал, Що всіх скоромовок не перескороговоришь не перескоровыговариваешь, Але заскороговоришившись, выскороговорил все скоромовки перескороговоришь, перескоровыговариваешь.
 23. На пагорбі-так вооз з кулями, на пагорб вийду куль поправлю.
 24. Стрибок з переподвыподвертом, не выворобушкивайся.
 25. Командир говорив про підполковника, про подполковницу, про подпорудчика, про подпорудчицу, про подпрапорщика про подпрапорщика про подпрапорщика, а про під прапорщицу про подпрапорщицу про подпрапорщицу промовчав.
 26. На мілині ми ліниво миня ловили на мене ми ловили лина не мене про кохання чи ви мило благали тумани лимани манили мене.
 27. Реверберировал, реверберировал, та не довыреверберировал.
 28. Ліберали лібералізували лібералізували, так пролиберализировали.
 29. Горбаті Карпати.
 30. Інгеборга Дапкунайте.
 31. Уле-Ейнар Бьорндален.
 32. Тринитросинхрофазатрон.
 33. Перетелепортироваться на Шарикоподшипниковскую.
 34. Никотинаминадениндинуклеотидфосфат (НАДФ).
 35. Держави делиберализировались, делиберализировались так не довыдоделиберализировались.
 36. Сиреневенький.
 37. Ложечка желобовыгибистая.
 38. Сиреневенький глазковыколупливатель з полувыломанными ніжками.
 39. Комірець без podvorotnička від сиреневенького пиджачка з під выподверта.
 40. Шапочка з переподвыподвертом.
 41. Із дворянським переподвыподвертом.
 42. желобовыгибистая життя з сиреневеньким гіпер-супер-мега-ультра-супер-супер-пупер-переподвыподвертом.
 43. Изподвыподверта.
 44. Флюорографист флюорографистку то флюорографировал, то не нефлюорографировал, так, перенедофлюорографировав, не недоперевыфлюорографировал.
 45. Взнеистовствовав.
 46. З подвыподвертом.
 47. А мені не до нездужання.
 48. Оподатковуваний благодать.
 49. Не видно ‒ ліквідні акції або неліквідні.
 50. Волховал волхв в хліві з волхвами.

Прочитайте всі приказки складні і пам’ятайте, що тільки сама складна і важка допоможе розробити мовний апарат найкращим чином. Зробіть собі довгий хрусткий бутерброд і спробуйте проговорити обрані фрази. Це буде важке тренування, але така приказка сприятиме виробленню дикції.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками