Побудова викрійки чоловічих трусів, викрійка чоловічих трусів боксерів, викрійка чоловічих трусів 54 розміру

postroenie vykrojjki muzhskikh trusov, vykrojjka muzhskikh trusov bokserov, vykrojjka muzhskikh trusov 54 razmera162 Побудова викрійки чоловічих трусів, викрійка чоловічих трусів боксерів, викрійка чоловічих трусів 54 розміруВикрійка сімейних трусів виготовляється не так вже й легко, як може здаватися, особливо боксерів для чоловіків в тілі, починаючи з п’ятдесят шостого розміру. Неточні розрахунки доведуть до того, що труси почнуть стискати які-небудь частини тіла, ниточки у швах будуть розриватися.

Між тим, чоловічі семейники — це те, без чого, мабуть, жоден чоловік не обходиться протягом життя. Тому дуже важливо, щоб ця деталь одягу була зручною, будь вона 48 розміру, або 60.

Здавалося б – чого простіше: подивитись навчальне відео, та скачати викрійку в інтернеті, і всіх справ. Але практика показує, що краще побудувати викрійку самостійно, а потім і розкроїти виріб з урахуванням особливостей статури того, що його буде носити. Тим більше, що розкрій може відрізнятися в залежності від того, яку модель ви виберете, наприклад, з ластка, або без.

Викрійка таких трусів — це майже окрема частина чоловічих штанів, тому щоб створити побудова точної викрійки і зшивати деталі, необхідно, трохи порахувати і скорегувати багато після примірки. Після цього, на основі цих розрахунків можна створити прекрасне лекало і працювати з допомогою нього довго не тільки при выкройкие трусів, але і для роботи над простими літніми шортами з гумкою.

Зробити викрійку легше всього на міліметровому папері

Чоловічі сімейні боксери повинні вийти вільними, гігієнічними, зручними і тому матеріали для зшивання боксерів варто брати м’які, прості і тонкі, але в той же час вони повинні бути міцними і мати стійкий колір. Рекомендується для пошиття трусів брати ситець, сатин або просту бязь, шириною 90 або 150 сантиметрів.

Які мірки потрібно брати для чоловічих трусів, покрокова інструкція.

Розглянемо викрійку чоловічих трусів, створених дрібними шортами без вставочок.

  • Для створення креслення викрійки боксерів застосовуємо такі мірки: Ст = 41 сантиметр, Сб = 50 сантиметрів, Про бід. = 55 сантиметрів.
  • Для прикладу робіт ми брали виміру: 176-96-82.
  • Ст — це обхват талії.
  • Сб — обхват стегон (вимірювання по сідницях).
  • Про бід. — обхват стегна в місцях вище.

Щоб готова річ не вийшла занадто тісною, при створенні викрійок застосовують прибавки на вільне носіння. Надбавки для шиття сімейних боксерів: Пб тал. = 2 сантиметри, Пб бід. = 6 сантиметрів. Візьмемо для цього розміру збільшення по талії два см і по стегнах шість див.

Побудова викрійки чоловічих трусів

postroenie vykrojjki muzhskikh trusov, vykrojjka muzhskikh trusov bokserov, vykrojjka muzhskikh trusov 54 razmera163 Побудова викрійки чоловічих трусів, викрійка чоловічих трусів боксерів, викрійка чоловічих трусів 54 розміруВикрійку почнемо вибудовувати з створення вертикальної лінії на листочку паперу з вершиною, яка перебуває у точці А.

  • Від цієї точки вниз відкладаємо висоту сидіння: АН = 0,5 С6 + 1 = 0,5 X 50 + 1 = 26 сантиметрів і дізнаємося довжину сімейних трусів по формулі:
  • АН2 = АН + 7 (надбавка) = 26 + 7 = тридцять три сантиметри.
  • Будемо робити розрахунки послідовно: спочатку для передньої частини виробу, потім для задньої частини.

Як кроїти чоловічі сімейні боксери

Щоб легше було кроїти і шити тканина, переносимо креслення обох половинок викрійки виробу на інший листок картону разом з нашими припущеннями.

Припуски на кресленні вказуються в сантиметрах.

Створені лекала вироби з припусками вам буде простіше застосовувати при розкладі тканини. Заодно, з цим лекалом ви запам’ятайте, що потрібно створити припуски на шов. Можливо, лекала потрібно змінити через деякий час, тому краще зробити пробні боксери, переконатися, що викрійка і точні розрахунки, а після перенести все на картон. Ці лекала легше застосовувати при крої і розкладці матеріалу.

Обидві частини виробу потрібно розкроювати повністю. Для цього просто поєднуємо бічні шви їх частин разом, тоді замість чотирьох частин у вас тільки дві. Кроїти обидві половинки вироби можна без бічних швів.

Схему боксерів можна створити без бічних швів. Це не тільки полегшить створення виробу, але і зменшить кількість швів. Але не завжди простіше працювати з такою викрійкою. Набагато зручніше її зробити з 2 деталей, а при потребі по боковому шву потрібно просто скласти все разом.

Розкладка частин викрійки трусів на тканини.

postroenie vykrojjki muzhskikh trusov, vykrojjka muzhskikh trusov bokserov, vykrojjka muzhskikh trusov 54 razmera164 Побудова викрійки чоловічих трусів, викрійка чоловічих трусів боксерів, викрійка чоловічих трусів 54 розміруСкладаючи лекала обох сторін половинок виробу на тканині, потрібно дотримуватися напрямок частковій нитки на лекалах і тканини. Напрямки ниток для різної ширини матеріалу відзначаються стрілками. Подивіться на лінію згину матеріалу для кожної ширини матеріалу. При ширині тканини 90 сантиметрів, складіть тканину навпіл по спеціальної нитки. У такому разі для розміру трусів 176-96-82 знадобиться 1,04 метра матеріалу.

При ширині матеріалу 140 сантиметрів, згин матеріалу робимо за спеціальною нитці (поперек тканини). У нашому випадку витрата тканини для розміру цього виробу 176-96-82 становить 0,52 м.

Якщо необхідно зшивати чоловічі боксери великого розміру, десь 56 розміру і вище, то викрійку вироби треба зробити з вставочкой для задньої половини. Схему розкладки вироби доведеться трохи змінити і додати в неї допоміжний клин.

Як зшити труси

Якщо у вас є навіть малий досвід шиття постільної білизни, то пошити боксери для вас не буде складною проблемою. Чому саме зшивання постільної білизни? Тому що сполучні шовчики необхідно упаковувати спеціальним швом для білизни.

Це необхідно, адже нижня білизна доведеться постійно прати, і відрізані краю простої тканини, оброблені іншим способом, будуть обсипатись.

Замість спеціального шва, можна сточувати шви і обробляти оверлком, але тільки не працювати рядком зигзаг. Рядок обробки не потрібно робити, зайві проколи голки тільки сильніше зруйнують волокна нашої тканини.

Нижні зрізи вироби обробляємо швом і підгинаємо (0,7 — 1,0), а верхній зріз у велику подгибку, шириною два сантиметри.

Коли ми шиємо чоловічі труси, ми набираємося досвіду і для інших робіт. Тому варто почати з побудови викройок для цих виробів.

Висновок.

Ось ми і розібралися, як шити і зшивати сімейні боксери, не здавайтеся спочатку, працюйте до кінця! Ну і запам’ятайте головне — пошиття будь-яких виробів вимагає багато зусиль і часу!

Інші схеми викрійки

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками