Ведмідь з пластиліну покроково 🥝 як зліпити ведмедика поетапно

medved iz plastilina poshagovo 🥝 kak slepit mishku poehtapno136 Ведмідь з пластиліну покроково 🥝 як зліпити ведмедика поетапноМишко — чудова іграшка, яка здатна підняти настрій малюкові, розвинути її творчі здібності і моторику пальців. Батьки можуть допомогти дитині у формуванні фігурок і провести час зі своїм малюком за захоплюючим заняттям — ліпленням з пластиліну.

Матеріали для ліплення ведмедики з пластиліну

Поетапна ліплення ведмедя доступна вже в старшій групі дитячого садка, на заняттях вже цілком реально зліпити ведмедицю, так, щоб її морда була саме ведмежою, а не нагадувала невпізнаного монстра з далекої галактики.

Як зліпити ведмедя з пластиліну? Нам буде потрібно кілька стандартних кольорів:

 • коричневий;
 • чорний;
 • білий.

А також:

 • ножичок для розрізання пластиліну;
 • голка для розміщення дрібних деталей.

Ліплення ведмедя з пластиліну — захоплююче і цікаве заняття. Можна також використовувати підставку під пластилінову фігурку, наприклад, з пластику. Це може бути дерево, картон або скло. Ведмедика можна прикрасити стрічкою, невеликими ґудзиками, але оформлення обмежується лише фантазією майстра. Гудзики та інші елементи декору можна з легкістю змайструвати з пластиліну та розмістити на тулубі фігурки.

Як змайструвати ведмедя-грізлі з пластиліну поетапно

medved iz plastilina poshagovo 🥝 kak slepit mishku poehtapno137 Ведмідь з пластиліну покроково 🥝 як зліпити ведмедика поетапноДля того, щоб зліпити ведмедика з пластиліну своїми руками, буде потрібно коричневий, чорний кольори, ножичок і голка. Інструкція підійде для таких тварин, як мишка, заєць, білка і т. д. Щоб змайструвати інша тварина, наприклад, мишку, потрібно використовувати сірий колір тулуба і голови. Якщо слідувати інструкції, можна змайструвати простого і красивого ведмедика.

 1. Для початку необхідно відрізати від коричневого бруска невеликий шматочок спеціальним ножичком і скачати його в кульку. Діаметр кульки повинен складати приблизно 2 сантиметри. Це буде тулуб ведмедика. Діаметр можна регулювати залежно від бажаного розміру майбутньої вироби. Всі наступні кроки потрібно виконувати, використовуючи коричневий пластилін.
 2. Потрібно скачати ще одна кулька, який стане майбутньої головою іграшки. Розмір кульки повинен бути трохи менше, ніж розмір тулуба.
 3. Скачати з пластилінових шматочків два невеликі кульки для нижніх кінцівок і два поменше для верхніх.
 4. Сформувати два маленьких кульки для вушок ведмедика.
 5. Зробити овал з шматочка пластиліну, щоб сформувати носик. Трохи сплющити овал.
 6. Зібрати разом всі деталі.
 7. З допомогою голки необхідно сформувати поглиблення в місці очей.
 8. Використовуючи чорний брусок, скачати дві кульки для вічко і один побільше для носика. Прикріпити їх до голови.
 9. З білого бруска за бажанням можна зробити відблиски на очках і носику. Для цього необхідно скачати дуже маленькі кульки і розплющити їх після приміщення на чорний пластилін.
 10. Як додаткову прикрасу до мишка можна зліпити червоне або рожеве серце. Зробити це можна з двох сполучених кульок.

Такий коричневий ведмежа може бути виконаний у будь-якому розмірі і в будь-якому кольорі. Щоб зробити білого ведмедя, потрібно використовувати білий колір. Роблячи саморобку з дітьми, не варто наполягати на певному кольорі. Це може бути рожева, синя, жовта іграшка. Якщо такий варіант більше подобається дитині, то не варто наполягати на стандартних кольорах для ліплення.

Веселі картинки з прикладами готових робіт зібрані в нашій галереї:

Галерея: ведмідь з пластиліну (25 фото)

Як зробити панду з пластиліну

medved iz plastilina poshagovo 🥝 kak slepit mishku poehtapno138 Ведмідь з пластиліну покроково 🥝 як зліпити ведмедика поетапноОдин з наймиліших представників ведмедів – панда. Щоб змайструвати панду, знадобляться білий і чорний пластилін (зелений за бажанням), а також ножичок і голка.

 1. Скачати дві кульки з білого бруска. Діаметр однієї кульки повинен бути трохи більше. Це тулуб і голова.
 2. Сформувати чотири кульки з сірого бруска – це кінцівки панди. Сірий колір досягається за рахунок змішування чорного і білого кольорів. Це робиться для того, щоб очки і носик не зливалися з іншими елементами. Задні лапи повинні бути трохи більше передніх. Акуратно сплющити кульки і зробити їх довгастими. Передні лапки потрібно зробити видовженими, а задні – більш широкими.
 3. З сірого пластиліну зробити вушка з двох маленьких кульок, простір під очима з двох сплющених кульок (необхідно зробити плоскі круги).
 4. Зібрати всі деталі разом.
 5. Голкою зробити поглиблення в просторі для вічко.
 6. З чорного бруска сформувати невеликі кульки для носика і очей панди. Прикріпити їх до голови.
 7. За бажанням, із зеленого кольору скачати довгу ковбаску і голкою зробити невеликі горизонтальні поглиблення, зображуючи бамбук.
 8. Ножичком вирізати з плоского шматочка пластиліну листочки. Голкою зробити листочки жилавими. Прикріпити до палички бамбука і вручити готове частування в передні лапки панди.

Змайструвавши ведмедя-грізлі, білого ведмедя і панду, можна отримати персонажів мультфільму «Вся правда про ведмедів» («Ми звичайні ведмеді»).

Як зробити саморобку «Маша і ведмідь» з пластиліну своїми руками покроково

Щоб змайструвати Машу і ведмедя, знадобляться різні кольори:

 • коричневий;
 • чорний;
 • білий;
 • червоний;
 • жовтий;
 • зелений.

medved iz plastilina poshagovo 🥝 kak slepit mishku poehtapno139 Ведмідь з пластиліну покроково 🥝 як зліпити ведмедика поетапноТакож знадобляться ножичок, голка і декоративна підставка під фігурку.

 1. Щоб змайструвати Машу, потрібно отримати колір шкіри людини. Для цього необхідно змішати рожевий, жовтий і білий кольори. Сформувати голову Маші.
 2. Треба взяти два шматочка білого пластиліну. Один з білих шматочків змішати з червоним, щоб отримати рожевий колір. З нього зробити плаття дівчинки. З другого шматочка білого пластиліну змайструвати блузку Маші. Ліпити потрібно акуратно, щоб не пошкодити елемент. Для цього потрібно з двох сторін потягнути за кульку, сформувавши рукава. З’єднати дві деталі. З двох невеликих шматочків бежевого пластиліну, зроблених раніше з трьох кольорів, зробити ручки Маші і прикріпити до рукавів блузки.
 3. З’єднати голову з блузкою.
 4. З рожевого бруска зробити дві туфельки Маші, прикріпити до подолу сукні.
 5. В голові зробити поглиблення для вічко ножичком або голкою.
 6. З зеленого бруска зліпити два кульки для райдужок очі і два білих кульки для яблук очей. Поєднати елементи і помістити в поглиблення для вічко дівчинки.
 7. З жовтого пластиліну зробити волосся і прикріпити до голови.
 8. З рожевого бруска зліпити косинку, одягнути на Машу.

Тепер ліпимо ведмедика. Для цього можна дотримуватися наступної інструкції:

 1. З коричневого пластиліну зліпити два кульки для тулуба і голови. Тулуб зробити подовженим.
 2. Використовувати чотири кульки для кінцівок ведмедика. Задні лапи повинні бути стійкими і широкими, щоб ведмідь міг стояти.
 3. З чорного бруска потрібно зліпити очі і розмістити їх в отворах, зроблених голкою або ножичком.
 4. Використовуючи білий колір, зробити мордочку, з чорного – носик. З’єднати дві деталі.
 5. Об’єднати всі елементи фігурки разом.

Таку саморобку можна поставити на підставку, і вона обов’язково стане прикрасою будинку. Її можна використовувати як іграшку, влаштувавши театральне дійство, яке призведе дитини в захват.

Ліпити ведмедя з пластиліну нескладно, а виріб виходить чудова. Такі персонажі мультфільмів порадують не тільки дітей, але й дорослих, адже спільна творчість і весела гра завжди забезпечують відмінний настрій.

Інші схеми ліплення

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками