Як зробити танк з пластиліну 🥝 як зліпити пластиліновий Т 34

kak sdelat tank iz plastilina 🥝 kak slepit plastilinovyjj t 34242 Як зробити танк з пластиліну 🥝 як зліпити пластиліновий Т 34Чоловіків будь-якого віку завжди цікавить різна бойова техніка. Багато готові обговорювати годинами моделі зброї або грати у військові онлайн-ігри. Наприклад, усім відома комп’ютерна гра, яка називається World of Thanks давно підкорила серця як хлопчиків, так і дорослих хлопців, багато з них готові годинами й з захватом битися з допомогою віртуальних танків з противником.

В цей раз хочемо запропонувати дівчатам і жінкам зробити подарунок для своїх синів, братів або друзів, люблячих військову тематику — зліпити модель танка з пластиліну своїми руками. Звичайно, доведеться постаратися, щоб такий танк виглядав як справжній. Але з допомогою бажання, посидючості і фантазії у вас чудово все вийде! А ще можна залучити до процесу дітей і ліпити пластилінові танчики разом з синами — ще невідомо, їм або вам процес принесе більше задоволення. Краще це робити з скульптурного пластиліну. Чи буде це ІС-7, або знаменитий КВ? Ми пропонуємо вам виліпити легендарний Т-3 4. Інструкція допоможе вам покроково розібратися в процесі.

Модель танка Т-34 з пластиліну

kak sdelat tank iz plastilina 🥝 kak slepit plastilinovyjj t 34243 Як зробити танк з пластиліну 🥝 як зліпити пластиліновий Т 34Всі чоловіки знають, як виглядає танк Т-34, тому, щоб модель вийшла максимально схожою, вам для початку потрібно уважно вивчити по кроках будова цього представника бойової техніки. Для цього можна ретельно роздивитися фото з його зображенням в інтернеті, або набрати в пошуковику «як зліпити з пластиліну танк» або подивитися докладний відео «танки онлайн з пластиліну».

Перед тим, як приступите до виконання вироби, дозвольте дати кілька порад, які допоможуть у вашій творчій діяльності:

 • Уважно вивчіть як виглядає модель Т-34.
 • Пластилін знадобиться трьох кольорів: чорний, зелений, коричневий.
 • Для отримання кольору хакі, досить з’єднати ці 3 відтінку разом і розмішати отриманий шматок пластиліну.
 • Знадобитися стек і дошка.
 • Для ліплення коліс і деталей потрібні будуть підшипники або шайби.
 • Щоб виліпити акуратну гармату, пам’ятайте — для конструкції дула буде потрібен олівець або рівна паличка.
 • Щоб дуло рухалося, скористайтесь болтом.

Тепер приступайте до вивчення нашого майстер-класу — танк з пластиліну поетапно.

Матеріал для роботи:

 • Кольоровий пластилін.
 • Дошка.
 • Стек.
 • Гайки, болти, підшипники.
 • Трубочка або олівець.

Галерея: танки з пластиліну (25 фото)

Хід роботи:

 1. Візьміть брусок темно-зеленого пластиліну і змішайте його з чорним і коричневим, ретельно розминаючи, до однорідної маси.
 2. Тепер треба зробити основну частину танка. Для цього, з отриманого раніше шматка пластиліну зліпіть прямокутник, краї якого заокруглюйте, щоб вони були плавними.
 3. Зріжте передню частину прямокутника по краю, щоб вона виглядала трохи скошеної, потім з допомогою стека надайте деталі рівну і обтічну форму.
 4. Візьміть ще один шматок зеленого пластиліну, тільки розміром трохи менше. Розімніть його також разом з чорним і коричневим.
 5. Сформуйте 10 кульок для коліс, стежте, щоб вони були однакового розміру.
 6. Зліпіть кабіну для танка. Вона повинна бути відповідного розміру для основи і схожа на плескатий з обох сторін бочонок.
 7. Тепер приліпіть кабіну на основу, трохи зсунувши вперед.
 8. Акуратно пройдіться зліплені деталі, вирівняйте і розгладьте.
 9. Займіться задньою частиною основи майбутнього танка. Постарайтеся за допомогою пластиліну і стека сформувати невелику прямокутну деталь нижньої частини бойової машини.
 10. Тепер, зліпіть плоский квадрат і приліпіть його на край верхньої частини основи. Він повинен виглядати, як невелике піднесення на корпусі.
 11. На кабіну наліпити зверху коло невеликого діаметру і в центрі вставте підшипник.
 12. Візьміть паличку чи олівець і обліпити пластиліном, стежте, щоб шар був не товстим. На кінці сформуйте потовщення — це буде дуло.
 13. Прикріпіть дуло на кабіну. В основу танка вставте пристосування, наприклад, шуруп, на який можна одягнути кабіну, щоб вона оберталася.
 14. Почніть ліпити колеса. Беріть заготовлені кульки і надайте їм форму циліндра, потім, з допомогою підшипника залиште всередині цих циліндрів відбитки, щоб колеса вийшли як справжні.
 15. Приліпіть колеса до основи танка. По краях колеса повинні бути більш меншого розміру, ніж у середині. Коліс зробіть 12 штук.
 16. Тепер з пластиліну чорного кольору зліпіть смужку, відповідною шириною для коліс, це буде гусеничний механізм.
 17. Стеком зробіть відповідні насічки на гусениці і оберніть її навколо коліс.
 18. Приєднайте кабіну до корпусу.
 19. Окремо вылепите дрібні деталі, які теж повинні бути присутнім тут — люк, зброю, броньові нашивки.
 20. Приліпіть деталі на корпус танка там, де вони повинні бути.
 21. Не забудьте виліпити червону зірку і зафіксуйте її на кабіні.

Модель німецького танка «Тигр»

kak sdelat tank iz plastilina 🥝 kak slepit plastilinovyjj t 34244 Як зробити танк з пластиліну 🥝 як зліпити пластиліновий Т 34Німецькі танки теж брали участь у Другій світовій війні, як і радянські бойові машини Т-34. За зовнішнім виглядом вони відрізнялися від тих, на яких воювали росіяни. Як зліпити «Тигра» з пластиліну? Принцип роботи той же, що і попередній, для поробки вам знадобляться тільки трохи інші матеріали. Перед вами покроковий майстер-клас по виготовленню цього німецького танка «Тигр» з пластиліну.

Матеріал для роботи:

 • Пластилін (чорний, сірий, коричневий, бежевий).
 • Стек.
 • Дошка.
 • Олівець або трубочка.

Хід роботи:

 1. kak sdelat tank iz plastilina 🥝 kak slepit plastilinovyjj t 34245 Як зробити танк з пластиліну 🥝 як зліпити пластиліновий Т 34Перед тим як зліпити танк, візьміть чорний, сірий і коричневий шматки пластиліну і з’єднайте їх між собою, добре розминаючи. Потім зробіть корпус майбутнього танка у вигляді прямокутника.
 2. На отриманий корпус наліпити більш вузький брусок такого ж кольору і плавно сгладьте його краю.
 3. Тепер будете робити колеса. Скачайте 12 кульок і злегка притисніть кожен з двох сторін. Візьміть пасту від кулькової ручки і в середині кожного колеса видавіть нею вісь.
 4. Потім приклейте колеса внизу по обидві сторони корпусу.
 5. Розкачайте дві стрічки, щоб їх ширина була рівнозначна колеса — це буде гусениця. Стеком зробіть на ньому насічки.
 6. Приліпіть колеса до отриманих гусеницях.
 7. Попереду закрийте гусениці з допомогою двох прямокутних деталей з пластиліну, які потім з’єднайте з корпусом і сгладьте.
 8. Візьміть два різних за розміром шматочків пластиліну і зробіть кабіну і кришку на ній.
 9. Приліпіть кабіну до корпусу, потім обліпити трубочку або олівець пластиліном і застроміть в кабіну — це буде дуло.
 10. Візьміть бежевий матеріал для ліплення і зробіть тигрові смужки на готовому танку. Доповніть ваш танк різними дрібними деталями, які ще могли бути присутніми на цій військовій машині.

Ось і все, чудові військові моделі готові! Сподіваємося, що все було зрозуміло і тепер ви запросто зможете зліпити з пластиліну танк.

Інші схеми ліплення

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками